Opinie o Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c. w Bydgoszcz

Centrum serwisowe notebooków, konsol, tabletów

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c. w Bydgoszcz

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c.?

Czy w Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c. występują paczki/bony świąteczne?

H2O Nowy wpis

Pytanie powinno brzmieć czy Hda0 samo w sobie jest.

Były Nowy wpis

Jedynie przed świętami Bożego Narodzenia tradycyjnie rozdawane są wypowiedzenia.

Co jaki okres czasu w Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c. można ubiegać się o podwyżkę?

O co ?! XD

Taka

Jedyna opcja to zmiana pracodawcy.

Szymon
@Taka

Naprawdę w Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c. tak ciężko o podwyżkę? Czy firma zapewnia chociaż jakieś benefity pozapłacowe? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź.

tak
@Szymon

No naprawdę tak ciężko, to nie jest żart XD

Monika - wściekła

Serwis naprawiał prawie nowa hulajnogę elektryczna w ramach dodatkowego ubezpieczenia !!!! Pęknięty wyświetlacz tylko to !! Kiedy do nas dojechała uwaga ... otwieram paczkę a tam dalej pęknięty wyświetlacz(Zapakowana byłA fatalnie także nie dziwie się, ze w transporcie została ponownie uszkodzona) dzwonię do serwisu o co chodzi , oni naprawili to wina kuriera mówię mu, ze ona nie była wogle zabezpieczona !!! Suma , sumaru ja odeslalAm im a, Pan powiedział ze wysle ja jeszcze raz do mnie i mam kłamać ze ponownie została uszkodzona w transporcie ....????????wysłał . Oczywiście nic z tego nie było ,naprawili mi ja na mój koszt , ponieważ już nie miałam siły z nimi walczyć . Wysłali przyszła przejechałam się okazało się ze rusza się przednie koło .. mało orła nie wywinęłam . Druga sprawa nie ładuje ....????. Dzwonię wysłałam na swój koszt ( przypominam ze był licznik do wymiany TYLKO). Rzekomo naprawili wysłali , dodarła, koło dalej jest ruchomo Mało tego hamulec pęknięty, nie podokręcana wręcz nie skręcona ..... po jednym ładowaniu dalej nie ładuje .... Wysłałam, hamulec wymienili, Skręcili, koło dalej jest luźne, wie pani zrobiliśmy koło ale ...jak pani z dużo siła spróbuje je poruszyć to będzie się trochę ruszać, śruby wyrobione są ????????????ręce opadają !!!!!!teraz już serwis nie odp na maile Hulajnoga nie naprawiona powiedziałabym ze rozklekotaną cała wszystkie chyba śruby do wymiany po tylu rozkrecaniach .... żal ....strach do nich oddać cokolwiek do naprawy a ja siły już nie mam walczyć z nimi !!!!!!!O ile się nie mylę rów kwietniu czy maju tego roku oddałam ja do nich do naprawy do dziś nie naprawili!!!!!

Aplikowałeś do firmy Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
obrońca

Taki spokój na forum bo nie ma maruderów? Normalna firma i praca tylko trzeba mieć chęci.

CinMar
@obrońca

Potwierdzam. Wystarczy mieć chęci, dużo samozaparcia w dążeniu do celu oraz brak godności.

Hebi
@obrońca

Maruderzy są. Spokój jest bo leżącego się nie kopie. Normalna firma to taka w której pracownik przychodzi wykonać określone czynności w określonym czasie za określone pieniądze. W tej firmie nic nie jest pewne bo właściciel ma chorobę dwubiegunową. Na stałe i logiczne wynagrodzenie też nie ma co liczyć bo wisi monitor z punktacją pracowników która z góry jest i tak ustawiona. Punkty dostają ci co mają łatwe naprawy a łatwe naprawy mają ci co siedzą za darmo na nadgodzinach. Jak masz dzieci to zapomnij, że dostaniesz coś więcej niż minimum bo nie masz czasu na niepłatne nadgodziny.

Firma porażka, zatrudnienie w niej będzie waszym jednym z największych błędów, z resztą nie wiem czy jest ono możliwe bo HDA0 zwolnił chyba już wszystkich pracowników i sprzedaje stanowiska robocze na OLX (wystarczy wpisać "Stół stoły serwisowe warsztatowe okazja" w bdg). Podejście pracodawcy do pracowników tłumaczy dla czego ze średniej wielkości zakładu zmienili się w firmę dwuosobowa (dwóch właścicieli). Było to chyba najmniejsze korpo świata, niestety tylko z samymi wadami korpo, bez żadnych zalet tego systemu pracy. Z tego co słyszałem to zwalniali ludzi za porozumieniem stron, grożąc dyscyplinarką, aby nie płacić za okres wypowiedzenia, więc wnioski wyciągnijcie sobie sami. Piszę tę opinię nie po to żeby wylewać hejt na HDA0, tylko po to żeby przestrzec młodych ludzi (bo w większości zatrudniani byli młodzi bez doświadczenia), przed tym pracodawcą. O rzetelności mojego opisu firmy niech świadczą pozostałe opinie o HDA0. Jednym zdaniem, firma godna polecenia tylko dla masochistów bez godności osobistej i życiowych celów.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c.?

Były

Nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje, jeśli tak to pracuję w niej tylko dwóch właścicieli.

