Strassmayr sp. z o.o.

Opinie o Strassmayr sp. z o.o.

Czy w Strassmayr sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Co rozumiesz poprzez te świadczenia dodatkowe? Ja tam kiedyś jak patrzyłem za ich oferta na montera to widziałem coś o ubezpieczeniu grupowym, dofinansowaniu do karty sportowej i jakimś rozwoju poprzez szkolenia. zastanawiam się czy pracownicy mogą sugerować kolejne dodatki

Czyli okres próbny to 3 miesiące? Ciekawi mnie jakich zarobków można przy nim się wtedy spodziewać. Czy ulegają one zmianie przy przedłużaniu umowy? Chyba, że dopiero po jakimś roku można oczekiwać jakiejś podwyżki płacy? Wiecie?

KARMA Nowy wpis

Wypłata w ratach nie wiadomo w jakim terminie odpowiada?

@KARMA

Pytanie retoryczne? Tylko czemu wypłata miałaby być wypłacana w ratach? Z czego to w zasadzie wynika? co jest powodem i czy wzmianka o tym znajduje się gdzieś w umowie?

Andrej Nowy wpis

Krótko i na temat… mimo, że zamówień w brud i szefostwo ma nawet na imprezy to nie płacą wynagrodzeń w terminie (spóźnienia po 10 dni) i wynagrodzenia przelewają w ratach. Przestrzegam i odradzam pracę w tej firmie!

Czemu to co się tu dzieje to jakieś nieporozumienie? Ktoś ma szersze odniesienie, bo nie łapię? Widzę tu ofertę na magazyn po prostu. I chyba bym aplikował nawet z tym ze nie wiem za jaka kasę jeszcze, czy stawki i tak wzrosną od stycznia? I czy napiszecie mi proszę wprost ile teraz jest? na miejscu jacy są ludzie, dobrze się pracuje?

KB

Atmosfera w pracy jest super.. naprawdę rzadko o coś podobnego przy takiej ilości pracowników. Mimo, że już tam nie pracuję to wciąż chętnie wpadam w odwiedziny do firmy - to też o czymś świadczy ;P Nie mam pojęcia skąd informacja o kilkumiesięcznych opóźnieniach w wypłatach. Na rozmowę o pracę najlepiej się umówić i dogadać szczegóły a przy okazji zobaczyć jak wygląda firma.

@KB

Czy to oznacza, że po takiej rozmowie albo nawet w jej trakcie dochodzi do tego przejścia się po firmie i pokazania komuś „co i jak”? jest czas na zapoznanie się z różnymi działami? I czy po takich rozmowach ludzie zazwyczaj zostają? Ciekawi mnie ocena pierwszego wrażenia

KB

Z oprowadzeniem po firmie nie ma najmniejszego problemu, zawsze można samemu o to poprosić. Wszyscy pracownicy są bardzo pomocni i wyrozumiali, w pierwszej kolejności zatrudnia się na okres próbny - 3 miesiące. To jest czas na zapoznanie się ze wszystkimi obowiązkami.

KARMA
@KB

Atmosfera tak między pracownikami bo się szanujemy,a cała reszta to dno

KARMA

Firma nie kompetentna,dla innych firm same długi,tak jak i dla pracowników wypłaty na raty w czasie k.....a nie określonym.Pierwszego dna już dotknęliście dla was już drugie nie istnieje nie polecam macie w (usunięte przez administratora) pracowników

Mieczysław

To ile się spóźniali mniej więcej? Kilka dni czy dłużej?

@Mieczysław

Wypłaty nie było nigdy w terminie ani żadnej informacji kiedy będzie. Spóźnienia między tygodniem a trzema...

He he
@Mieczysław

Z wypłatą kasy to potrafią się spóźnić o kilka miesięcy

@He he

Kilka miesięcy z kasą w plecy? No i co potem, normalnie wszystko wyrównane będzie? Nie podkreślasz tego, żeby nigdy zwrotki nie było, dlatego się upewniam. Tak ostatecznie jeśli już to jaki powód jest podawany? Jaka argumentacja?

Natala

Znacie wysokość podstawy wypłaty magazyniera? Jeśli nie premie, to chociaż to mógłby ktoś podać ;) Mój chłopak chce składać dokumenty, ale wiadomo, inflacja i każdy chce zarobić najwięcej jak możliwe... @Gorbacz, do czego pijesz? Kto i z czego ma wychodzić na prostą? To ma jakiś związek z pracownikami też?

Gorbacz

Było dobrze, w porządku, OK. Liczę, że niedługo wyjdą na prostą i znów będzie fajnie. Mimo problemów atmosfera na plus

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Strassmayr sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

SM

Strassmayr to firma z rzadko spotykanym podejściem do pracownika. Atmosfera w pracy jest świetna. Zespół zgrany. Inwestycja w pracownika, jego rozwój i zadowolenie jest tutaj kluczowe. Nie rozumiem skąd bierze się tylko negatywnych opinii. Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa o tym miejscu. Firma ciągle się rozwija i jest otwarta na nowych, zdolnych kandydatów z charyzmą. Zarówno Zarząd jak sami pracownicy są bardzo serdeczni i pomocni. Nie ma sensu wierzyć w każde słowo napisane w Internecie, najlepiej samemu to sprawdzić i przede wszystkim weryfikować wszystkie informacje bo tutaj niektóre komentarze ewidentnie pisał ktoś z bardzo bujną wyobraźnią. POLECAM! :)

XOX

Wielu pracowników od lat jest związanych z firmą Strassmayr, niejednokrotnie polecając pracę tutaj członkom rodziny i znajomym. Pensja jest wypłacana i, co ważne, atrakcyjna. Owszem, firma przechodziła bardzo ciężki czas, pandemia i wojna odcisnęły swoje piętno, dodatkowo doskwierał brak szczęścia w obsadzie niektórych stanowisk. Ale obecnie wychodzi na prostą i poszukuje nowych rąk do pracy.

debeściak
@XOX

co ty gościu za głupoty wypisujesz, pracowałem w tej firmie parę lat rotacja ludzi jak na bazarze, wypłata na raty lub grubo po czasie a w terminie to chyba tylko u dyrektora Łukasza (usunięte przez administratora) i prezesa Ryszarda S. jak również polecanie pracy członkom rodzin, długi u wszystkich dostawców, nawet Ukraińcy pouciekali, a pracownicy od lat związani z firmą to w dużej większości brygadziści dyrektorzy i kierownicy, trzymający się stołków których ostatnio w firmie więcej jak ludzi na produkcji. ps ciekawostka że negatywne opinie o firmie znikają po pewnym czasie.

Sebastian
@debeściak

To co, firma nie zaczęła jeszcze wychodzić na prostą? Ile teraz bym u nich na produkcji dostał i czy byłoby to na czas?

Edyta

Specjalistka ds zakupów i logistyki, takie ogłoszenie znalazłam. Umowa o pracę ale żadnych widełek finansowych nie ma. Pomoże ktoś? Ile wychodzi wynagrodzenia? Są jakieś premie na tym dziale? O tym też nic nie ma w ogłoszeniu.

On

Stanowczo odradzam problemy z płatnościami wypłat. Gdziekolwiek indziej jest lepiej

Hanna
@On

I tak przed piątą nad ranem wzięło Cię na takie wyznania? :(

On
@Hanna

Koszmar

Hanna
@On

Z powodu tej firmy tak spać po nocach nie możesz czy o co tu chodzi?xd

Jak długo trwa proces awansu w Strassmayr?

Edyta

Hmmm.. a co masz dokładnie na myśli? Zwolnienia często się w Strassmayrze zdarzają ? Za co można zostać zwolnionym?

Allo

@Montarzysta a czemu osoby z Ukrainy mają lepszą stawkę ?

Czy Strassmayr ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mm

Polaczki robią od 6 do 14 Sąsiedzi z Ukrainy od 6 do 16????

Montarzysta
@Mm

Za to maja większą stawkę godzinową (Ukraińcy) , pozdrawiam

Liderzy
@Montarzysta

Jest dobrze .Ekipa wino

Hoho

Jedyna pozytywna rzecz to fajne dziewczyny.

sowa

Negatywne komentarze są cały czas kasowane, nie polecam tam pracować. Wystarczy spojrzeć na ocenę.

Tomasz

Czy firma normalnie działa? Jaki jest powód, że przestaliście pisać?P

Lidia

Na stronie internetowej firmy Strassmayr nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy - może ktoś wie coś na temat otwartych właśnie rekrutacji? Może aplikowaliście ostatnio na jakieś stanowisko i moglibyście podzielić się z innymi swoją opinią na temat firmy lub procesu rekrutacyjnego?

Waldi

Czy jest aż tak dobrze , że nikomu nie chce się pisać? Szkoda, chciałbym tu pracować i miałem nadzieję na opinie bezpośrednio od pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Strassmayr sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Strassmayr sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strassmayr sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strassmayr sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Strassmayr sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Strassmayr sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Strassmayr sp. z o.o.