Centrum Zarządzania Światem

Opinie o Centrum Zarządzania Światem

Z przykrością muszę podpisać się pod opinią osoby posługującej się nickiem 666. Miejsce samo w sobie jest naprawdę pozytywne - dużo można by pisać o jego zaletach - klimat, wystrój wnętrza, niezła lokalizacja (w tym sąsiedztwo innych lokali gastronomicznych), warunki pracy.... jest jednak jedno wcale niemałe "ale", które każe wystrzegać się CZŚ. To konieczność obcowania z jednym z właścicieli. Pracowałem w CZŚ przez pewien czas i doświadczyłem ciemnych stron tej relacji. Opinie innych współpracowników o niewymienionej tu z personaliów osobie były jednakowe i jednoznacznie negatywne - stąd miejsce wciąż boryka się z pewnymi brakami kadrowymi... zmieniają się kelnerzy, barmani, kucharze i tylko ten jeden człowiek trwa na posterunku...

Nick666

Miejsce bardzo orginalne i fajne ale tylko z zewnątrz. Niestety praca tam to pasmo ciągłych wachań nastroiu właściciela który jest zawsze bo nie ufa nikomu. Opowiada o swojej wiedzy gastronomicznej której nie posiada. Nie ma znaczenia jakie masz doświadczenie. To on wie wszystko lepiej a ty powinieneś się tylko uczyć bez dyskusji. Żal. Bardzo demotywijące...poza tym brak zorganizowania, spójności serwisu i komunikacji. Nerwowy szef kuchni z którym sie nie dyskutuje. Nieuczciwie rozliczane serwisy, Obwinianie pracowników za straty na ktore nie ma dowodów. Zastanówcie się dwa razy.

Zostaw opinię o Centrum Zarządzania Światem - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Zarządzania Światem