Paty
@Były

@Były Czyli nie ma możliwości dalszego awansu dla obecnie zatrudnionych? Czy może jednak jest potencjał skoro 100% pracowników ma wyższe stanowisko?

Paty

Gosc

Reklamacje która założyłam u Państwa na brakujące uchwyty przetarcie materiału została załatwiona pozytywnie chociaż to nie była Państwa wina tylko kuriera .Dziekuje i polecam

Igor

@qwerty jakiego sprzętu do naprawy?

Miro

Od dawna nikt z pracowników nie zamieścił żadnej opinii, czy jest jakiś powód!

Qwerty
@Miro

Bo już prawie nikt tam nie pracuje i nie szukają nowych pracowników bo nie ma sprzętu do naprawy.

Jerzy

Ktoś już pracował w Hda0 i napisze czy firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Na jakie wynagrodzenie można liczyć bez doświadczenia w branży? Brak aktualnych informacji o tym na forum.

zaqwsxsx
@Jerzy

Jeżeli liczysz na rozwój, wysokie zarobki lub chociaż docenienie Ciebie jako pracownika, nie licz na to. Firma bez perspektyw zarówno dla siebie jak i pracowników.

Katarzyna

Przesłałam telefon HTC do naprawy wyświetlacza. Po otrzymaniu przez Firmę, miły pan zadzwonił do mnie, w prosty, zrozumiały sposób wyjaśnił co należy wykonać, poinformował o kosztach. Cena nie była wygórowana, usługa profesjonalnie wykonana. Po kilku dniach naprawiony telefon odesłano .Jestem bardzo zadowolona. POLECAM. Podejście do klienta i wykonaną usługę w skali 1-10 oceniam na 10. BRAWO.

Radek

Antyfirma! Hda0 Łukasz Chwojnacki! Nie uczciwy serwis! Zostawiłem w serwisie zegarem overmax i został zniszczony! Serwis zwalawine na pocztę Nie polecam! Osoby poszkodowane przez serwis proszę o kontakt

zxc

Jeżeli się coś potrafi to można liczyć na dobrą pensję, większość osób tutaj wypowiadających się nie wie nawet jak działa rezystor, tranzystor czy cewka - ba, nawet nie potrafią rozróżnić tych elementów na plycie. Jeśli myślisz że posiadając umiejętność odkręcenia 10 śrubek i wymiany wyświetlacza zarobisz krocie to jesteś w bledzie, możesz liczyć na pensje w okolicach 2k na rękę - moim zdaniem spoko jak na umiejętności które można nabyć podczas krótkiego szkolenia. Wiem że są pracownicy którzy naprawdę dobrze zarabiają, ale też dużo potrafią, dodatkowo atmosfera jest super a ludzie są bardzo pomocni , można tutaj rozwinąć skrzydła korzystając z wiedzy kolegów, mam nadzieję że i w moim przypadku to niedługo zaprocentuje :)

Cxz
@zxc

Masz racje Krzysiek!

Jerzy
@zxc

Piszesz o szkoleniach. Czy mogą na nie liczyć wszyscy zatrudnieni pracownicy? Fajnie, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i koleżeńskiej relacji ze współpracownikami. To ważne, żeby pracować w przyjaznym otoczeniu. Napisz proszę coś więcej na temat wynagrodzenia i systemu premiowania pracowników. Premie są wypłacane obligatoryjnie, czy zależą od osiągniętych wyników?

Lidia

@Serwisant, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem na temat warunków finansowych? Czy takie rozmowy przyniosły skutki? Jak rozumiem jesteś w dalszym ciągu pracownikiem HDA0? Każda opinia na temat pracy jest bardzo istotna dla użytkowników forum.

Serwisant

Praca jest OK, tylko żeby lepiej płacili. Umowy za obecne wynagrodzenie napewno nie przedłuże, teraz na rynku jest wiele ciekawszych ogłoszeń nic tylko wybierać. Życie jest za krótkie żeby stać w miejscu, trzeba walczyć o lepsze jutro ...

Lidia

@klient Zanim umieścisz swoją opinię pamiętaj, aby zapoznać się z regulaminem. Niestety, ale Twoje obelgi w stronę firmy HDA0 są wbrew regulaminowi. Niemniej jednak, czy sytuację o której mówisz zgłosiłeś gdzieś? Jak udało się ją rozwiązać? Napisz proszę dokładnie jak to wszystko przebiegało. @uczciwy 100 % Dlaczego tak właściwie twierdzisz, że premii w firmie HDA0 nie da się wyrobić? Jeśli mogę Cię prosić, abyś podjął i napisał coś szerzej na ten temat to na pewno pomożesz wielu użytkownikom.

Serwis

Bardzo małe pensje na serwisie !

uczciwy 100 %

Praca, na początek umowa zlecenie 1700 zł netto na 3 miesiące, następnie umowa o prace 2000 brutto + premia stała około 350 zł. Część osób po okresie 3 miesięcy nadal miała/ ma umowę zlecenie. Premie za pierwsze trzy miejsca, za każde urządzenie są naliczane punkty. Laptopy, tablety, telefony i inne są punktowane różnie, możesz robić szybko ale i tak nie jesteś w stanie dostać premii. Pracownicy w tej firmie są spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c.
3.6/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Łochowska 25
    86-005 Bydgoszcz

Hda0 Ł.Chwojnicki Ł.Brzeziński s.c.