Opinie o My Shop Factory Outlet w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie My Shop Factory Outlet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie My Shop Factory Outlet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o My Shop Factory Outlet w Toruń

Lukasz Kowal

Byle by nie pumy bmw

Laura

ax , atmosfera jeszcze poprawia fakt że podwładna okradają szafa z my shop w Wałbrzychu biorą bluzy odcinają metki nic nie płacą każdy by chciał mieć takiego szefa co daje się ciągle tak okłamywać :)

becca

ax ale w my shop wałbrzych na ulicy wieniawskiego 19 auchan , nie przyjmują reklamacji bo jednemu piłkarzowi nie naprawili piłki z tytułu reklamacji na jego piśmie winiła napis piłka nie piwna być używana na betonowej powieszani reklamacja negatywnie rozpatrzona cytat agnieszka strąk powiedziała do klientki nie przyjmują reklamacji pani syne butów bo są mokre moim zdanie dziewczyny z tego sklepu nie mają się nakim wyrzyć bo im wrzyci nie wychodzi dla tego to odbijają się na klientach

ax

taka jest prawda jak max mazurek chwalił się swoim przyrodzeniem to nikt go nie wygonił !!!!! nie wiem widocznie lubią dziewczyny facetów z obwisłym przyrodzeniem !!!! tylko im współczuć......

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w My Shop Factory Outlet? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Valeant Med - Warszawa

eh,mały korporacyjny trybik nie jest zdolny do jakiegokolwiek samodzielnego działania.Lata korporacyjnej tresury i prania mózgu zrobiły swoje. na pani agnieszka strąk która jest administratorom wszystkich usuniętych reklamacji Szkoda tylko firmy i zmarnowanego potencjału. przez swoją lekkomyślność!!!

My Shop Wałbrzych

Można zamówić przez neta?Niestety nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ale zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego - My Shop Wałbrzych C.H. Auchan ul. Wieniawskiego 19? ale nie o 16:00 jemy obiad !!

Monika Goz

Można zamówić przez neta??

Adam Ochyra

Robert w Polsce w kazdym sklepie ciezko dostac reklamacje na firmówki..... ja teraz firmówki kupuje u sasiadów w Czechach i reklamacje rozpatruja na korzysc klienta

Adam Ochra

Robert w Polsce w każdym sklepie ciężko dostać reklamacje na firmówki.....

Kornelia Rodziewicz

To już w Sportingu tańsze i lepsze

Robert Pławiński

Sama tandeta nie polecam tego sklepu oszukali mnie na reklamacji i nie jestem pierwszą osobą

Robert Pławiński

Sklep który nie przyjmuje reklamacji jak się buty zepsują choć miały wadę fabryczną uważajcie na nich po prostu nie jestem pierwszą osobą z tym problemem oszuści nigdy więcej tam zakupów

Łukasz Kurnyta

Nie dość że czekaliśmy ponad pól godziny na otwarcie sklepu to jeszcze nie było rozmiarów bla mnie i dla syna każdy jeden but ! Masakra już samo czekanie mnie zdenerwowało

Natalia

agnieszka strąk nie nadaje się na kierownika z takimi błędami ortograficznymi powinna skończyć szkoła i nauczyć się znaczenie słów w języku polskim

czarna lista pracowników z Wałbrzych

Strona ma na celu ostrzegać przed nieuczciwymi pracodawcami i pracownikami z wieniawskiego 19 Wałbrzych my shop i okolic ... Tak duża rotacja pracowników w tym sklepie wynika z nieprofesjonalnego zachowania pani Agnieszki Strąk Po przepracowanych kilku dniach i gadała głupoty przez telefon i plotkowała z kryminalistką jest nie możliwa zachowanie naganne !!!

agnieszka strąk

masz coś do mnie to podejdź i mi to powiedz czy ty jesteś nie poważny wysyłając takie maile na służbowe adresy człowieku zastanów się nad sobą bo to świadczy o twoim poziomie inteligencji!!! Jak mamy wpuszczać cie na sklep kiedy ty krzyczysz i wyzywasz przy klientach no zastanów się!

........

agnieszka strąk pownya być dysyprnarnie zwolnąca wugule sie nie na daja do tej pracy tylko naka ludzi

pa

oszuści ! powinni wymienić buty na nowe albo oddać pieniądze !!!!!!!

Toruń

Reklamacje rozpatrują pracownicy bo Szefowi żal kasy na wysyłanie towaru. A jak jest cokolwiek naprawiane to u szewca obok.

gosc

Zgadzam sie z wami oddalm 2 miesieczne buty do reklamacji 3 razy odrzucona. zadzwonilem do szefa tego bur... i powiedzial mi ze takich jak ja ma gdzies bo sam sobie pisze reklamacje i je rozpatruje. wiec nie polecam sklepu pracownicy sa zastraszani ze jesli reklamacja bedzie to wyleca z pracy

Zostaw merytoryczną opinię o My Shop Factory Outlet - Toruń

My Shop Factory Outlet