Opinie o Faktoria Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Faktoria Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Faktoria Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faktoria Sp. z o.o. w Katowice

@Dameeek

Witam czy pracuje ktoś w agencji Faktoria Hr Sp. z o.o.na magazynie bardzo proszę o opinie czy warto jechać.

Kacper
@@Dameeek

Polecam pracę w tym miejscu! bardzo dobre warunki na tle konkurencji i dobry kontakt z przełożonymi

Dalej chyba na to ofertowanie szukają skoro ktoś w lutym o ofertę pytał a ja mam teraz inna z początku marca. Zastanowiło mnie to zapytanie o stawkę dla montera na poziomie 4300 zł, czy chodzi o kwotę netto? Ciekawe jak teraz specjalista ds. ofertowania zarobi?

Faktoria Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Monter. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 4300 PLN. Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

wwzx Nowy wpis

administratorze to wydaje mi się że jakby powinieneś to już wiedzieć. NIE zdecydowanie to nie jest uczciwa stawka , za taką stawkę to można pracować w polsce. jeszcze zależy gdzie czy na własnej czy nie itd są ludzie którzy mają papiery a nie potrafią obsłużyć podstawowych elektronarzędzi porażka

A jak wygląda praca specjalisty ds. ofertowania? Szukają kogoś od paru dni na to stanowisko. tutaj akurat nie trzeba myśleć o zakwaterowaniu skoro pracuje się w biurze przy Barckiej? Zawsze będzie to tryb stacjonarny czy może byłaby szansa na hybrydę?

Arbeit Nowy wpis

Dzień dobry, ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jako koordynator/team leader w Niemczech? Polecacie czy nie? Czy rzeczywiście stawka jest 2250€ netto? Zakwaterowanie jest płatne, czy nie?

Firma Faktoria Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. ofertowania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

To co z tymi pozytywnymi komentarzami teraz? brać je pod uwagę czy nie? ktoś zwrócił uwagę na jakieś odstępy czasowe przy ich dodawaniu. Jeśli o odstępach czasowych jest mowa to właśnie dzisiaj dodano ofertę dla montera okien. Ktoś pracował ktoś coś wie? piszą ze do 5 tys się zarabia, ale nie wiem czy to netto czy brutto?

I co jechali niektórzy w końcu czy nie? ostatnie wątki zakończyły się z tego co widzę na wyjazdach ale chyba bez rozstrzygnięcia. Dodatkowo wiecie może czy specjalista ds. oferowania byłby jeszcze potrzebny? jakiś czas temu wygasła mi oferta a akurat wpasowuje się pod nią z kwalifikacjami. Teraz z tych aktualnych są głównie dla architektów a do tych nieco mi brakuje… dział z ofertowaniem jest jakiś większy? opiszecie mi go?

Nowa

Pracował ktoś jako komisjoner w Magdeburgu? ja się wybieram za tydzień ktoś coś wie?

Andziaa
@Nowa

Również się wybieram i ciekawi mnie opinia

Dominika
@Nowa

ja wiem tylko, że rok temu było niecałe (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora)euro brutto godz.i dodatki za pracę w swieta niedziele i tak dalej. ale jak Ty pisalas w sierpniu, to już tam jesteś i lepiej wiesz ode mnie, jak jest :)

TakiTam
@Nowa

I jak wrażenia , warto jechać ?

XX

Pracuje się dobrze, plus za małą rotację, dzięki czemu atmosfera jest fajna i ludzie zgrani

Sabina

Anna L

Ja jestem zadowolona, naprawdę miło się tu pracuje i mozna rozwinac skrzydla

Bartoszzz

Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu. Cenie sobie umowę o prace i stabilne zatrudnienie

lux

Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Dobre warunki, bardzo konkurencyjne do tych ktore mi zaproponowano w innych firmach na podobnym stanowisku

Janusz

Dobre miejsce pracy, można nawiązac sporo znajomości, poznać tajniki zawodu i rozwijać się ciagle

kacper

Ogólnie polecam. Wynagrodzenia mógłby by być wyższe ale w sumie jak na obecną sytuację na rynku to jest satysfakcjonujące

@Dameeek

Kacper
@@Dameeek

Adamczewski

Warunki pracy w firmie są dobre, wynagrodzenie dośc konkurencyjne, ogólnie jest ok, ja tam nie narzekam

Janek

Wszystko ok, firma na rozmowie przedstawia konkretne warunki, moim zdaniem dobre

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność - kompleksowe wsparcie i doskonała jakość to tylko kilka z licznych zalet, które oferuje.

Moska

Rzetelność i uczciwość tej firmy są niepodważalne, co sprawia, że zawsze możemy na nią liczyć.

Bartosz

Obsługa klienta jest niesamowicie elastyczna, zawsze gotowa dostosować się do naszych indywidualnych potrzeb.

Zostaw merytoryczną opinię o Faktoria Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Faktoria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Faktoria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faktoria Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faktoria Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Dulęby 5
    40-833 Katowice