Gold Broker

Lublin

Opinie o Gold Broker

Aga

Witam!!!!Szkoda, ze dopiero teraz na to tafiłam! Też dopiero co zostałam [usunięte przez moderatora]firma wisi mi ok. 1600 zł. i też minął kwartał i nic!Jestem zawiedziona i [usunięte przez moderatora].Kolego [usunięte przez moderatora]-napisz coś więcej-może jakoś się zgadamy i odegramy na tych [usunięte przez moderatora]!

Oszukany pracownik

Kolejny [usunięte przez moderatora] Od czasu zakończenia współpracy minął kwartał a firma jest mi jeszcze winna ponad tysiąc zloty i pewnie ich nie dostane bo jakiś typ ze szczebla zarządzającego wrzucił sobie te pieniądze w kieszeń i udaje teraz głupiego. Nawet sądu sie nie boja bo ciężko im co kol wiek udowodnić... Co do kadry zarzadzającej mam na myśli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] samego generalnego [usunięte przez moderatora] Ostrzegam wszystkich nie podpisujcie z nimi umowy!!!

Zostaw opinię o Gold Broker - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Broker