Euras P.Cudek Horizon Groep

Częstochowa

Opinie o Euras P.Cudek Horizon Groep

Miglanc

Witam. Nie polecam pracować w firmie Horizon Groep w Zevenaar. Biuro Euras w Polsce werbuje ludzi do holandi do pracy w rzezni. Biorą opłatę w wysokości 100 euro i tak sie dorabiają na ludziach. Byłem osobiście , mieszkania straszne, syf brud smród. lepiej na dworcu. Pełno cwaniaczków , słyszałem ze nawet polacy robią włam na "mieszkania" . Jeden kolega stracił przy tym 2 laptopy telefon i inne rzeczy wartościowe. takie rzeczy sie tam powtrzaja, Koordynatorzy sie tym nie przejmują. Byłem w pracy , poprosilem pana marka o lekarza bo mnie ręka bolała to on powiedział ze jak mi sie niechce pracowac to mam(usunięte przez administratora). nie polecam tam jechac ... ludzie darujcie sobie ten wyjazd . nabawicie sie tylko stresu i niczego wiecej a i nie myślcie sobie ze zarobicie tam mnóstwo.

Zostaw opinię o Euras P.Cudek Horizon Groep - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euras P.Cudek Horizon Groep