BOART LONGYEAR

Kąty Wrocławskie

Opinie o BOART LONGYEAR

Lidia

Czy ktoś odbywał płatny staż w BOART LONGYEAR? Jak długo trwa? I czy jest możliwość po stażu zatrudnienia się na dłużej w firmie? Zostawiając takie informacje pomagacie tym, którzy zaczynają karierę w tej branży i chcą dowiedzieć się o stażu w tej firmie.

si

przemo pomijając kuż kwestię kasy to czy w innej firmie u nas w kątaCH WROCŁAwskich dostaniesz gdzieś lepsze warunki niż własnie tutaj na monterze maszyn? wątpię

przemo

czy ktoś wie ile można zarobić na stanowisku montera maszyn i czy praca jest zmianowa ?

wytrwaly

Teraz wisi ogloszenie Specjalista ds. celnych - Specjalista ds. administracji sprzedaży oraz montera maszyn i tez do IT, wyglada na to, ze firma sie rozwija. Ciekawy jestem czy do finansow nadal kogos szukaja, slyszalem od znajomego, ze warto dojezdzac kawalek poza Wroclaw i pomimo, ze to korporacja, to atmosfera rodzinna.

kamys

@! - mam znajomego, który tam pracuje i mówił mi, ze za staż płaca od przepracowanej godziny, czyli ile przepracujesz, tyle zarabiasz. Jak się wykażesz, to jest duża szansa po stażu dostaniesz ofertę - z tego co mówił znajomy, to wszyscy stażyści, którzy się sprawdzili dostali posadę. Ja sam aplikuję na stanowisko seniora, z tego co słyszałem tu widać cały proces, a nie klepie się tylko drobnego wycinka jak we wszystkich większych korpo :)

boart

Mały gracz na rynku, firma-kogucik, jeśli chcesz się rozwijać, nie idź tam do pracy. Bardzo monotonna i powolna praca. Parę lat temu zwolnili prawie wszystkich z powodu problemów finansowych. Obecnie płacą na czas, ale tak jest teraz w większości firm z obcym kapitałem, więc to nic specjalnego. Atmosfera - zależy w jakim dziale, podobno w księgowości jest OK.

P

W niektórych działach zespół OK, w innych zarozumialstwo i brak kompetencji. Daleko do profesjonalizmu. Firemka malutka, absolutnie nieznana w branży produkcyjnej w rejonie. Taki "malutki gracz" na rynku. Właściwie nie istnieje.

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie BOART LONGYEAR na naszym forum.

Zostaw opinię o BOART LONGYEAR - Kąty Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOART LONGYEAR