Seris Konsalnet Holding S.A.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Administrator Nowy wpis

Seris Konsalnet Holding S.A. w Łęgowo szuka pracownika na stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Manispor
Kandydat

Podobno szukają ludzi na Stację Monitorowania, a wszyscy szkolący się uciekają z tej firmy błyskawicznie. Co jest tego powodem, nie mam zielonego pojęcia. Sam byłem na szkoleniu i któregoś dnia z samego rana podziękował mi jakiś młokos który jest kierownikiem zmiany, żadnych wyjaśnień, co, jak , dlaczego, Jak się zorientowałem, są wieczne braki, obiektów do monitorowania przybywa, ludzie wyrabiają po około 300 godzin i więcej. Konsalnet początkowo zatrudnia na okres próbny na 3 miesiące na dwóch umowach zlecenia, dopiero potem umowa o pracę z minimalnej krajowej, reszta zlecenie. Atmosfera może być. Podsumowując, nie polecam.

@Manispor

Odpowiem ci co jest powodem. A jest ich kilka. Pierwszy jest taki że mało kto chce w ogóle pracować w tej branży i jak tylko znajdzie cokolwiek lepszego to mówi papa. Drugi jest taki że na SM przyjmuje sie małolatów, studentów i ludzi z łapanki - takich ludzi którym sie wydaje że sobie pośpią przed monitorem i raz rzucą na godzinę okiem na monitor. Jak sie okazuje że coś trzeba robić to uciekają szukać oracy gdzie nic nie trzeba robić. Trzeci jest taki że ludzi zwłaszcza młodych przeraża jakakolwiek odpowiedzialność i samodzielne podejmowanie decyzji. Okazuje sie że trzeba podjąć decyzję a nie tylko gapić sie w monitor to już szukają nowej roboty albo wracają na garnuszek do mamy.

Manispor
@Bizon

A czwarta rzecz, najlepiej nie mieć żadnego życia prywatnego i siedzieć po kilkaset godzin. Poza tym gdyby ktoś nie zauważył pracowników brakuje niemal w każdej branży, co jest powodem? Rosnące koszty niemal wszystkiego które są nieadekwatne do wynagrodzeń. Ludzie niezależnie od wieku, nie są (usunięte przez administratora) kalkulują co im się lepiej opłaca. Jeśli ktoś myśli że praca sama w sobie jest jedynym celem, to jest zwyczajnie odrealniony.

@Manispor

I to też jest prawda. Ludzi którzt są najlepiej zajechać i wrzucić im gradiki po 300+ godzin do tego wiecznie przyjdź za jakiegoś lesera i udawane L4 i inne cuda. Ta branża zatrzymała sie mentalnie 15 lat temu i dalej myśli że chętni stoją tylko i czekają aż sie zwolni miejsce.

AJJ Nowy wpis
@Bizon

Trudno wymagać odpowiedzialności od źle opłacanych, przemęczonych ludzi. Trzystugodzinne maratony przed ekranem, czy na stojaka, wykluczają jakąkolwiek skuteczność, czy nawet zwykłe poczucie odpowiedzialności. Oczywiście, możemy sobie zakłamywać rzeczywistość, jak robi to wielu przedsiębiorców (nie tylko jedna firma, ale wiele, a i również zleceniodawcy/ klienci), którzy w swojej pazerności, nie chcą, lub rzeczywiście nie dostrzegają problemu. Nikt, również młodzi ludzie, nie chce stanowić taniej, wykorzystywanej, często źle traktowanej siły roboczej, którą zarzuca się jakimiś banałami, zamiast potraktować poważnie i zapewnić normalne warunki pracy.

Bizon Nowy wpis
@AJJ

To akurat jest efekt tego że klient chce tanio. Tanio oznacza gówniane stawki. I gównianego człowieka który ma wywalone za tą jałmużne cokolwiek robić. Na rynku masz tone pseudo-agencji które zaniżają stawki poprzez żerowanie na emerytach, kalekach czy psychicznie chorych. I to te pseudo firemki są głównym problemem tego rynku.

