Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie

Ostrzeszów

Opinie o Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie

Marta

@kamilka to prawda, a ogólnie praca w budżetówce ma sporo plusów, jak premie, "trzynastki" i wszystkie tego typu benefity. Warto się zaczepić, a i w cv fajnie taka pozycja wygląda. Wiecie może, czy można zacząć od stażu?

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie!

Zostaw opinię o Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie