Agencja reklamowo-Handlowa WIST

Ząbkowice Śląskie

Opinie o Agencja reklamowo-Handlowa WIST

ola
użytkownik zarejestrowany

Agnieszka' ja równiez mam w palanch skorzystac z ich usł, sama sie z nimi dogadalas w kwesti zniżki na kawe czy sami tozaproponowali?

Agnieszka

Znakomita firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, szybko i profesjonalnie wykonali ulotki i broszurki reklamujące moją kawiarnię, na których umieściliśmy zniżkę na kawę, dzięki nim ludzie chętniej zaczęli nas odiwedząc i wracają codziennie na pyszną kawe i ciastko

Asia

Profesjonalna firma. Zamawiała wykonanie banerów reklamowych i jestem bardzo zadowolona z ich wykonania. Wszystko czytelnie, dobrze dobrane kolory. Polecam

Zostaw opinię o Agencja reklamowo-Handlowa WIST - Ząbkowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja reklamowo-Handlowa WIST