Lutek

Zastanawiam się czy Dyrekcja monitoruje pracę managerów, ich wyniki kontakty interpersonalne? Odnosze wrażenie, że dopóki markety nie wystawiają kart lub mało to niech sobie robią co chcą. Nie wierzę, że wyższa kadra tej firmy jest na takim poziomie jak ich popdwładni, a może? Chyba, żę nie mają pojęcia o kumoterstwie na linii manager dowódca zmiany, gdzie kolesiostwo jest za pan brat, zwalnianie ludzi z pełnymi kwalifikacjami, mądrych , rzeczowych, odpowiedzialnych, przede wszytkim kompetentnych, żeby tylko kolesiom zrobic miejsce. Mam na to niezbite dowody i nie jest to tylko pomawianie. Chętnie się spotkam s Dyrekcją na rozmowę, nie ma problemu. Manager coż idzie na ławtwiznę zwłaszcza gdy nie pracuje w swojej iejscowości tylko musi dojeżdzac, przekazuje kompetencje pseudo dowódcy, który czuje się panem i władcą i szarga ludźmi. To jest akurat opinie o wschodniej flance tego oddziału. Zero zachowania pozorów, już dzisiaj nie pracujesz, po co przyszedłeś do pracy? Tak dowódca zwalnia prcownika.

@Lutek

Ty zapewne jesteś tym mądrym odpowiedzialnym rzetelnym godnym sprawiedliwym i tak dalej ? A tak na serio to witamy w branży ochrony. Ta branża zawsze tak wyglądała i nic nie zapowiada aby sie zmieniła. Jeżeli już troche na ochronie robisz to powinieneś wiedzieć że to jest norma a nie wyjątek.

Rafał Nowy wpis
@Lutek

Pracuję tu już bardzo długo i jestem pewien, że nikt nie zwolni dobrego pracownika, nikt nie zwolni nawet przeciętnego pracownika, żeby dać pracę znajomemu. Jest tyle leni i lamusów, że nie potrzeba żadnych układów czy znajomości, żeby tu pracować. Wystarczy chcieć, a dobry obiekt zawsze się znajdzie.

Czy sprzątanie jest możliwy w firmie Seris Konsalnet Holding S.A.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Poszukiwano osoby na stanowisko Pracownik magazynu. Czy ktoś był w firmie Seris Konsalnet Holding S.A. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 4400 ?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Seris Konsalnet Holding S.A.? Czy można liczyć na pełen etat?

@Administrator

Dobry pracownik może liczyć nawet na dwa etaty ;)

Agnieszka
@Zorientowany

Ale to tak mówisz prześmiewczo trochę czy serio uważasz to za jakiś plus? Dużo roboty jest że tyle się pracuje?

ks
@Administrator

czy można liczyć na pelen etat

@Agnieszka

Pracy jest bardzo dużo dla pracowników kwalifikowanych z dopuszczeniem do broni obiektowej lub na handlówkach. Ja obecnie jestem na obiekcie logistycznym. Rotacja jest mała, bo stawki są całkiem niezłe. Z różnymi dodatkami wychodzi ponad 20 zł na godzinę do ręki. Nowy pracownik na 18.

Krasnal Ducha 66

Większej firmy krzak nie ma w Polsce. Nie pomogły skargi do pip i nie pomogły wezwania do zapłaty zaległych pieniędzy . Więdz dziś nasz pełnomocnik zgłasza sprawę na drogę sądową. Żeby nikt mi tego nie wyrwał z kontekstu ,bo my nikogo nie straszymy a dochodzić swoich praw może każdy a tym bardziej człowiek który ciężko pracował w tej pysznej firmie, która nie powinna się nią nazywać . Niech to będzie też przestroga dla tych którzy będą czytać ten komentarz . Nie zatrudniajcie się w firmie konsalnet ponieważ pożałujecie tego bardzo i albo nie dostaniecie wynagrodzenia ,albo dostaniecie grosze , może menager obetnie wam pensje , bo nie dostarczyliście takiego lub innego dokumentu w takiej formie jak on by tego chciał * buhahaha . Osób oszykanych jest więcej więc Panie menagerze M.....O wraz ze swoimi kolegami i tą całą pyszną firmą trzymajcie się cieplutko . A Ty panie menagerze zostaniesz niedługo najbardziej rozpoznawalną osobą w Polsce, bo na to zasłużyłeś za swoje uprzejme podejście i szantażowanie pracowników by skakali tak jak Ty zagrasz lecz niestety muszę Cię rozczarować .....

