Opinie o PlusVikar w Dania

PlusVikar
3 21 50 5 1
bodzio Nowy wpis

Cytryna masz racje to nie firma tylko banda powinni siedzieć co roku zmiana nazwy sam wyjechałem kiedyś. tego się nie da opisać. Jezli takie przekrety robia a robia gigantyczne skat i reszta mafijnej dani musi w tym palce maczac bo tego sie nie da wyjasnic i opisac. Polacy pracujacy dla tej szajki potrafia zniszczyc drugiego w takie sposoby ze szok. Gdzie polskie sluzby urwac głowe temu juz w pl.

Przemysław Nowy wpis
@bodzio

Skierowałeś w stronę firmy poważne oskarżenia. Mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście firma robiła takie rzeczy, jakie napisałeś w swoim komentarzu? Mam nadzieję, że zechcesz go sprecyzować.

Cytryna Nowy wpis

Ta firma ,PlusJob , Ramsdal PlusJob, Plus Vikar, nowa nazwa PROFIL MATCH to te same firmy pracowałem 4 lata i widziałem ilu polaków i Duńczyków (usunięte przez administratora)za wszystko odpowiada Micky Tygesen, zwany przez polaków Miki ale jak potrafi ten typ kręcić lody nie jeden polaczek cwaniaczek może się uczyć zmieniał nazwy firm jak rękawiczki jak się bronią, to jakiś pijaczek itd. pisze tą opinie.Żenada że tacy ludzie jeszcze nie kiblują w kiciu mają sposób nowa nazwa firmy, pomocni polaczki podpowiadają jak polaków (usunięte przez administratora)zatrudnieni od dawna na stałe dla nich pracują i do tego filia w Szczecinie .Potrafili nawet wyciągnąć kase ze Szwecji można ich przewały liczyć w milionach ale to taki uczciwy kraj Dania rzygać się chce a Miki planuje podobno otworzyć nową firmę w Polsce zapraszamy CBA już czeka . Żeby opisać tą Ośmiornice można by książkę napisać aż dziw bierze czemu niema firmy w ROSJI tam to by był w raju chyba że Putinowi by podpadł no to czapa. Nie łudzicie się że w Danii ktoś wam pomoże to rasiści tylko udają dobrze jaki to piękny kraj , są pewnie i uczciwi jak wszędzie , ale niech ktoś trawi do tych firm to po nim nie mają podpisanej umowy z żadnym związkiem zawodowym i ostrzegam omijajcie te Agencje pracy tylko myślą i knują jak wyłudzić co się tylko da

Andy

Witam Szwecja układziki na warsztatch elimincja nowych, aby miec godziny.Aby rodacy takie rzeczy sobie robili, nie do wiary. Byłem widziałem doświadczyłem. Ludzie nei nadaja sie do egzystencji z 2 ludźmi. Gdyby w Polsce tak sie zachowywali psychiatryk lub więzienie, omijac jonkoping i szwecję. Kiedys przyjdzie kryska na matyska i zwyrodnialcy dostana za swoje.

Tak9Nie

Luk
@Andy

Czyżby goteborg tip? 2tyg wytrzymalem i elo

Ree
@Luk

Nie słynny na cała Polskę Jonkoping, ale wiem co tez się dzieje w goteborgu. Heh Polacy katolicy hehehe

biker
@Andy

Popieram. Przepracowałem tam listopad 2017 i uciekłem gdzie pieprz rośnie. Ludzie którzy tam pracowali to z nielicznymi wyjątkami jakieś dno. Tam było jak w jakimś (usunięte przez administratora), jakby ci ludzie honor i wychowanie w Polsce zostawili. Ale ci Szwedzi się śmieją...

Nowy
@Luk

Hej Możesz napisać coś więcej o TIP GOTEBORG?

Nowy 1 Nowy wpis
@Luk

Hej Możesz napisać coś więcej o Goteborg TIP?

