Madzik Place Kindergarten

Katowice

Opinie o Madzik Place Kindergarten

zuza

Właścicielka nie ma pojęcia o pedagogice przedszkolnej. Traktuje pracowników z góry kopie dołki pod nimi i zwalnia pod byle pretekstem. Jedna wielka porażka. Tylko dzieci i rodziców szkoda.

Madzik
@zuza 19.11.2013 15:56

Z kim mamy tu przyjemność pod tym wpisem: z panią Anią czy z panem Łukaszem? Wasze historie niejednemu pracodawcy by postawiły włos na głowie... - to apropos zwalniania. Co do tzw. "traktowania z góry" - komuś solą w oku służbowa hierarchia? Na szczęście dzieci i rodzice są zachwyceni, o czym świadczą opinie publikowane przez nich tu i ówdzie, a przede wszystkim posyłanie rodzeństwa i polecenia przedszkoli znajomym. Może więc "ZUZO" jakiś konkret, o co apeluje gowork.pl, coś merytorycznego? Życzymy szczęścia na drodze zawodowej!

Zostaw opinię o Madzik Place Kindergarten - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madzik Place Kindergarten