Matti
@Krasnal Ducha 66

Wątpię, żebyś coś zdziałał z tego co obiecujesz. Jeśli się okaże że ten MO menadżer to jest (usunięte przez administratora) to go zwolnią, a kasę pewnie oddadzą. Były już przypadki, że ktoś nie dostawał kasy, bo komornik mu siadł na wypłatę, ale nie spotkałem się z sytuacją, że ktoś normalnie pracował i w ogóle nie dostał pieniędzy

Realnie

Też czekam i dalej nic

Krasnal Ducha 66

Nie czaj się i jak nie pomoże wezwanie do zapłaty ,bo możesz takie wysłać do firmy . Wal odrazu do sądu pracy . Tam najpierw będzie próba polubownego odzyskania kasy . A jak ,to nie pomoże zakładasz sprawę i tyle

@Realnie

A tacy są wspaniali i płacą zawsze na czas ludzią . No popatrz !!!! Ile to było lat temu?????????

Iwona
@Krasnal Ducha 66

Z tego co piszesz, to Was jest większa grupa? Stać Was na pełnomocnika przy takiej stawce?

jerzy
@Krasnal Ducha 66

Firma konsalnet placila za mnie wyplaty na czas tego nie da sie ukryc ale pracujac u nich mialem umowe na czas okreslony jak stracili obiekty w kaliszu to namawiali mnie na pojscie na l4 bylem 3 y miesiace poszlem im na reke ale zmuszali mnie bym dalej je ciagnal l 4 znajomy prawnik ostrzegal mnie bym nie szedl im na reke bo sie mnie pozbeda wyjasniam ze przyjeli mnie przed emerytura bylem chroniony ale jak odmowilem dalszego l 4 to wymyslali mi prace odlegla od mego miejsca zamieszkania o 400 km w obie strony mieszkalem w wieluniu a prace mi oferowano w poznaniu i koninie gdzie 12 godzinna praca plus dojazdy trwaly by godzinami to byla praca widmo a zeby sie mnie pozbyc robili wszystko by mnie pozbyc jak sie u nich pracuje i wyzyskuja to jest ok a jak czlowiek chory lub cos innego patrza sie pozbyc bez mej wiedzy wyslali mi koperte do domu a w niej grafik a w nim po otwarciu koperty widnialo ze dzis przykladowo otrzymalem list a w nim grafik do pracy ze dzis o 6.00 mialem byc w pracy odleglym o 130 km koninie apsurt list otrzymalem o godzinie 11.30 a rano w tym samym dniu powinienem byc w pracy zalosne uwazajcie na ta firme uwazajcie wyslaqli mi dyscyplinarne zwolnienie zalozylem im sprawe sadowa i przegrali ja odwolali sie i przegrali dalem im 7 m dni na poprawienie swiadectwa pracy pod rygorem ze zglosze do sadu i szybciutko mi przyslali swiadectwo korekte ostrzegam przed ta firma oszukancza wyzyskujaca nie musze juz z (usunięte przez administratora) u nich pracowac mam godna emeryture 3 tys i moga mi na slkoczyc przestrzegam was zanim podejmniecie prace w konsalnecie prosto do sadu idzcie po sprawiedliwosc szefy tam to buce pojecia nie maja rzadnego o pracy robia to co im do glow ich przelozeni daja pozdrawiam omijajcie ta firme szerokim lukiem najlepiej z kilometra z konsalnetem jak z kazdym innym mozna smialo wygrac mamy XXI wiek prosto do sadu kochani ja wygralem ile konsalnet ma spraw w sadach tego nie wiemy to ze idziemy do sadu po sprawiedliwosc to znaczy ze nagminnie lamia przepisy dosc ze za stopien umiarkowany biora z prefonu 1250 kase za nic nie dajcie sie wina jest szefow bucow ktorzy nie dorosli jeszcze sprawy sprawy w sadach naucza ich rozumu oszukuja na godzinach ciuchach czym sie da niby wielka firma a nie najwiekrza dobrze ze sa inne firmy ochroniarskie to im robote odbieraja i tak trzymac po sprawiedliwosc tylko do sadu bo w Konsalnecie jej nie znajdziesz nigdy ja z nimi wygralem w Sadzie w Kaliszu jeszcze sie bezczelnie odwolali wiedzac ze przegrana maja na wejsciu pewnie ich honor ale na nic sie nie zdal odwolali sie i sad utrzymal moja wygrana w mocy dalem im 7 dni na korekte swiadectwa pracy po mnie nie prawnie zwolnili bylem przed emerytura chroniony ale i tak mnie zwolnili swiadectwo poprawili szybciutko bo znow bym poszedl do sadu i na koszty nastepne na ciagnal ich miejsce jest w sadach tam ich rozumu naucza nie bojcie sie isc do sadow tam daja im popalic o zgrozo konsalnecie cienka ta firma masakra ponizanie okradanie wyzysk to prawda kolego do sadu z nimi ja sprawe z nimi spokojnie wygralem bez problemu pracownicy nie pisza pracujacy w konsalnecie bo sie boja utraty pracy ja bylem przed emerytura chroniony tak kombinowali po utracie punktow ze kombinowali na rozne sposoby by sie mnie pozbyc wymyslali odlegle prace nie zgodne z przepisami jak mozna wysylac wymyslac odlegle prace gdzie z wielunia dojezdzalem do pracy do kalisza a prace oferowali mi do poznania szok jak mozna to po to by mnie zasraszyc zwolnili mnie dyscyplinarnie a ja sprawe wygralem oni sie odwolali i przegrali z kretesem po otrzymaniu wyroku wyslalem pismo do konsalnetu o wydanie korekte swiadectwa pracy pod rygorem sadowym minelo zaledwie pare dni i mi przyslali cwaniaczki zalatwilem ich w sadzie pracy w kaliszu tam mozna akta przejrzec jak pograzylem firme podobno najwieksza w kraju owszem najwiekszy jest ale balagan bezprawie wyzysk nie dajcie sie do sadu pracy z nimi nie dyskutujcie basta z powazaniem omijajcie to zlo szerokim lukiem szefy to buce pojecia nie aja nawet godzin nie potrafia zliczyc licza na korzysc konsalnetu pozniej za twoje ukradzione godziny maja premie.