Uwaga

To co obecnie wyprawia ta firma to cyrk, nieaktywne cpr lub kombinacje z zaliczkami na poczatku pracy, a potem niespodzianka skat zada dopłaty podatku. Po połaczeniu z Ramsdal zniknęły pieniadze z feriepenge nikt nie wiem co sie stało kazdy tylko obiecuje. Brak dodatków swiatecznych, nie ma kasy zawsze tłumaczenie. kombinacje przy godzinach zawsze pomyłki ale na nie korzysc pracownika dziwne. Wolna amerykanka nikt nie wie jaki ma kompetencje i kto za co odpowiada albo to juz koniec dno i dwa metry mułu, albo poczatek konca. Niskie stawki bardzo czesto na warsztatach tłumaczenie pracuj wiecej godzin tak to było w latach60 ubiegłego stulecia. Warto przemyślec wyjazd do dani bo moze skonczyć sie źle, zwłaszcza jesli ktos nie wie ze w dani nie ma prawa pracy i odpowiedniej instytucji w razie problemów jest tylko prawnik lub na samym poczatku zapisanie sie do zwiazków zawodowych które kosztuja duze pieniadze

nick
@Uwaga

zwiazki ci nic nie pomoga.mam kumpla,ktory tu siedzi juz 10 lat,placil na zwiazki i nic nie robily,zadnej podwyzki od poczatku nie mial.stracone pieniadze.

uwaga
@nick

Dania to obecnie kraj bez jakich kolwiek zasad, masz kase prawnika walcz nie to uciekaj. Agencja to wykorzystuje dajac umowy nie zgodne z prawem i kombinujac przy wypłatach i podatach masakra

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Kuba

Zastanawiam się kto pisze te opinie? Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Zaprzeszly
@Kuba

Chyba Wszechwladca Cie opuscil

PAW

Ja jestem zadowolony ,praca jak praca ,wypłata na czas i tylko dla tego tu jestem z dala od domu ,nigdy nikt mnie nie oszukała na złamaną koronę ,może jedynie SKAT ale firma na to wpływu nie ma takie są realia Danii ,feriepenge na koncie co rok ,zwrot podatku więc jest to pełny legal ,słyszałem nie raz o nie zadowolonych ale jak już ktoś tu wspomniał tylko przez wódę ,warunki na warsztatach są takie jakie są ale to nie plusvikar je ustala ,jestem na tak i polecam tą firmę .

narwany
@PAW

Kłamiesz

Zaprzeszly
@PAW

Pawel na cholere krecisz ta beke, SKAT sciema-nieaktywne nr person, ferienpenge- jeszcze wieksza sciema, kogo probujeszesz oszukac...firma/krzak boryka sie z wieloma problemami.....zal czasu

Michal Jedrzejczak

Poniewaz k.....y sie wypowiedzialy, to ja tez sie wypowiem, mobing naciski....jedno i to samo, g..........o znaczcie i gownem jestescie, poniewaz przywiedliscie moje imie, to ja was przywiode, takiego beznadziejswtwa,dyspropocji,bezkompozycji nigdzie nie mozna spotkac, jestescie banda hipokryzji, zlodziejstwa i oszustwa, tym szajsem ktorym oszukujecie ludzi to mozecie sobie w buty napchac...pozrawiam

Michal Jedrzejczak

Michal Jedrzeczak

Poniewaz (usunięte przez administratora) sie wypowiedzialy, to ja tez sie wypowiem, mobing naciski....jedno i to samo, (usunięte przez administratora) znaczcie i gownem jestescie, poniewaz przywiedlisle moje ime, to ja was przywiode, takiego beznadziejswtwa,dyspropocji,bezkompozycji nigdzie nie mozna spotkac, jestescie banda hipokryzji, zlodziejstwa i oszustwa, tym szajsem ktorym oszukujecie ludzi to mozecie sobie w buty napchac...pozrawiam

Edward

@Martyna dlaczego według Ciebie PlusVikar zasługuje na pozytywną opinię? Opinia może być użyteczna dla innych użytkowników forum. @Monika @Prawda @Wladeczek forum GoWork posiada regulamin (link: https://www.gowork.pl/regulamin) który w precyzyjny sposób określa zachowania niedozwolone. Zachęcam do poznania tych zasad przed opublikowaniem opinii, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

Ten

Mobbing, przesladowania w pracy, inne zagrywki typu chowanie narzedzi I reszta cudow jak chodzenie za.ludzmi z tel to kryminal, a milczenie przelozonych na to, niestety jest patologia. Ludzie dla.kasy sa zdolni zrobic wszystko ale koordynatorzy musza to obcinac

Prawda

Wiekszosc komentarzy usunieta. WIDAC prawda jest bolesna musi sie tym telewizja zainteresowac co tak naprawde sie dzieje. Wtedy juz z tv nie zdejma. BO zatajac prawde jak sie wysyla ludzi do pracy to I laik umie

Tak6Nie

Stand_up
@Prawda

Bravo

@Prawda

Ja z kolei umieściłam pozytywne merytoryczne informacje( opinie) o firmie ale równiez opinia zniknęła ...zatem nie rozpedzałabym sie z pewnikeim , ze negatywne oceny sa usuwane bo moze jakis punkt regulaminu został naruszony .

