POIIB Izba Inzynierow w Gdańsku

Opinie o POIIB Izba Inzynierow w Gdańsku

inzynier bez magistra

załatwianie, załatwiania i załatwianie, biznes musi sie krecic, przysluga za przysluge...tylko po cichutku...znajomy znajomemu, nieznajomy musi poczekac i polizac komus znajomemu którego znajomy może zalatwic...a swistak siedzi i w te sreberka ciagle zawija...nauczyciel szkolny decyduje kto "ma" a kto nie ma wiedzy zawodowej"...raz Ty raz Ja bede szefem...raz Twojemu raz mojemu...nie znasz-masz problem, tutaj nie da rady...musisz znac... ...aby wszystkim żyło się lepiej... hahaahahahhahehehehehehehehehehe

Zostaw opinię o POIIB Izba Inzynierow w Gdańsku - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POIIB Izba Inzynierow w Gdańsku