Andrzej

Płaczecie jaki Konsalnet zły więc może pora na pare słów prawdy. A) ochrona to nie jest łatwa branża B) jak ktoś liczy na spanie i ściemnianie to wszędzie mu będzie źle C) jak ktoś zachowuje sie jak półmózg to niech sie nie dziwi że go zdejmują z obiektu - większość ludzi wylatuje bo nie ma na tyle rozumu by zamknąć dziób zrobić swoje i iść do domu Tyle wstępu Sam Konsalnet to wbrew płaczkom jedna z lepszych firm w branży. - płaci na czas i NIGDY nie ma obsówy z kasą (co jest norma w większości firm) - rozlicza się uczciwie na konto (nie ma kopert z kasą i umowy na 1/8 etatu za 500 zł i innych cudów, to że ktoś płacze że mu za mało dali niech nauczy sie mnożenia stawki razy godziny a nie beczy) - firma daje dość dobre stawki ( dla tych co nie wiedzą dalej w branży można znaleźć stawki po 10-12 zł) - nie ma idiotycznych kar za brudne buty i inne fantazje żeby nie dać kasy - firma ma dużo obiektów i nie bierze wszystkiego jak leci typu osiedla itp. - firma zatrudnia bez problemu osoby zdrowe - do pracy w firmie NIE JEST wymagana grupa ani emeryturka/renta - nie jest to firma-cieciownia żerująca na kalekach i emerytach Firme polecam dla osób chcących normalnie pracować, zarobić jakieś pieniądze. Nie polecam pijakom menelom alimenciarzom i innym cudakom - wasze miejsce jest na cieciówce na budowie w jakiejś śmiesznej AO "gumofilec security"

@Andrzej

Lepiej bym tego nie ujął.

Czas
@Andrzej

Bzdura obiektów niema i trza szukać w innych miastach godzin by zrobić etat. Firma i tak idzie w innym kierunku niż ochrona obiektów.

