Lyreco

Opinie o Lyreco

NIE KUPUJCIE U NICH!

Zastanawiam się kto kupuje artykuły o połowę droższe niż gdzieś indziej ?? My naszą współpracę z Lireco oceniamy jako krótką (szybko zorientowaliśmy się, że przepłacamy) i mało satysfakcjonującą (miało być profesjonalnie ale chyba coś nie wyszło).

Marcel

Do Lyreco najlepiej pasują światkowie Jehowa , podobna specyfika. Przedstawiciel art biurowych musis odwiedzać kwiaciarnie , punkty wymiany opon, restauracje wszystko jak leci

Disc

no WOW, rewelacja, bo pracodawca daje narzędzia pracy, nie trzeba dzwonić z prywatnego telefonu, jeździć do klientów autobusem, no i płaci podstawę, płaci w złotówkach a nie np takiej samej kwoty w rublach... a w innych to płacą w ryżu LUDZIE czasami jak was czytam to jakby jakiś nudzący się HRowiec siedział i się zachwycał... wow bo i premie wypłacają...znacie jakiegokolwiek PH który miałby stałą sztywną pensję bez premii? Jak pracodawca nie zapewnia tak podstawowych narzędzi to co, w biurze pewnie też przychodzić trzeba ze swoim krzesłem? Nie mówię że tak jest w tej firmie, sam szukam opinii, ale widzę, że ciężko znaleźć coś wiarygodnego.

Pet

Sprawdź Office Depot (znajomy wyciąga 45 k gross) lub coś polskiego (50% pod stołem, 50% na PIT-cie).

Szpak

Jest wiele świetnych firm, które płacą przedstawicielom 5000 - 10000 netto lub więcej. Atmosfera jest fajna i po porostu interes się kręci sam (lub prawie sam). Problem polega na tym, że ogłoszenia takich firm pojawiają się bardzo rzadko, bo jak ktoś złapie taką robotę to się jej trzyma i nie puszcza pary z buzi:) I nie muszą to wcale być wielkie i znane firmy.

ala

Maniek, w jakich firmach tak dobrze płacą? szukam pracy i naprawdę to, co napisałeś, wygląda bardzo interesująco. jakie to firmy? pozdrawiam

były pracownik

Dobra praca dla "młodych gniewnych", ale max na 1/2 roku! Stres, wyzysk i zastraszanie!!! Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!

Maniek

Jeśli dla Ciebie 2500 brutto za 10-12 godzin pracy to "nieźle" to znaczy, że nie znasz realiów pracy PH. Albo znasz tylko firmy nastawione na wyzysk. Ja pracuję średnio 6 godzin dziennie (branża budowlana) i udaje mi się bez stresu zarobić około 4000 netto. Mój kolega (branża rolnicza - nawozy, środki ochrony roślin itp.) też pracuje około 6 godzin dziennie a pensja około 5000 netto. Jest wiele świetnych firm - warto szukać.

plusy: niezle wyglada w cv, duzo szkola, pokazuja jawna sciezke awansu w frmie. minusy: pracy przynajmniej na poczatku (6 miesiecy) od groma, 10-12 godzin to czesta sytuacja, potem jak teren kiepski to tak zostaje, jak teren lepszy to mozna jeszcze wytrzymac. Papierologia totalna, raporty, raporciki, druki, druczki, segregatory,wszystkiego trzeba pilnowac i prowadzic. kasa jako podstawa to w branzy ph niezle, premie mozna ogarnac jak jest dobry teren, jak zly to nic z tego nie bedzie i jeszcze pretensje o brak planow. Ogolnie polecam isc do tej firmy, wyszkolic sie, nauczyc sie i szukac czegos fajniejszego.

janek

płaca w lereco to 2500zł brutto + ok 2000zł premii (nie do wyrobienia) czyli pozostaje 2500zł brutto. plany kosmiczne, ciągłe kontrole, papierologia, segregatory, clio 2-osobowe z kratką, 15-20wizyt dziennie

Zostaw opinię o Lyreco - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lyreco