Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu

Wrocław

Opinie o Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu

Beata

We Wrocławiu pracowałam w trzeba salonach i jak dla mnie klinika p. Pikury była najlepsza z nich.

Lidka

Salon naprawdę czysty i zadbany. Dobry sprzęt. Pracowałam tam przez około 2 lata i było ok. Może nie było jakiejś specjalnej rewelacji, ale nie mogę narzekać. Sporo się nauczyłam. Jak pierwsza praca był to dobry wybór.

Olga

Jestem pacjentką, a może raczej klientką kliniki od prawie roku i nigdy nie zdarzyło się, bym mogła czuć się w tym miejscu potraktowana niewłaściwie. Zawsze wizyta odbywa się w wyznaczonej godzinie. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam.

Jes

Praca nawet przyjemna. Zarobki są całkiem dobre. Spora liczba szkoleń, więc dużo można się nauczyć. Ogólnie polecam

Ewa

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej w tej klinice i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Panie tam pracujące wydawały się być bardzo miłe, profesjonalne i miło się z nimi rozmawiało. Bardzo chciałabym pracować w miejscu takim jak to.

Ewa

Odbywałam tam staż i byłam z tego pobytu naprawdę zadowolona, dużo się nauczyłam, poznałam wiele technik prowadzenia zabiegów.

Natka

Praca w salonie bardzo przyjemna. Duża szansa na zdobycie cennego doświadczenia, praca na specjalistycznym sprzęcie, są wypłacalni więc z pieniędzmi też nie ma problemu. 10/10

Kamil

Kilka razy naprawiałem sprzęt w klinice i widziałem przez kilka dni jak wygląda tam sytuacja. Pracownice pozytywnie nastawione do klientów. Sprzęt naprawdę dobry, a konieczna naprawa była związana z jego eksploatacją, a nie wadami lub złym jego wykorzystaniem.

Nadia

Jeden z najlepszych salonów w jakim byłam. Czysto i schludnie, miła atmosfera. Profesjonalna i fachowa obsługa. Widać, że nie są tam zatrudniane osoby z przypadku, bo jakość stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Martyna

Pracowałam tam przed wyprowadzką do Niemiec i byłam zadowolona. Teraz mogę ocenić i porównać klinikę z innym salonem bo pracuję w dużym salonie w Monachium. Sprzęt jak najbardziej we Wrocławiu był dobry jakościowo i zaawansowany technologicznie. Dużo się tam nauczyłam, poznałam dużo dziewczyn, a z wieloma kontakt utrzymuję do dziś. Pani Pikura wymagająca, ale wiadomo, to jest jej biznes. Z pieniędzmi też nie było problemu. Polecam!

marie

Jak dla mnie solidna klinika. Płacą na czas, mają sprzęt dobrej jakości, można się rozwijać jak ktoś ma chęci. Pracowałam tam 2 lata i nie miałam żadnych problemów zarówno z wypłatami czy kontaktach z panią menadżerką.

Paweł M.

Współpracujemy z kliniką w kwestii serwisu maszyn. Dobry kontakt, łatwość ustalenia terminów realizacji i płatność w terminie ustalonym w umowie.

MM

Pracowałam tam około 3 lata i przez cały ten okres było wszystko ok. Nie było jakichś chorych akcji ze strony kierowniczki czy pani Ani. Pracowałam zarówno przy laserach, jak i tych bardziej zaawansowanych zabiegach. Uczyłam się wszystkiego i poznawałam kolejne szczególy. Nie zdażyło się żeby klientki jakoś były baardzo niezadowolone. Większość z nich odwiedzała salon jeszcze nieraz. Wg mnie praca zarówno dla dziewczyny świeżo po szkole będzie w porządku - dużo się nauczy, zobaczy jak bardziej doświadczone kosmetyczki prowadzą pewne zabiegi. Dla tych doświadczonych - możliwość stałego doskonalenia swoich kwalifikacji plus praca na dobrym sprzęcie.

Misty

Bardzo dobra atmosfera, fajnie ludzie, dużo klientów, możliwość nauki - kursy, możliwe premie. Na początku było mi trochę ciężko, ale jakoś się udało przebrnąć i teraz jestem zadowolona :)

CzarnA

Pracuję już drugi miesiąc i jestem zadowolona. Jestem świeżo po szkole, także to dla mnie taka pracowita forma wakacji, bo mogę robić i dodatkowo się uczyć tego co jest moją pasją. Nie jestem odpowiedzialna za prowadzenie zabiegów, ale pomagam przez co dużo się uczę i poznaję dużo technik jak wykonywać poszczególne elementy zabiegu. Mam nadzieję, że z czasem będę mogła zrobić więcej. :)

Cathy

Fachowo, konkretnie i przyjemnie. Relaks każdej z nas się należy. Dzieciaki sprezentowały mi zabieg i miałam chwilę dla siebie. Dziękuję! :)

Ivona

Jak dla mnie ok. Korzystam z zabeigów i zawsze byłam zadowolona. Dziewczyny znają się na kosmetologii, więc same zabiegi upływają w przyjemniejszej atmosferze. Czasem jakieś drobne przesunięcia (ok. 5min) są ale nie jest ich dużo. W innych salonach czekałam prawie godzinę, także jeśli zdarzy się te kilka minut to nie problem.

klara

Nie ma rewelacji, ale w żadnym wypadku nie ma tragedii. Praca jest po prostu dobra. Można się sporo nauczyć, jeśli tylko się chce. Pieniądze są na czas, także jeśli chodzi o to to nie ma zastrzeżeń. Z dziewczynami utrzymujemy takie kontakty zawodowe jak powinny wyglądać. Nie ma jakiegoś obgadywania za plecami, po prostu się szanujemy :)

Pati91

Nie bywam często, ale ilekroć jestem w klinice to jestem zadowolona. Kiedyś korzystałam tylko z oferty masaży, a z czasem zdecydowałam się na inne zabiegi. Profesjonalnie i fachowo.

Ewelina

Zabieg wykonany profesjonalnie, szybko i bez problemu, bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam.

Joanna

Na start bardzo fajne miejsce. Dużo można się nauczyć. Koleżanki z pracy pomocne i chętnie można z nimi podzielić swoimi doświadczeniami na temat pracy czy posiadanych umiejętności. Pieniądze też nie są najgorsze.

Weronika

Korzystałam kilka razy z kuponu na gruponie i byłam zadowolona. Teraz ciężko wyłapać jakiś pakiet, bo bardzo szybko się rozchodzi. Raz zdarzyło się, że musiałam czekać na zabieg kilka minut, ale to nie było dla mnie problemem, bo kilka minut mnie nie zbawi, a wolę żeby miejsce, gdzie miały się mną zająć Panie było przygotowane właściwie.

Maja S.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Baaardzo bogata oferta zabiegowa. Cała gama zabiegów - od zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających po zabiegi odmładzające. Korzystałam wiele razy i zawsze byłam zadowolna. Mój mąż korzystał natomiast z masaży (w związku z urazem kręgosłupa) i również był zadowolony z efektów.

ola

Fajne miejsce, pełen profesjonalizm. Dobre miejsce pod względem usług i cen.

Natalia

Najlepsza klinika we Wrocławiu. Masaże zdecydowanie na najwyższym poziomie. Ceny atrakcyjne, a obsługa miła i posiadająca odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów :)

MagdaLena

Potwierdzam - najwięcej mamy klientek z grouponu, głównie właśnie na zabiegi Spa itp. Praca jest w porządku. Dobry sprzęt, dużo nauki, fajna atmosfera :)

Hania
@MagdaLena 20.07.2017 15:46

A ja nie patrzę na groupon tylko chodzę kiedy mam ochotę. Jak wypróbowałam raz, tak chodzę dalej i jest super. Moja koleżanka pracowała tam kilka lat temu i wypowiadała się o pracy w samych superlatywach.

Verka

Miałam mieć przedwczoraj wizytę, jednak nie mogłam i rano przełożyłam wizytę. Nie było problemu z przeniesieniem zabiegu na wczoraj. Konkretnie i szybko ustalone. Martwiłam się, żeby się nie okazało, że przyjadę i odprawią mnie z kwitkiem (musiałam dojechać 10 km). Na szczęście wszystko ok. Jestem zadowolona.

Kaja

Czy wie ktoś czy jeszcze pracuje w Klinice taka wysoka blondynka, która robiła makijaż permanentny oczu? Robiłam kreskę na górnych powiekach jakoś w styczniu :) Chciałabym jechać jeszcze raz, a akurat ona zrobiła to meeega profesjonalnie.

Skoru11
@Kaja 19.07.2017 09:25

Jeśli myślimy o tej samej to tak :P Robiłam górną kreskę jakoś dwa tygodnie temu i też jestem bardzo zadowolona. Kolejny zabieg i kolejny raz bardzo przyjemnie i fachowo.

