Opinie o SMART-HR w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SMART-HR. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SMART-HR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMART-HR w Katowice

Robert

polecam firmę,działałem z nimi , bez uwag

Beznadzieja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 godziny.

Te wszystkie agencje koguciki powinni zlikwidować. Wystawiacie ogłoszenia dla kradzieży danych?! Do was można wysłać CV i 0 odzewu. Żenada.

Smerfetka Nowy wpis

Ściema i lipa tak jak w Amber Gold, zaczepiają i wyłudzają dane, z profesjonalizmem nie mają nic wspólnego, jak cię zaczepia po żadnym pozorem nie przesyłać cv z danymi, nie wykluczone że handlują tymi danymi na czyjeś zlecenie i z tego się utrzymują a nie z hr

Marina Nowy wpis

Po opisie oferty dla technika farmacji zastanawiam się czy pracuje się na samej podstawie czy jednak dorzucane są jeszcze jakieś premie. nie widzę o nich informacji w treści. podobnie jest ze stawka godzinową. W jakim zakresie zazwyczaj się ona zamyka?

Rekruter Smart-HR Nowy wpis
@Marina

Witam serdecznie Pani Marino, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą i zwrócenie uwagi na ten element. Nasz Klient przewiduje dodatkowe premie oraz konkursy i systemy motywujące. Z uwagi na to, że oferuje on umowę o pracę na pełen etat, nie przewidujemy zatrudnienia ze stawką godzinową. Zapraszam do aplikowania. Bardzo chętnie porozmawiamy o szczegółach. Jesteśmy do Pani dyspozycji tel. 790 609 399 :-)

no cześć, widzę że prawie już roku nic się tu nie pojawiało a oferty w internecie normalnie widnieją… jest tu może ktoś kto pracuje bezpośrednio w biurze i opowie o warunkach zatrudnienia? posiadam już doświadczenie jako rekruter, stąd też moje zainteresowanie. gdzie można wychwycić ofertę do samego biura? Na stronie widziałam tylko te dla kandydatów

Firma SMART-HR prowadziła rekrutację na stanowisko Senior Tax Manager (Litigation). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Robert

polecam firmę,działałem z nimi , bez uwag

Klaudia

Zadzwoniła do mnie rekruterka z pytaniem o wstępną telefoniczną rozmowę. Zgodziłam się, został przysłany e-mail z potwierdzeniem. W dniu rozmowy nie otrzymałam telefonu a po napisaniu e-mailu rozmowa została przełożona. W dniu przełożonej rozmowy rekruterka również do mnie nie zadzwoniła. Zachowanie bardzo nieprofesjonalne.

@Klaudia

A właściwie to kiedy to było? Dziwne to takie jakieś bez sensu tak szczerze. Bo rozumiem, że kolejny raz już się nie dobijałaś do niej i odpuściłaś?

@Weronika

We wtorek miała być rozmowa, została przełożona na środę. We wtorek gdybym się nie upomniała to nie dostałabym żadnej informacji. Uważam, że jeśli mają jakieś przesunięcia rozmów, bądź zrezygnowali z nich to kandydat powinien się o tym dowidzieć od nich.

@Klaudia

I co odbyła się w końcu czy znowu coś wypadło? Jak tak to pisz jak było :)

@Karolina

Nie odbyła się rozmowa. Nie dostałam też informacji, że się nie odbędzie.

@Klaudia

to ja teraz jestem ciekawa czy to tylko wina rekrutera czy wszyscy mają takie podejście. Pewnie złożenie jakiejś skargi mogłoby to w pewnym sensie zweryfikować?

@Klaudia

Dzień dobry, Zespół Rekruterów SMART-HR dba o jakość procesów rekrutacyjnych i ważne by spotkania i rozmowy online odbywały się w zaplanowanym czasie. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Rekruterzy bardzo skrupulatnie pilnują zaplanowanego kalendarza spotkań, w czym wspierają ich odpowiednie narzędzia pracy. Proszę o bezpośredni kontakt z nami w celu wyjaśnienia sytuacji, co umożliwi nam jeszcze bardziej doskonalić nasze usługi. Jeśli jest Pani zainteresowana dalszymi rozmowami, proszę o kontakt – chętnie pomożemy ustalić dogodny dla Pani nowy termin.

Pan x
@SMART-HR

Zanim zaczniesz rozmawiać z tymi specjalistami, wyszkolonymi jak małpy w zoo w kłamstwie, przeczytaj sobie publikacje Adama Batko, Kevina Hogana, poznaj ich techniki a zobaczysz jak tobą manipulują. Ten rodzaj pracy, to legalne (usunięte przez administratora) które powinno być karane dożywociem. Nie powinien jakiś nieuk brać pieniędzy za twoją prace. Dobrze, że nadchodzą czasy niżu demograficznego, w samych Niemczech będzie potrzeba 7 milionów wykwalifikowanych pracowników do 2030 roku, nie mówiąc już o całej Europie ,więc czasy tych złodziei się kończą. Każdy inteligentny pracodawca nie będzie polegał na nich tylko wyłapywał i zatrudniał bezpośrednio, bo inaczej wyleci z rynku. A im zostaną same gwiazdy, ludzie z dwoma lewymi rękoma, po 10 latach w Niemczech, widzę jak się coraz bardziej naśmiewają z ludzi pracujących prze agencje , tzw. pomocników, aczkolwiek wielu jest świetnymi fachowcami, jednak opinia idzie z agencją, pracujesz przez agencje wiadomo kim jesteś , znajdź pracę bezpośrednio i jak jesteś fachowcem to cię docenią, nie daj się wykorzystywać tym nieukom. Ten system musi umrzeć.

Joanna

Czy jest tu ktoś komu w ostatnim czasie udało się zatrudnić za ich pośrednictwem? Patrząc po komentarzach mam wątpliwości czy w ogóle warto poświęcać na to czas ;d Mają tu teraz kilka ciekawych ofert, np. interesuje mnie stanowisko specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. Jeśli chodzi o szczegóły to interesowałby mnie przede wszystkim wysokość pensji, to mówicie że w ogóle nie ma szans na taką informację? I jeśli chodzi o samo podpisanie umowy to idzie to sprawnie?

Ściemy

Nie wysyłajcie do nich dokumentów, to ściemy. Nie widzą nic o ofertach, kiedy start, kiedy rozmowa, żadnych potwierdzeń informacji na email. Kadra nieprzygotowana i nie znająca żadnych języków. To są zwykli pośrednicy a nie pracodawcy. Miejmy nadzieję, że długi zakończą ich działalność.

Petent

Nie polecam szukać pracy przez smart-hr ja byłem na rozmowie i pani Joanna zapewniła mnie że tak ale oczywiście będzie ze mną w kontakcie telefonicznym nie doczekałem się .Im tam płacą za wywiad z człowiekiem jak zrobi z tobą wywiad i opuscisz smart-hr to ciebmaja w dupie i nie myśl że ,najdą ci prace

Zofia

SMART-HR prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Jakie są proponowane przez firmę możliwości kariery i zarobki w SMART-HR? Może taka informacja ułatwi zainteresowanym kandydatom podjęcie decyzji.

@Zofia

A powiesz na jakie stanowiska prowadzą rekrutację?

Gosa
@Zofia

kiedyś to ludzie pracowali zamiast jak teraz zastanawiać się jak się nazywa stanowisko.... "ścieżka kariery"..cieszyli się że mają pracę..

@Gosa

No a od nazwy stanowiska przypadkiem nie wynikają później warunki zatrudnienia i obowiązki? Bo inaczej to by chyba był taki miszmasz i dlatego jednak to jest ważne? Chyba, że się mylę?

Poznań

Jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim w Poznaniu? Jak atmosfera i praca? Ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć?

Zofia

Smart - Hr to biuro pośrednictwa pracy, outsourcing. Firma specjalizuje się w doradztwie personalnym i skutecznym pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Wszystkie prowadzone rekrutacje zawarte się w linku. https://www.smart-hr.pl/dla-kandydatow/ Co jaki czas wystawione są oferty pracy bezpośrednio do biura Smart-Hr, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Romek

Wszystko fajnie do momentu podpisania umowy, zanim to jednak nastąpi, baardzo długie zwodzenie przed podaniem pensji..

Iza
@Romek

A możesz opisać całą sytuację? Jestem ciekawa jak dokładniej wygląda. Napisałeś, że wszystko fajnie do momentu podpisania umowy. Co takiego po jej podpisaniu się zmieniło i o jakim zwodzeniu konkretnie mówisz? Nie wiem czy chodzi o wysokość stawki czy może o coś innego. Wyjaśnij, proszę.

@smart-hr na co zwracacie uwagę przy rekrutacji?

@Kasia

W SMART-HR prowadzimy rekrutacje w taki sposób, aby zweryfikować te kompetencje, które są potrzebne do pracy na danym stanowisku. Np. rekrutując osobę na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac - weryfikujemy przede wszystkim znajomość przepisów kadrowo-płacowych oraz umiejętność naliczania wynagrodzeń. Rekrutując kandydatów na stanowiska menedżerskie - poza wiedzą merytoryczną (w zależności od działu), sprawdzamy doświadczenie w obszarze kierowania zespołem oraz predyspozycje do pracy na stanowisku menedżerskim. Bardzo ważnymi aspektami, na które również zwracamy uwagę są motywacja kandydata, wykształcenie, znajomość języków obcych, umiejętności miękkie potrzebne na danym stanowisku i doświadczenie z tym związane (np. doświadczenie w prowadzeniu negocjacji na stanowiskach sprzedażowych). Na podstawie CV kandydatów oraz przeprowadzonych rozmów rekomendujemy kandydatów do naszych klientów, którzy finalnie decydują z kim nawiążą współpracę.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w SMART-HR?

SMART-HR

Dzień dobry, Wszystko zależy od wymagań na danym stanowisku: czy nasz klient czyli przyszły pracodawca wymaga znajomości języka biznesowego - np do prowadzenia rozmów handlowych czy też wystarczy znajomość podstawowa np do obsługi klienta detalicznego.

Hejgen

Bardzo dobra opinia o firmie jako pracodawcy nie wzięła się znikąd. To jest ocena pracowników, super

pjoter

Dla tych z Państwa, którzy piszą negatywne opinie, które prawdopodobnie są pisane przez konkurencję. Byłem rekrutowany przez SMART-HR w 2018 roku. Ogólnie, w swojej karierze zawodowej, brałem udział w wielu rekrutacjach, rozmowach kwalifikacyjnych i spotkaniach (B2B). Jak do tej pory, firma SMART-HR jako jedyna z obszaru rekrutacji pracowników (na UoP), wliczając w to rekrutacje prowadzone przez HRki z korpo, potraktowała mnie poważnie, jako kandydata. Gdy okres odpowiedzi potencjalnego pracodawcy się przedłużał, dostałem informację o tym od osoby prowadzącej rekrutację. Na każdym etapie rozmów firmy z zatrudniającym byłem informowany - mailowo i telefonicznie. Rekruter prowadzący proces był bardzo otwarty na mnie, jako na kandydata i odniosłem wrażenie, że cały proces to współpraca, a nie szukanie $$$ na mnie. Mówiąc szczerze, żałuję, że część korpo z Warszawy nie ma takich standardów jak ta firma. Dodatkowo, w 2019 roku otrzymałem telefon (wyraziłem zgodę na trzymanie moich danych) i mogłem sobie z miłą Panią porozmawiać, czy nie byłbym zainteresowany ofertą. Nie byłem, jednak miło sobie porozmawialiśmy. Dla porównania, konkurencja z WWA po usłyszeniu braku zainteresowania, rozłączyła się chamsko bez słowa. Pracy zaproponowanej przez SMART-HR nie przyjąłem, dostałem inną ofertę od innego pracodawcy. Firmę rekrutacyjną oceniam bardzo pozytywnie. Firma wpisywała się w #CandidateExperience zanim to było modne. Polecam, tym, którzy szukają firmy rekrutacyjnej.

abu

Rekrutacja w miłej atmosferze, pracownik przygotowany merytorycznie. Pozytywne odczucia...

Hmmm

Nie polecam firmy, której mocno brak profesjonalizmu. Rekrutacja robiona na wariackich papierach.

Artur
@Hmmm

Przypuszczam, że brałeś w ostatnim czasie udział w rozmowie o pracę za pośrednictwem firmy SMART-HR. Tak przynajmniej wynika z Twojego komentarza. Co dokładnie nie podobało Ci się w trakcie procesu rekrutacyjnego? Pozwól nam lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź. Zachęcam do odpowiedzi.

@Hmmm

Poziom rekrutacji na baaardzo niskim poziomie. Pani przeprowadzająca ze mną rozmowę zadawała pytania oczywiste, które wynikają z przesłanego CV. Na podstawowe pytania dotyczące stanowiska nie umiała odpowiedzieć.

Ewelina
@Kasia

Czytałam, że SMART-HR specjalizuje się w rekrutacjach z wykorzystaniem bezpośrednich i precyzyjnych narzędzi direct search. Można byłoby zatem sądzić, że w sposób profesjonalny przeprowadzają tam każdą rekrutację. A powiedz, o jakie właściwie stanowisko ubiegałaś się za pośrednictwem tej agencji?

kandydat
@Kasia

dziś miałam podobną sytuację i zastanowiłam się w pewnym momencie czy jestem w ukrytej kamerze... żenada

Ewelina
@kandydat

O jakie stanowisko ubiegałaś się? Pytam, ponieważ pojawiło się ostatnio ogłoszenie na GoWork https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-finansowo-ksiegowych,0RW9Cbbes1K4bf7CRsikBY,katowice. Zastanawiam się, czy warto zdecydować się na podjęcie pracy za pośrednictwem SMART-HR.

kandydat

brak kompetencji, Pani rekrutuje i nie rozumie chyba na jakie stanowisko. Szkoda że takie osoby decydują, czy przechodzisz do następnego etapu czy nie. W CV doświadczenie w danej branży kilkuletnie a rekruter pyta czy mam doświadczenie... no tak czytanie ze zrozumieniem i nie szablonowa selekcja CV to problem dla wielu rekruterów nie tylko w tej agencji. Najlepsze rekrutacje są bezpośrednio u pracodawcy szkoda że tak niewielu się na to decyduje.

Zostaw merytoryczną opinię o SMART-HR - Katowice

• Jak się pracuje w SMART-HR?

Zobacz opinie na temat firmy SMART-HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMART-HR?