Czakański Marek P.H.U. Instal Mar

Pszczyna

Czakański Marek P.H.U. Instal Mar

Opinie o Czakański Marek P.H.U. Instal Mar

...

Kancelaria jest bardzo zła, nie ma szacunku dla robotników, pracowałem tam przez 5 miesięcy, Marek i Irek w ogóle nigliyut, wymagają niemożliwego od pracowników, a jeśli pracownik czegoś potrzebuje, np. Nowych butów lub w ciepłych ubraniach, to jutro mówią jutro, a nie to zrobię, pensja nie zarobiła za pieniądze, choć były bardzo obiecujące, za 11 złotych nikt nie będzie pracował dla ciebie

Jak wyglądają aktualności firmy Czakański Marek P.H.U. Instal Mar? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Krzystof

Pracodawcy Nie szanuj pracowników. Płatność jest niska. Płaczą, że sprawy nie układają się dobrze. Ale co 2-3 miesiące odpoczywają w Grecji. Narzędzie nie jest tak naprawdę. Nie radzę. Gdzie nie chcesz pracować dla Instal-mar.

Sr
@Krzystof 15.05.2018 00:29

Kolejny podirytowany.Sądząc po pisowni Ukrainiec, pewnie dostał szpica w D...ę za alkohol! Lepiej się pochwalcie jaką macie ułańską fantazję co poniektórzy. Kogo obchodzi gdzie szefowie jeżdżą?

Marta

Pracowałeś w firmie P.H.U. Instal Mar, a może jesteś pracownikiem tej firmy obecnie? Napisz dla nas swoją opinie w temacie tego pracodawcy, z miłą chęcią dowiemy się nowych wiadomości o temacie benefitów, obecnych zatrudnieniach oraz kwestii rozrostu tej firmy. Zachęcam was by odświeżyć ten wątek nowymi opiniami!

Zniesmaczony klient

Krzysiek jak tam Twój ukraiński? Pytam, bo wszyscy Polacy (zarówno kumaci jak i Ci nieogarnięci) już dawno uciekli z Twojej "korporacji"...

Marta

Szukałam dodatkowych informacji na temat Instal-Mar, jednak strona internetowa firmy jest obecnie w przebudowie. Może jednak dowiem się więcej od obecnych pracowników firmy? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Ostatnie wpisy były zostawione ponad rok temu. Mogą więc nie przestawiać dobrze tego, jak wygląda to aktualnie. Czy w tym czasie zaszły jakieś zmiany, o których warto wiedzieć?

koko

Chętnie bym się załapał na tego doradcę klientów, bo i tak na jakieś premi można liczyć, ale jaka jest wypłata?

Zleceniodawca

Na pierwszy rzut oka wszystkie opinie najwyraźniej niezadowolinych pracowników, którzy szefom patrzą do kieszeni. To powszechny standard,polskiego pracownika. Otwierajcie Panowie firmy , a i wy będzieciejeździć Mercedesem klasy 500. Te komentarze to kpina , a nie komentarze! Firma wykonuje prace od lat , pracowników mieli sprawdzonych, choć teraz ciężko o dobrego i uczciwego pracownika. To że ktoś coś pisze, to niech pisze- ja daję im robotę od lat i nikogo nie zawiedli. Niedługo będą dla mnie pracować i nie obawiam się powierzyć im zadania. Polskie realia,szef zawsze winny ,nigdy pracownik!!!!! Analfabeci też opinię piszą,a to wina szefa , że literek nie nauczył!!!! Parodia nie komentarze,zbyt długo ich znam aby uwierzyć . PS. Nie macie się gdzie wypłakać tylko na forum. To forum o fachowcach ,a nie niezadowolonych pracowników.Komedia......

...

Zatrudniać nowych pracowników ? może tak ale co z tego że każdy się zwalnia bo to jest komedia nie firma .

Damian

Radzę bardzo uważać na firmę Instal-Mar (usunięte przez administratora)

abc

tak jak napisano w drugiej opinii ,omijać szerokim łukiem

były

(usunięte przez administratora) Samochody i owszem , ubrania z nadrukami firmowymi także . Ale czy tylko to ,ma świadczyć o wizerunku dobrej firmy? Firma to chyba była kiedyś ,teraz to co najwyżej zakład usługowy.

omijać szerokim łukiem

firma wydawałoby się poważna, niestety to tylko pozory. podła atmosfera, kiepskie warunki i (usunięte przez administratora)omijać szerokim łukiem !!!

Zostaw opinię o Czakański Marek P.H.U. Instal Mar - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czakański Marek P.H.U. Instal Mar