Opinie o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH w Dresden

Adam Milewski

Kasa to duży plus, niby daleko od domu ale trzeba być otwartym na świat pracuję tak już 2 lata i jak na razie wszystko jest spoko

Były
@Adam Milewski

Te gościu oprócz imienia i nazwiska podaj jeszcze cały adres żeby kierownik D.B wiedział że jego (usunięte przez administratora) właśnie napisał pozytywną opinię ,a po za tym odrazu ci powiem że jak zachorujesz i pójdziesz na chorobowe to cię wywali i jeszcze karę pieniężną nałoży

Sajmon

Praca z PUR się opłaca. Dobra kasa i spoko warunki mieszkaniowe

Kamil

Profesjonaliści w 100%. POLECAM współpracę z nimi

Sebek

Jako pierwsze moje doświadczenie to powiem szczerze, że jestem pod mega dużym wrażeniem jakie firma na mnie wywarła, dobra kasa, fajni ludzie, wszystko zgodnie z ofertą

Wigor

Dobrze jest, praca mi pasuje i polecam. Na kasę nie ma co narzekać

Maczis

Miejsce z dobrymi warunkami i szansą na spory rozwój.

Dou

Witam czy osoba bez doświadczenia ma szanse na zatrudnienie w tej firmie?

Andros

Jedna z najlepszych firm na rynku jeśli chodzi o warunki zatrudnienia. Bardzo dobry kontakt z przełożonymi, dopasowują pracę do potrzeb pracownika, oczywiście bez przesady - nie ma kasy za siedzenie i nic nie robienie, ale z pewnością każdy się tutaj odnajdzie

Jak masz fach w ręku to będziesz wiedział co robić. Dobra robota

Janol

Firma jest ok. Pracowałem i powiem szczerze, że nie ma do czego się przyczepić. Dobre warunki jeśli chodzi o pieniądze, warunki mieszkaniowe tak samo. Nie ma nadmiaru obowiązków, roboty w sam raz.

Mały
@Janol

Jonol to dlaczego nie pracujesz jak tak dobrze było. Dla mnie to firma nie dobra same problemy a nie mówiąc jak zachorujesz to odrazu jesteś zwolniony

damian

jak ktoś szuka dobrej roboty jako spawacz to tutaj ją znajdzie

Jarosz

Można się sporo nauczyć, dobre warunki finansowe.

Pracownikteraz

Wysłałem prośbę o zmianę lokum w bardzo szybkim czasie prośbą została rozpatrzona teraz jest elegancko polecam

Ogarniajo wszystko

Polecam firmę, też nie wysyłają nie wiadomo gdzie, wszystko z góry zorganizowane tylko trzeba chcieć pracować.

Zenek

Z firmą mam już trochę lat bo pracuję u nich 7 lat, standard myślę że całkiem dobry na początku korzystałem z kwater dla pracowników ale teraz mam już własne mieszkanie a kwatery opłacała firma więc ja nie musiałem się przejmować ani szukaniem ani opłatami, wiadomo mniej spraw na głowie to lepiej

Dobra robota

Pracuję na MIG/MAG, wypłata dobra nawet jak na niemieckie warunki, trochę szkoły i chęci i można fajnie zarobić

Kacper Markowski

Miałem dłuższą przerwę w zawodzie spawacza, jakoś tak się życie ułożyło ale firma pomogła mi wrócić do zawodu i jestem bardzo zadowolony, porządna kasa i dobra atmosfera

Jankowski

Można zarobić porządną wypłatę niemca ja jeszcze na początku mieszkałem u rodziny to za kwaterę firma mi zwracała to trochę więcej zarobiłem ale ile można mieszkać u rodziny ogólnie to firma mi pomogła się przenieść do Niemiec

Polecam

Praca bardzo dobra i fajni ludzie z biura, rozumieją jak to jest, firma wszystko ogarnia i nie ma żadnych problemów nawet jak jakiś z czymś wyjdzie to szybko wszystko się rozwiązuje

Kamil Drowaszko

Nie opłacało mnie się zjeżdżać do PL to firma znalazła mi zakład i kwaterę blisko i miałem tylko 5 km do pracy więc autem niecałe 10 minut nawet jak dla mnie dobra robota

Zostaw merytoryczną opinię o PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH - Dresden

• Jak się pracuje w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1233.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1174, z czego 1060 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH?

Kandydaci do pracy w PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH
4.7/5 Na podstawie 1208 ocen.

PUR Montage - Dienstleistungs - GmbH