Martyna

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur? To bardzo dobry pracodawca!!!!

Wladeczek
@Martyna

Oj Martynko za krutko tu pracujesz mało wiesz jak tu naprawdę jest to pisanie nic nie da bo i tak kasuja to co napiszesz po co to robić do tych co chcą jechać zwierac poslady i jazda jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Pol
@Martyna

Nie udolność pracowników Polvik, to jeden problem, a Cwaniactwo to już skrajność co jest normą dla tego typu firm

A

Do pracy się weźcie A nie za alkohol i wypisywanie kłamstw

Ktoś
@A

Ty nie mierz swoją miarką innych ciulu a robotę robię i się dymaj większą niż Ty pajacu

Mechanik JKP

Piękny komentarz osoby, ktora straciła pracę przez swoje problemy z alkoholem. Trudno Panie Michale życzę Szczęśliwego Nowego Roku proszę pozdrowić żonę od całej ekipy warsztatu. P.S. na przyszłość polecam nie używać nazwisk ;) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Przecztajcie 2
@Mechanik JKP

Panie Mechaniku JKP-DZIADOSTWO,o panu Michale tez slyszalem, nie od dzis wiadomo ze to alkoholik i cpun, niestety pomyleczka nastapila,,najwrazniej pomylil mnie pan z ta osoba,jezeli chodzi o nazwiska to przykro mi,ale jest wolnosc slowa i wypowiedzi, i pewnych rzeczy nie da sie zmienic, nastepnym razem proponuje uzyc mozgu,a nie zagladac komus w kieszen, wtedy pewne rzeczy przyjda latwiej

Mechanik JKP
@Przecztajcie 2

Odpowiednie organy już się tym zajmą. Pozdrawiam

miki

Witam uwaga na ta firmę zalega z wypłatami i nie interesuję sie co dzieje sie na warsztatach. Mobbing zatrudnianie ludzi z problemami natkotykowymi alkohlem. Totalny haos szczególnie holandia i jonkoping omijać szerokim łukiem

@miki

Jak długo pracuje Pan poprzez tą agencje ? Za jaki okres zalegają Panu z wypłatą ? A jesli Pan nie pracuje juz to z jakich powodow nastapiło rozwiazanie umowy?

Ja

PlusVikar to teraz Ramsdal Plusjob Aps powiązana z Agencją Pracy tymczasowej Polvik ze Szczecina. Ludzie nadal nie otrzymali swoich wynagrodzeń. Lepiej siedź w domu na du...ie z rodziną niż z dala od niej . Ta wycieczka do Danii może sporo kosztować. Nie dosyć że nic nie zarobisz to jeszcze się zadłużysz i nerwy stracisz.

Złodzieje
@Ja

Tak to prawda do dziś nie odzyskalismu pieniędzy nawet nie odpowiadają na meile (usunięte przez administratora) już niedługo będzie sąd. Dokumenty ma to mam wszystkie!!!

Alberto

Uwaga na te firmę zatrudnia ludzi, którzy nie nadają się do relacji z ludźmi, większość ma problemy z używkami realizuje się niszcząc innych, omijać szerokim łukiem.

olaf

Polvik byłem od nich w Danii jako murarz nie ma z nimi kontaktu jeśli chodzi o wypłatę z tego biura byłem zatrudniony w Plusvikar firma która nie wypłaciła mi kasy również olewa pracownika szkoda słów jeśli ktoś ma od nich ofertę uważajcie na nich żebyście nie zostali na lodzie tak jak ja.

@olaf

Witam , czy moge prosic o szcegóły? O co chodziło z brakiem wypłaty?

riki

uwaga na Plusvikar ,Polvik Danco Group nie wypłacalni zostawiają cię bez kasy bez niczego i bez kontaktu z nimi ogólnie mają cię gdzieś .uwaga.

Ja
@riki

PlusVikar zmienił właśnie nazwę więc te posty raczej nikomu w niczym nie pomogą.

