Aldi Meble

Opinie o Aldi Meble

Zenobiusz

witam.Szukam pracy i znalazłem ofertę pracy w firmie Aldi.Zainteresowała mnie i zastanawiam się nad nią.Czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć o tej firmie.Jakie są warunki,atmosfera i.t.p.?Z góry dzięki za Wasze opinie

Zostaw opinię o Aldi Meble - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldi Meble