Helsinki

Opinie o Olkiluoto 3 Nuclear Power Plant, Finland-praca dla niemieckiej firmy budowlanej Heitkamp

Emil

@anonim to zależy od stanowiska, miejsca pracy itd, ale najczęściej doświadczenie (chociaż roczne-dwuletnie) jest wymagane i w sumie ciężko się dziwić.

syrius100

Czy ktoś może powiedzieć, w jaki sposób można starać się o pracę w tej elektrowni?

adasko

Kiepska a mozesz tak rozwinac temat.A dlaczego wlasna dzialalnosc?

j23

praca wymarzona.. fizyczni 3000 euro na reke, za 8 godzin pracy, nadgodziny 150% dla chetnych. zima naprawde zimno ale latem zdarzaja sie naprawde cieple dni.. do tego bajeczna okolica

Kiepska

Zostaw opinię o Olkiluoto 3 Nuclear Power Plant, Finland-praca dla niemieckiej firmy budowlanej Heitkamp - Helsinki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olkiluoto 3 Nuclear Power Plant, Finland-praca dla niemieckiej firmy budowlanej Heitkamp