SW. P. Adrian

pracowałem 2 lata dla nich na skandynavii za frajer mnie zwolnili, Tak to jest jak z hama pan się zrobi, ten pajac Mikki i zasuszony chemicznie Tedek, ich kolega i mój zmarl tragicznie nic NIe pomogli, chciaz go znali od wielu lat, rodzina po fejsach blagala o pomoc finansową na transp. zwłok do polski,,,, masakra A taki Teddy leci sobie do kasyna na Malte, jakiś obłed , Do wora...

JA
@SW. P. Adrian

A to że razem chlaliście i gość rano się nie obudził to już nie dodałeś !!! Wszyscy nie zadowoleni wylatują za wódę !!! ja nie mam zastrzeżeń ,wypłata na czas ,warunki dobre jak wzajemnie czystości dopilnujesz bo nasz nacja czystością nie grzeszy ,dwa lata pracuje dla tej firmy i obiektywnie stwierdzam że problemy są ale tylko wówczas gry alkohol jest na stole ,a potem wylewanie gorzkich żali bo wywalili ,ktoś kiedyś powiedział coś bardzo prawdziwego że żeby nie internet to nie wiedział by że jest tylu idiotów na świecie .

Anty dk

Bardzo niezetelna firma , pracowałem unich w Danii do tej pory ani wypłaty ani świadectw pracy, firma 2 razy w roku bankruteje zmienia nazwę w czesniej nazywali sie jsv ,jsc,power job ostatnio vikar aty się Mart ze nie masz za co jeść ,w biurze źecz jasna polskie baby bardzo arogancki system rozmowy i mają zupełnie gdzieś aby coś ci załatwić , wyzysk,hamstwo,aroganstwo to dewiza tej firmy bardzo mocno niepolecam

hellraiser
@Anty dk

co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja dla nich pracuje juz ponad 2 lata,moze dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gosci/czyli takich,co tylko narzekac potrafia/ jest zle,ale ja nie moge narzekac.zawsze wyplata jest na czas.nie wiem,jak tam z kontaktem,bo nie marudze,ze net za wolny,ze materac za twardy,albo za miekkize woda za mokra itp.jak potrzebuje-to zawsze wszystko zalatwie od reki.szkoda tylko,ze Goska juz nie pracuje... ale to juz temat na inna dyskusje.

seba

A ja pracowałem z Polvika (to jest polski oddzial PlusVikar) i jestem bardzo zadowolony. Pieniadze na czas, w kazdej sprawie mozna sie zwrocic do koordynatora. Generalnie polecam.

Aleksander Sz.

Trudno mi się odnieść do opinii o oddziale w Finlandii, ponieważ pracuje w Szwecji od roku i blisko trzech miesięcy. nie będę się rozpisywał - Praca jak praca - nikt tu nie przyjechał na wakacje , robić trzeba choć ja lubię to zajęcie. co do samej agencji: NIGDY POWTÓRZĘ NIGDY NIE MIAŁEM ŻADNYCH PROBLEMÓW. ZAWSZE DOSTAJĘ TO NA CO SIĘ UMÓWILIŚMY I NA CZAS, WSZYSTKO JEST OK. GDYBYM MIAŁ DORADZIĆ CZY PRACOWAĆ DLA NICH ODPOWIEDŹ BRZMI TAK.

kaliber 44
@Aleksander Sz.

właśnie zwolnili mojego kumpla, za nic i teraz facet musi pakowac manele i jechać ze Szwecji do domu, tak z dnia na dzień

Bert

Jeśli chodzi o pracę dla tej agencji wszystkim odradzam. Przyjechałem do Finlandii do Uusikaupunki jako mechanik naczep/przyczep i warunki pracy to -16 stopni hala bez ogrzewania bez niczego. To nie jest żaden serwis tu oni dopiero chcą otworzyć punkt. Obiecują wam zwrot za bilet na miejscu... i nic nie dostaniecie bo tak ze mną zrobili...przeżyłem tu tydzień i jesteście tu sami z druga osobą która ma 5 miesięcy doświadczenia czyli nic. Jak ktoś chce się pakować do roboty gdzie trzeba na polu odmrażać hamulce z naczep przy takich temperaturach potem zabrać naczepę na garaż gdzie miał być ogrzewany bo tak przez telefon mówili to zapomnijcie. - 20 stopni od godziny 17 tutaj bywa na hali. PlusVikar to duńska agencja do której zostaniecie skierowani... Finowie się za głowę chwytają jak nas tu widzą. Uciekam do domu.

Zostaw opinię o PlusVikar - Dania

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie