KNIOCH M SP.K.

Opinie o KNIOCH M SP.K.

Filip

Na jakie zarobki może liczyć Referent ds. Logistyki wewnętrznej i magazynu?

@Filip

Dzień dobry Zachęcamy do przesłania CV na adres kadry@knioch.pl. --- Pozdrawiam KNIOCH sp. z o.o. sp. k. Ul. Szarych Szeregów 14 63-000 Środa Wielkopolska Tel: +48 61-285-38-29 www.knioch.pl

Technolog

Dzień dobry, mogę wspomóc jako technolog - laser; prasy krawędziowe, procesy produkcji itp Pozdrawiam

@Technolog

Dzień dobry Proszę o przesłanie CV na adres kadry@knioch.pl. --- Pozdrawiam KNIOCH sp. z o.o. sp. k. Ul. Szarych Szeregów 14 63-000 Środa Wielkopolska Tel: +48 61-285-38-29 www.knioch.pl

Czy w obrębie jednego działu w Knioch są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Bardzo dziękujemy za pytanie. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji wewnętrznej, jednak szukamy osoby z zewnątrz na stanowisko lidera działu spawalnia, zapraszamy więc do rekrutacji: https://www.pracuj.pl/praca/lider-dzialu-spawalnia-sroda-wielkopolska,oferta,7320910 Pozdrawiamy, Zespół Knioch

Igor

Jak się pracuje, na jakie zarobki może liczyć młody i z małym doświadczeniem?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Knioch? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Nabu

Witam, chciałem złożyć cv do firmy jako spawacz MAG/tig . Czy są tam obecnie wolne wakaty? oraz jak wygląda tam praca od strony zarobków i atmosfery?

@Nabu

Nie pomogę Ci za wiele, ale na ten moment nie ma oferty pracy jako spawacz. Jest za to: technolog - programista procesu cięcia laserowego oraz pracownik magazynu. Obie te oferty znajdziesz na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/knioch-sp-z-o-o-sp-k,357878 Zamierzasz aplikować na któreś z tych stanowisk? Jeśli chodzi o zarobki i atmosferę, to może ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć?

aaa
@Paweł

Spawaczy przyjmują cały czas.

Ilona

@Xxx I zdecydowałeś się opuścić Knioch? Bardzo mnie to ciekawi. Czy doświadczyłeś na własnej skórze, że zabrano Ci premie za brak chęci robienia nadgodzin w tej firmie? Będzie mi miło jak odpowiesz.

Ilona

Nie jestem pracownikiem Knioch, szukam opinii na temat pracy w tej firmie. Napisałeś, że Twoim zdaniem nie warto się tam zatrudniać. A co myślisz o atmosferze w tej pracy?

Rm

Ok

@Rm

Wnioskuję, że ogólnie dobrze oceniasz tę firmę. Jednak jest to zbyt lakoniczne stwierdzenie i wymaga jakiegoś dopowiedzenia. Knioch zajmuje się szeroko rozumianą produkcją elementów metalowych. Wykonują produkty dla przemysłu motoryzacyjnego, gastronomicznego i medycznego. Na pewno zatem, o tak ciekawej firmie, da się sporo powiedzieć. Może zaczniesz od tego, jaką funkcję w niej obejmujesz? Serdecznie zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

Elmek

Jakie w ogóle są zarobki w tej firmie?

Tonik

Firma jest dobra więc ma swoje wymagania. Pewnie nie wszystkim to się podoba. Na siłę nikt nie trzyma można zmienić.

Martyna

Słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zarobki dobre jeśli masz wiedzę, potrafią docenić dobrego pracownika.

Zuzanna

@Żenada, chętnie poznamy Twoją dłuższą opinie w temacie firmy Knioch, co masz na myśli pisząc o traktowaniu w taki sposób? Podziel się z nami swoją oceną kwestii warunków pracy oraz atmosfery panującej podczas wykonywania pracy u tego pracodawcy. Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi.

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Witam wie ktoś jak wygląda sytuacja na frezarkach cnc i czy wogóle poszukują na takie stanowisko?

SmarkiKoszmarki

Wszyscy mówią, że można zarobić. Nikt ze stałej załogi się nie zwalnia a to o czymś świadczy - pozyskują tylko nowych pracowników, rozwijają się i widać, że coś z tego będzie.

uczciwy22

Pracuje w tej firmie ...oooo i jeszcze ciut.przez ostatnie 2-3lata totaly chaos,kiepska organizacja pracy ze strony biurowych,czas pracy-jak zadecyduje przelozny...(usunięte przez administratora)

lato

zarobić można na pewno i na stanowisku pracownika produkcyjnego i jako spawacz. Obie oferty są dla profesjonalistów, widać to po treści ofert i mnie to zachęca.

janR

Najprężniej rozwijająca się firma w powiecie wg lokalnej prasy.

Oleg

Firma świetna, w 2016 roku ma być jeszcze lepiej, bo pełna restrukturyzacja, mało póki co na start, bo niepełne dwa tysiączki, ale skoro jest możliwość że będzie lepiej :) ja chyba polecam

Firma się rozwija, warunki pracy nie są idealne(usunięte przez administratora) nadgodziny są 50% i 100% za sobotę, a premia oscyluje zazwyczaj w okolicy 25 - 30% przynajmniej u mnie - dobra alternatywa jeżeli zarabiacie na życie spawaniem można wyciągnąć fajną kasę a na spawalni rotacja żadna więc to samo mówi za siebie, jest też tzw szlifiernia i tam rotacja większa bo hałas i pył tam proponują min (usunięte przez administratora)zł (tak dostał kumpel na start) do łapy + premia do 35% z nadgodzinami na ponad (usunięte przez administratora)zl do łapy spokojnie można wyjść przy kilku nadgodzinach przy umiejętnościach żadnych - więc na polskie realia chyba nieźle. Kasa na czas wszystko legalnie i na konto, a robić gdzieś trzeba...więc wybór należy do was, jak chcesz zarobić i się nie narobić to omijaj.

Zostaw merytoryczną opinię o KNIOCH M SP.K. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w KNIOCH M SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy KNIOCH M SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

KNIOCH M SP.K.