Nihil Obstat sp. z o. o.

Opinie o Nihil Obstat sp. z o. o.

Janusz

Nihil Obstat to super kancelaria. Gdybym miała możliwość dostać się tu do pracy było by ekstra!!!

Paulina

@jh a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Nihil Obstat sp. z o. o.? Sprecyzuj swoje zapytanie. A kto ma już jakieś doświadczenia z Nihil Obstat sp. z o. o.?

jh

@ta co ty mówisz? Jak 10 tysięcy? Nie wiem troche o czym mówisz - przyubvliż o co ci chodzi, bo twoja wypowiedź jest niejasna. A szukają kogoś do pracy?

ta

zarobki po 10 tysiaków a w ogłoszeniach na pracę biurową 1000 zł. I siedziba w mieszkaniu.

pablito

mogę jeszcze dodać, że panują w kancelarii bardzo dobre relacje, prawie wszyscy są skłonni do pomocy. większość problemów, sporów jest wyjaśniana, merytorycznie i spokojnie przez co nie ma żadnych napięć w firmie a to jest bardzo wazne kiedy człowiek praktycznie się nie stresuje. dodatkowo firma nie zostawia swoich pracowników w kłopotach czy to zdrowotnych czy prawnych, itd. to bardzo wpływa na atmosferę. nie ma żadnych tzw. ,,niskich piłek" pomiędzy pracownikami, szefostwem, współpracownikami itd. nikt nikomu również w życie nie zagląda jak to jest w innych firmach. dodam na koniec, że firma nie odkręca się plecami do nas kiedy ktoś ma problemy zdrowotne lub inne i nie może wtedy skupić się na pracy w 100%

pablito

zadowolony, usatysfakcjonowany. dobrze zarabiam. ważne jest dla mnie że mam elastyczny czas pracy. co prawda pracuję bardzo dużo ale nie mogę narzekać bo prowadzę b.ciekawe sprawy i ze względu na długi staż bo pracuje prawie od początku, mogę czasami sobie wybrać jakie sprawy w danym miesiącu chcę prowadzić.

stazysta

byłem na stażu w tej firmie. chciałem zostać na dłużej ale nie dali mi umowy. oczywiście byłem na nich wściekły ale teraz z wiekiem wiem, że to ja raczej nie przykładałem się na stazu do roboty. atmosfera w pracy była super, o zarobkach nie będę pisał bo były słabe ale jak na okres stażowy to powiniem się cieszyć, że dostałem cokolwiek.

waldek

pracuje w handlu 23 lata, prawie od transformacji. w niektórych branżach aż się prosi aby wejść ,,z buta" do Klienta. gdyby nie taka forma sprzedaży to nikt z nihil obstat nie zjawił by się u mnie i nie zaczął rozmowy na temat odszkodowania za gazociąg, nic bym nie wiedział i nic bym nie odzyskał, a działka spaskudzona przez tą rurę jest bardzo. nie pracowałem w tej firmie ale po tym jak ich handlowiec mnie odwiedził to po 2 latach dostałem odszkodowanie za gazociąg. mogę tylko podziękować Panu Piotrowi z Nihil, że mnie kiedyś odwiedził.

monika

pracuję dla nich od 2 lat i współpraca układa się bardzo dobrze. wynagrodznie dobre, atmosfera super, możliwości rozwoju bardzo duże bo firma ciągle się rozwija.

karol

współpracuję z tą firmą od ponad 3 lat. poziom kultury bardzo wysoki. bardzo duży szacunek mają dla każdego kto u nich pracuje, współpracuje itd. Czasami dla handlowców praca może być akwizycyjna. Trzeba zapukać i porozmawiać z Klientem ale nie nazwałbym tego akwizycją. Sam to również przerabiałem. Bardzo dobry handlowiec musi mieć również opanowaną akwizycje. Taka praca :)

omijać

To nie jest "kancelaria". poziom merytoryczny zero, poziom kultury - zero. praca u nich to akwizycja

Zostaw opinię o Nihil Obstat sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nihil Obstat sp. z o. o.