Knioch

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Knioch

Kasia Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry. Zastanawiam się jakie stanowiska pracy firma oferuje dla młodych kobiet. Ktoś będzie w stanie mi odpowiedzieć i czy aktualnie można składać aplikację na któreś z nich.

GIUL Nowy wpis
Kandydat

Witam, jakie stawki obowiązują we firmie dla operatorów CNC? Czy obowiązuje system młodszy/starszy operator?

Nowy wpis

Pracodawca

@GIUL

Witam serdecznie, Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do aplikacji na stanowisko operatora CNC. -- Pozdrawiam KNIOCH sp. z o.o. sp. k. Ul. Nad Strugą 5A 63-000 Środa Wielkopolska Tel: +48 61-285-38-29 www.knioch.pl

Jak dużo osób pracuje w Knioch?

Jakies 100-150 osob

Zuzanna
@Pracownik

Jej, fajnie, że odpowiadasz. Ale może byś też odpisał na to pytanie o wypłaty spawacza? Mój tata szuka pracy i chciał wiedzieć, ile by miał u Was :)

Nowy wpis

Pracodawca

@Zuzanna

Dzień dobry Zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy kadry@knioch.pl. --- Pozdrawiam KNIOCH sp. z o.o. sp. k. Ul. Nad Strugą 5A 63-000 Środa Wielkopolska Tel: +48 61-285-38-29 www.knioch.pl

Konstruktor
Klient

Jakie warunki pracy w biurze ? Na stanowisku konstruktora ? Jakie warunki płacowe ?

@Konstruktor

Niezbędne narzędzia pracy wraz z oprogramowaniem są do dyspozycji pracowników. Praca biurowa 7-15 z możliwością kontaktu z produkcją i obserwowania procesu wytwarzania projektowanych detali. Płaca pewnie jak wszędzie - zależna od doświadczenia i umiejętności.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Spawacz w firmie Knioch? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Rifraf
Kandydat

Dzień dobry. Na jakie zarobki w firmie Knioch może liczyć spawacz z dziesięcioletnim stażem pracy?

Konstruktor
Klient

Jakie warunki na stanowisku konstruktora ? W jakich granicach wygląda wynagrodzenie ? Czy w biurze są nadgodziny ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Knioch?

Chętny
Kandydat

Witam czy to prawda że co miesiąc jest 30% premii ? Na rozmowie wszystko ładnie pięknie a jak jest w rzeczywistości? Pozdrawiam

Ino
Kandydat

Jak wygląda praca w firmie Knioch oraz czy jest możliwość rozwoju ? Jak wygląda "norma produkcyjna" ?

Mario
Kandydat

Na jaką stawkę może liczyć spawacz z doświadczeniem na początek ?

Czy firma Knioch kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nick

Tak

Nick

Tak.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Operator
@Pytanie

Co tu dużo pisać wszysko co należy się z kodeksu jest, codziennie sprzątane, czysto, normalne kierownictwo, jak robisz co do ciebie nalezy to zadnych konfliktow.

Spaw
Kandydat

Witam, chciałbym dowiedzieć się jakie są widełki płacowe dla spawaczy w tej firmie? Jak z atmosfera w pracy? Kierownictwo? Brygadzisci? Metody 135,141

Czy w Knioch są paczki/bony świąteczne?

ASD

Tak

Ile jest zmian w Knioch?

Łon

Wszystkie...

Maciej
@Łon

To znaczy? Nieprecyzyjnie odpowiedziałeś, ponieważ na chwilę obecną Twój wpis jest dla mnie niezrozumiały. Możesz bardziej szczegółowo napisać, jak to wygląda w firmie Knioch? Są w wątku osoby, które na pewno chętnie się tego dowiedzą. Liczę na Ciebie, że sprecyzujesz tę informację.

Produkcja

Dwie.

Tezeusz
Kandydat

Zauważyłem że wyprzedają lasery i prasy rozumiem że Firma inwestuje w nowe urządzenia i jest szansa na kolejny rozwój i zatrudnienia ??? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Knioch - Środa Wielkopolska

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Knioch?

Zobacz opinie na temat firmy Knioch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie klientów o firmie Knioch?

Liczba opinii klientów firmy Knioch, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!