Ksiegarnia Tanie Ksiazki

Toruń

Opinie o Ksiegarnia Tanie Ksiazki

m.

Kierowniczka jest tragiczna. Miałam krótką przygode z tą ksiegarnią i nie wspominam jej dobrze. Kierowniczka obrażona ze masz plany i nie mozesz zostac godzine dłuzej. Ciągle foszy, ciągle poprawia. wykorzystują maturzystów, że niby jakies "szkolenie" na wyjazd do księgarni nad morzem, a tak naprawdę robisz za pracowników tej księgarni. pieniądze marne jak za to z eostro dostaje się w kręgosłup . (rok temu to było chyba 5 zł lub 6 za h). nie polecam.

Zostaw opinię o Ksiegarnia Tanie Ksiazki - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ksiegarnia Tanie Ksiazki