Paulla

Z Panią Anną współpracuję od jakichś 4-5 lat. Bezkonfliktowa. Kobieta wie czego chce. Dostarczamy wiele produktów niezbędnych przy zabiegach. Nie ma problemu z płatnościami. Wiem, że pracownice są zadowolone z pracy, ponieważ wiele z nich znam osobiście. Z resztą, jak ktoś jest klientem salonu to widzi, jaka tam jest atmosfera.

Natalie

Podobnie jak Nowa byłam tam na początku na praktykach, a po praktykach zaoferowano mi umowę i pracuję tam do dziś. Nauczyłam się bardzo dużo. Pani Anna jest bardzo konkretna, ale również inspirująca. Od razu widać, że prowadzenie kliniki to jej wielka pasja i jak dużą przyjemność sprawia jej zadowolenie klientów. Zarobki są bardzo dobre, a zespół który tworzymy jest zgrany. Wymieniamy się doświadczeniami i mamy świetny kontakt. Pani Manager pomaga nam, kiedy pojawia się jakiś problem. Obawiałam się, że poziom technologiczny stosowanego przez nas sprzętu mnie przerośnie. Na szczęście udało się wszystko ogarnąć - w czym pomogły dodatkowe kursy zorganizowane dla nas.

Nowa

Chciałam opisać moją pracę w salonie kosmetycznym we Wrocławiu. W tamtym roku odbywałam tam praktyki. To był bardzo dobry sposób na zapoznanie się z miejscem i zdecydowanie czy kosmetologia to to, czym chcę się zająć w przyszłości. Salon (a raczej Klinika - bo tak się nazywa - Klinika Anna Pikura) znajduje się na ulicy Kazimierza Wielkiego w ścisłym centrum Wrocławia. Przyznaję, że to był jeden z moich powodów, dla których wybrałam praktyki tutaj. Kolejny powód to niezła opinia wśród bywalców i bardzo dużo fajnych, nowych i ciekawych zabiegów. Tak, tak jako jedna z niewielu w szkole podczas praktyk chciałam się czegoś nauczyć a nie siedzieć i się nudzić. Dostałam się na praktyki bez problemu. Rozmowy z Panią manager i z właścicielką - Panią Pikurą były bardzo inspirujące. Dużo dała mi praca w miejscu, gdzie szefostwo naprawdę wie o czym mówi i kocha to, co robi. Na początku, jak wszędzie, pokazano mi miejsce pracy i przyznaję, że miałam sporo obowiązków. Musiałam utrzymywać czystość gabinetów, przygotowywać stanowiska do pracy. Gdy zapoznałam się z miejscem, zaczęłam asystować przy zabiegach (na początku będąc bardziej obserwatorem, po jakimś czasie, za zgodą klientów wykonując zabiegi pod nadzorem prowadzącej mnie kosmetyczki). Nauczyłam się korzystać z maszyn w salonie, starsze koleżanki były bardzo otwarte i z serdecznością dzieliły się swoją wiedzą i dawały pouczające wskazówki. Po dwóch miesiącach trochę żal mi było odchodzić i do dziś świetnie wspominam to miejsce. Nie pytałam o zarobki, ale kosmetyczki, z którymi pracowałam były zadowolone. Słyszałam też od nich, że często można się dostać z salonu na różne kursy dokształcające! Jak tylko pojawi się wakat zamierzam aplikować (zwłaszcza, że w tym roku kończę szkołę) Dobre, choć wymagające miejsce na praktyki. Mi się podobało.

początkująca

Ja również pracują w salonie w Trójmieście (Gdynia). Dostałam się tam troszkę z przypadku (gdy zaraz po szkole roznosiłam CV) - menadżerka zadzwoniła do mnie i zaprosiła na rozmowę kwalifikacyjną. Udało się i zaczęłam pracę. Na początku było ciężko (praca kosmetyczki jest wymagająca), ale przetrwałam! Teraz nie wyobrażam sobie lepszego początku niż właśnie salon Anny Pikury. Ruch jest spory, kierownictwo duży nacisk kładzie na profesjonalną obsługę oraz na intensywną sprzedaż - nie tylko zabiegów, ale także biokosmetyków, sygnowanych imieniem i nazwiskiem właścicielki. Więc praca nadaje się dla osób otwartych, które nie mają problemu z kontaktem z klientami no i są przekonywujące :). Salon nie należy do największych, ale wszystko ma swoje miejsce i rozkład salonu sprawia, że człowiek nie czuje "ścisku". Osoby, z którymi współpracuję są fajne. Lubią to co robią. Co chwilę wprowadzany jest jakiś nowy zabieg, pojawiają się, co jakiś czas, szkolenia (tu zgadzam się z przedmówczynią). Sprzęt - ok. Wypłata - ok. Nic tylko pracować :)

Kaja

Pracuję w Klinice w Gdyni. Ostatnio przeszła mały lifting :) Jest jeszcze ładniejsza, przytulniejsza i bardziej klimatyczna :) Miejsce jest fakt faktem niewielkich rozmiarów - jednak praca tutaj sprawia mi naprawdę dużą radość. Mamy rzesze stałych klientów, którzy nas regularnie odwiedzają, witamy się często już po imieniu. Nowe osoby równie szybko przekonują się jak sympatyczna i profesjonalna jest nasza obsługa ;P Na to faktycznie jest duży nacisk z góry. Uśmiech, uprzejmość, profesjonalizm, umiejętność rozmowy z klientem, bezpośrednia sprzedaż - to wszystko powinieneś, powinnaś potrafić, jeśli marzy ci się być częścią naszego zespołu. Nie wspominając już o pasji i prawdziwej miłości do zawodu kosmetyczki/kosmetologa. W salonie zapewniane są szkolenia. Są ekstra :). Osoby , które już tutaj pracują również w zdecydowanej większości są koleżeńskie i pomocne. Szefowa i manager bez zarzutu :) - wymagający i profesjonalni, ale bardzo sprawiedliwie traktujący pracowników. Jeżeli chodzi o wypłatę, to również nie narzekam. Polecam!

KyleRen

Jestem ciągle nowym pracownikiem Kliniki Anna Pikura w Krakowie przy ul. Starowiślnej 82, jednak z pewnością mogę się wypowiedzieć, co sądzę na jej temat. Praca jest wymagająca: oczekiwana jest duża wiedza oraz pełne zaangażowanie. Odradzam tę pracę wszystkim, którzy na niby bawią się w kosmetyczki. W nasze ręce zupełnie obce osoby w zaufaniu oddają swoje ciała i twarze i oczekują pełni profesjonalizmu i najlepszych efektów. Przynajmniej ja w ten sposób podchodzę do każdego klienta. Firma reklamuje się między innymi przez groupon. Tacy klienci również się pojawiają, chociaż rzadziej. Są zawsze nieufni, że zabieg z zakupów groupowych będzie w jakiś sposób gorszy. Zawsze potrzeba wtedy dużej dozy cierpliwości i umiejętności rozmowy. Gdy zabiegi są sukcesem - to wiemy, że klient wróci i powie o nas znajomym. W klinice każde urządzenie jest w doskonałym stanie, meble są nowe, kosmetyki dobrej jakości. Dbałość o higienę jest na bardzo wysokim poziomie. Współpracownicy sympatyczni i otwarci. Menagerka ogarnięta i miła... a właścicielka Anna Pikura niesamowita... chciałabym w tak młodym wieku osiągnąć aż tyle. Lokalizacja salonu jest dogodna zarówno dla zmotoryzowanych jak i osób wybierających komunikację miejską. Godziny pracy i grafik ustalany indywidualnie, co miesiąc. Wynagrodzenie ok. Polecam osobom lubiącym pracować z ludźmi.

Tina

Przez kilka lat miałam ogromną przyjemność pracować w krakowskiej Klinice Anna Pikura. Czas, który tam spędziłam zaliczam do naprawdę udanych. Nabrałam niesamowitego doświadczenia a praca z ludźmi przyniosła mi wiele radości. Ale przejdźmy do konkretów. Firma jest na rynku od wielu lat, więc bez obawy złożyłam tam moje CV - bardzo się ucieszyłam, gdy po rozmowie kwalifikacyjnej mogłam rozpocząć w salonie pracę. Cała załoga kliniki jest bardzo zgrana. Managerka wymagająca, ale zarazem wyrozumiała. Właścicielka salonu Pani Anna Pikura także zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Pracy jest dużo, jednak sprzęty są nowoczesne a ja zawsze kochałam kosmetologię. Klinika mocno się reklamuje: w prasie, internecie, także na grouponie. Zawsze było co robić, najgorsze moim zdaniem w każdej pracy to siedzieć i patrzeć w sufit. Klienci zawsze byli zadowoleni z mojej pracy, często nowi klienci trafiali do mnie z polecenia. Warunki finansowe także były na godziwym poziomie. Zapraszam wszystkie doświadczone kosmetyczki do pracy w tej klinice - to miejsce świetne zarówno na start jak i na zbieranie wiedzy oraz wyrabianie sobie imienia w świecie kosmetologii. Mi tu było naprawdę dobrze i żałuję, że z powodów osobistych przyszło mi zrezygnować. Pozdrawiam wszystkich krakowskich pracowników!

Zostaw opinię o Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura we Wrocławiu