Instal-Mar

Pszczyna

Opinie o Instal-Mar

Marta

Szukałam dodatkowych informacji na temat Instal-Mar, jednak strona internetowa firmy jest obecnie w przebudowie. Może jednak dowiem się więcej od obecnych pracowników firmy? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Ostatnie wpisy były zostawione ponad rok temu. Mogą więc nie przestawiać dobrze tego, jak wygląda to aktualnie. Czy w tym czasie zaszły jakieś zmiany, o których warto wiedzieć?

koko

Chętnie bym się załapał na tego doradcę klientów, bo i tak na jakieś premi można liczyć, ale jaka jest wypłata?

Zleceniodawca

Na pierwszy rzut oka wszystkie opinie najwyraźniej niezadowolinych pracowników, którzy szefom patrzą do kieszeni. To powszechny standard,polskiego pracownika. Otwierajcie Panowie firmy , a i wy będzieciejeździć Mercedesem klasy 500. Te komentarze to kpina , a nie komentarze! Firma wykonuje prace od lat , pracowników mieli sprawdzonych, choć teraz ciężko o dobrego i uczciwego pracownika. To że ktoś coś pisze, to niech pisze- ja daję im robotę od lat i nikogo nie zawiedli. Niedługo będą dla mnie pracować i nie obawiam się powierzyć im zadania. Polskie realia,szef zawsze winny ,nigdy pracownik!!!!! Analfabeci też opinię piszą,a to wina szefa , że literek nie nauczył!!!! Parodia nie komentarze,zbyt długo ich znam aby uwierzyć . PS. Nie macie się gdzie wypłakać tylko na forum. To forum o fachowcach ,a nie niezadowolonych pracowników.Komedia......

...

Zatrudniać nowych pracowników ? może tak ale co z tego że każdy się zwalnia bo to jest komedia nie firma .

Damian

Radzę bardzo uważać na firmę Instal-Mar (usunięte przez administratora)

abc

tak jak napisano w drugiej opinii ,omijać szerokim łukiem

były

(usunięte przez administratora) Samochody i owszem , ubrania z nadrukami firmowymi także . Ale czy tylko to ,ma świadczyć o wizerunku dobrej firmy? Firma to chyba była kiedyś ,teraz to co najwyżej zakład usługowy.

omijać szerokim łukiem

firma wydawałoby się poważna, niestety to tylko pozory. podła atmosfera, kiepskie warunki i (usunięte przez administratora)omijać szerokim łukiem !!!

Zostaw opinię o Instal-Mar - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal-Mar