Tauron Bydgoszcz Tomasz Łysko

Opinie o Tauron Bydgoszcz Tomasz Łysko

Marwo

nie było żadnych zaległości także chociaż o tyle dobrze, próbuję na ten temat znaleźć jakąś informację w sieci,w internecie ale faktycznie nie ma żadnych informacji na temat taurona w bydgoszczy :< pozdro

SYLWIA

Pracowałam tam ponad pół roku! (usunięte przez administratora) Firma juz nie istnieje

Zostaw opinię o Tauron Bydgoszcz Tomasz Łysko - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tauron Bydgoszcz Tomasz Łysko