pracownik produkcji

Sokolniki

Opinie o pracownik produkcji

kuku

Ten co chce pracować w firmie MS MEat jest osobom bardzo naiwną ta firma wykorzystuje ludzi [usunięte przez moderatora] traktuje ich jak woły do pracy nakłada bezsensowne i bezprawne kary wymusza na pracownikach podpisywanie czeków blanko i to od nich zależny od nich a kom sumę ci dadzą tej śmiesznej kary najczęściej się dowiadujesz o tym przy wypłacie i się łapiesz za głowe bo zabierają nawet 300 Eza to że odwiedziłeś dziewczynę koleżankę nie ważne mężczyźni mieszkają osobno i kobiety tez za odwiedzanie się są nakładane kary od 150-500E czyli pól wypłaty mniemasz nic do gadania bo podpisujesz czek blanko i p [usunięte przez moderatora] se sama wymyśla ile tej kary wpisać na ogól jest to 300-400 E za to że poszedłeś na herbatkę do dziewczyny lub koleżanki firma [usunięte przez moderatora]i wogóle ssie z nimi nie liczy SZCZERZE ODRADZAM NAPRAWDĘ POCZYTAJCIE SE WIĘCEJ OPINII JEŻELI MINIE WIERZYCIE

Zostaw opinię o pracownik produkcji - Sokolniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pracownik produkcji