CLEANER Sp.z.o.o.
counter
asdfgfd Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Współczuję ludziom którzy z nią pracują. Nie wiem jak taka osoba, może odpowiadać za innych ludzi, skoro nawet nie ma do nich szacunku.

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś pracownik, w firmie CLEANER Sp.z.o.o. w miejscowości Poznań, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich zatrudnić.

Senama Nowy wpis
@Administrator

Osoby z Poznania pracujący na terenie carrefour w galerii posnania po prostu sie boja. To osoby zastraszane. Byly propozycje od zwyklych pracownikow carrefura by napisac pismo do łodzi i zebrac podpisy bo widza co sie dzieje na sklepie jak ludzie płaczą jak sa osmieszani publicznie. Nie zdazylam. Zostalam nazwana ulomna i niepotrzebna a moj sprzęt rozrzucony po kantorku przez brygadzistke. Ludzie tam cierpia.

Senama Nowy wpis

Firma z siedziba w Lodzi. Pracowalam tam od 2014 z przerwami. Sprzęt sie sypie i łamie. Pracownicy muszą sami reperowac stelarze do mopa wózki przykrecac koła. Kazdy walczy o nierozereana szmatke albo nieco dłuższy choć ciężki drewniany uszczrbiony kij do zamiatania. Szufelki połamane śmieci przelatuja pod spodem. Płynów do czyszczenia brak. Ale za to są wymagania. Nie wspomne o ekipie zarzadzajacej na poziomie brygadzistow. To zwyczajnie ludzie nieodpowiedzialni. A apteczki rowniez brak. Bron Boże sie skaleczyc i isc na l4. Wówczas cie zwolnią. O urlop nie da sie dopytać. Za UNŻ uslyszysz że trzeba go było zgłosić 3 dni wcześniej. Jak lubicie takie warunki gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o CLEANER Sp.z.o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

CLEANER Sp.z.o.o.