Opinie o My Shop Factory Outlet w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie My Shop Factory Outlet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie My Shop Factory Outlet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o My Shop Factory Outlet w Toruń

wieniawskiego 19 wałbrzych my shop auchan

Agnieszka strąk nie powinna być dopuszczona do sprzedaży w my shop !!!! to osoba co się daje zmanipulować kryminaliście przebadaj ją na wpływ narkotyków bo jak by się coś stało klientom to kto by za to odpowiada ? bo się uważa za najmądrzejszą bo zgłoszę sklep na policja !!!

ostrzeżenie

takim ludziom jak Agnieszka strąk nie można wierzyć w bo to nałogowa kłamczucha !!! wyślijcie do niej specjalistów żeby to sprawdzić !!

zabójcza prawda

jak Agnieszka strąk dostała praca przez ruchania z szafami Krzysztof i Robert bardzo ich okłamuje !!!! na każdym kroku

whatsapp

Agnieszka strąk sprzedaje damskie ubrania facetom czy ona skończyła podstawówka

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w My Shop Factory Outlet? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
whatsapp

awanturnica w my shop na ulicy : wieniawskiego 19 wałbrzych

best of no of you

Agnieszka strąk bezczelna nienormalna debilka chce żeby wszyscy myśleli tak jak jej się podoba przymulenie c diablice tylko z kuce ludzi !!!! to złe o 'was świadczy !!!

BIZNES POMOC

Prowadzenie własnej firmy to marzenie wielu ludzi. Grupa ekspertów dostarcza gotówkę i — co znacznie ważniejsze — praktyczną wiedzę, która pomaga to marzenie zrealizować. co trzeba zrobić z my shop Wałbrzychu zapisać Agnieszka strąk do szkoły co uczą manier kobiet !!! pracownikom dodać adkietki z imieniem i nazwiskiem wisienka na torcie upodobnić sklep do empiku bo empik rocznie zarobie wiele milionów złotych brutto !!!! proszę to wdroży jak najszybciej ja się da !!!

historia

przyszła godzina 21:00 a agnieszka strąk zaczął się awanturować że coś sie nie zgadza w kasia

gabson95

nie ma się co dziwić w ostatnim roku urząd pracy zarejestrował dużą liczbę zwolnień z my shop na ulicy : wieniawskiego 19 wałbrzych wszystko przez nie dyspozycyjność pani Agnieszka strąk wiele dziewczyn się na nią skarży nawet dziewczyny co się chcą zwolnią był wiele krotnie zmuszanie do pracy ( skargi proszę pisać pod ten e-mail "centrala" , ) https://www.facebook.com/myshop.walbrzych/?fref=ts dziękuje za wyczerpującą wypowiedź

w roku 2015 policjia kamara zarajstrowała podajżana zachowania w my shop kryminalistka darła się na cały pasz w Auchan w organizmie po przebadaniu znaleziono 5 procent promili alkoholu we krwi śladowa ilość narkotyków !!! apeluje do-ws zrobić coś z Agnieszka strąk bo ona jest odpowiedzialna za zatrudnienie ewa-liny co ma koleżanka kryminalistka Pogodno nie czasu dojeżdżać do takich przypadków na ulicy w wieniawskiego 19 Wałbrzych my shop Auchan

prawo i sprawiedliwość

wyniki sprzedaży od 12 miesięcy nie nastrajają optymizmem wszystką przez panią Agnieszka strąk linki do jej istagramu https://www.instagram.com/ssagass/ kobiety przez nią zatrudniana powinny w stepowieć w programie MTV o nastoletnich matek poniewierasz moje firma przebadała ten sklep i wyniki sprzedaży są żałosne !!!! jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda prawdziwy pryncypał niech idzie na tą ulice : wieniawskiego 19 Wałbrzych my shop Auchan nawet bała dziewczyny są od niej mądrzejsze kolebka bijaków i ci ponów przychodzić dam co poniedziałek

my shop

sklep co wyśmiała modeli z moda polska który się nabije z muzyków z biznes music to nie jest poważna firma bo my shop to plagiat wystarczy wpisać w Google my shop wejść na grafika i zobaczyć jak wiele sklepów tak samo się nazywa.....

k11 avon

dzisiaj byłem w my shop i byłem zdziwiony że dziewczyn siedzą w zapleczu wieniawskiego 19 wałbrzych my shop nikt tam nie pracuje !!!

gość

Samanta Malison Wałbrzych wpisz sobie ;) ładna ale nie wiem po co pcha się na tego typu strony i robi sobie rozbierane zdjęcia .. nie wierze.. ona kiedyś była ładna i normalna a teraz na takim portalu i takie zdjęcia? czy ona zdaje sobie sprawę ze się złe prowadzi ? czy nie ? a ja z nią do podstawówki chodziłam.. o matko a ona tak się szmaci ? pięknie ciekawe co na to jej rodzice w 2015 roku pracowała w my shop na ulicy wieniawskiego 19 Wałbrzych my shop ale się zwolniła żeby się rozebrać do ckm !!

Pawłowska Anna

Byłam tam wczoraj, ceny butów w sklepie różnią się od tych w gazetce :-(

Dariusz Żuk

Tutaj akurat jest my shop , gdzie w otoczeniu butów można sobie posiedzieć przy kurtkach adidasa :( Co prawda wystrój sklepu (akurat za mną) i obsługa z reliktu PRL ale otoczenie bardzo nie przyjemna przez intrygi pani agnieszka strąk z nie zachęcające do przychodzenia do tego sklepu

MyShop Wałbrzych

w uczycie się nie macie co robić nic tylko przychodzicie do tego sklepu nudzi wam się !!!!

ilona

lepiej było jak był Reebok bo teraz jak jest my shop na ulicy wieniawskiego 19 Wałbrzych my shop to się wszystko pogorszyło !!!

sonia

najlepsze w my shop na ulicy wieniawskiego 19 Auchan Wałbrzychu że zwolniona dziewczyny kończą w ckm !!! czekam na wasze komentarze !!!

Zara

nawet p(usunięte przez administratora) nie jest wychowana i jest odpowiedzialna za taką dużą rotacje pracowników w my shop Wałbrzych na ulicy wieniawskiego 19 Auchan wielu ludzi na nią narzeka !!! nie polecam tego sklepu.... z poważaniem dziękuję !!!

Zostaw merytoryczną opinię o My Shop Factory Outlet - Toruń

My Shop Factory Outlet