youngmen

Maldon

Opinie o youngmen

tonic001

Jako firma moze i dobra z małymi zastrzeżeniami bardzo drobnymi,Ale AGENCJA pracy przez którą pracowałem w YOUNGMAN ( KEY PERSONEL )to stek kłamstw i oszustw NAWET WROGOWI BYM TEJ AGENCJI NIE POLECIŁ.Pracowałem na samozatrudnienie o czym dowiedziałem się po kilku miesiącach!!! w YOUGMAN. To sobie można wyobrazić co tam mogło się dziać(przemiał spawaczy )totalna dyskryminacja spawaczy przez Agencje Pracy. A założenie konta w banku? Musisz miec konto w którym Agencja ci kaze a nie w którym ty chcesz ,bo innaczej dostaniesz kopa .Dobrze płacą i dlatego moja taka ocena

Zostaw opinię o youngmen - Maldon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie youngmen