@Czas

Nie ma pisze sie rozdzielnie. Trza to jakaś wiejska gwara. Mówi sie trzeba. Jeżeli masz problemy z takimi podstawami polskiego to nie dziwi mnie że nie ma obiektu dla ciebie. Firma NIE JEST CIECIOWNIĄ gdzie przyjmuje sie byle kogo byle siedział w rozpadającej sie budzie na budowie albo osiedlu. Zrób kwalifikacje, doucz sie języka polskiego to może obiekt sie znajdzie.

Jw
@Andrzej

Jestem na wakacjach a pracownicy niech czekają na zapłatę za czerwiec.!!!

Matti
@Jw

Piłeś ??? Nie pisz !!!

Jw
@Matti

Liż dalej może coś skapnie. Ja bym się napił ale nie mam za co. Czekam na swoje pieniądze.

@Andrzej

Widzę że jak brak argumentów to czepiasz się ortografii. Jak macie ludzi do pracy z dwoma fakultetami i dopuszczeniem do broni to nie szanujecie. Że stawkami za godzinę też różnie ma być 17 na rękę a jest 16.50. resztę sobie dopowiedz

Halina
@Arek

A jaka wysokość wynagrodzenia jest wypisana na umowie? Pracodawca ma przecież obowiązek trzymać się zapisów umowy i nie może obniżać wysokości wynagrodzenia- czy zostało to gdzieś zgłoszone?

hhh
@Andrzej

no tak nie do konca składki ze zleceniówek odprwadzane co 2 miesiac dlatego wyplata na zleceniu 10 i 30 progi do wszelkich bonusów takie ze pracujac i mieszkajac samemu wszystko przekraczam jednemu płacą za pranie innemu nie a zapewnienie pracownikowi chocby mineralnej a w zyciu płacą na czas (to ich obowiązek smutne ze za coś takiego chwali sie firme) podsumowując jako tako a kto ma spac i bumelowac i tak da rade :)

@Halina

Co innego na umowie co innego przy przyjęciu a co innego na konto. Nie ma z kim na ten temat rozmawiać.

Marcin
@Andrzej

Wypraszam sobie, pracuje na budowie i mam umowe na rok srednio dostaje 5 k bez cudw. Jestem kwalifikowanym i mam książeczkę. Pracowalem w konsalnet i dziekuje bardzo. Ty sobie pilnuj i siedz calmi nocami za 3.5 kafla a ja za 5 tke poleze sobie na budowie.

Bolo
@Marcin

Kwalifikowany z bronia na budowie. Ha ha ha ha. Pobudka panie kwalifimowany chyba w jakiś sposolób specjalny ? Może jesteś kwalifikowany przes grupę P ? A broń to kij od szczotki ? Fantazjuj dalej. Beka z ciebie.

Czas
@Bolo

Obstawiam że te Pan robi dwa miesiące w miesiącu bo są i tacy co ich życie to tylko praca

Koordynator
@Andrzej

Dobrze gada dać mu wódki. I jest socjal.

Luke
@Jw

Zostan

Crionics666
@Andrzej

Pracowałem ponad 13lat w tej firmie ,cały czas trzeba liczyć hajs bo wiecznie coś sie nie zgadzało,teraz może i płacą na czas ale zanim konsalnet stał sie konsalnetem,był skorpionem ,a i za czasów konsalnetu zdarzały sie wpadki z terminowymi wypłatami. Ta branża to fikcja a zamknąć gębę,zacisnąć zęby i robić swoje to najszybszy sposób do wypalenia zawodowego,bo tylu mi sie po drodze przewinęło pajacyków co mnie roboty uczyli ze jedyne czego żałuję to tego że nikomu wcześniej nie przypier..liłem w ryj za cwaniactwo. Jak jesteś ogarniety i umiesz wprost powiedzieć co Cie boli to też polecisz,także na to nie ma reguły. Owszem są gorsze firmy ,które kręcą bardziej lub mniej lecz mnie osobiście do zmiany branży zmusiło to ze ta firma jako podwykonawca liże dupe jednej dużej spółce tak bardzo ze PO w tej branży stał się nikim,pomiotem nad którym jest prawie każdy ,i niestety przez to jesteś z góry oceniany jako cieć. Z branży odszedłem sam, mostów nie spaliłem pomimo tylu lat nerwów żałuje ze ta branża jest tak zepsuta.

Marcin
@Bolo

ineligentny to Ty nie jestes dlatego masz obiekty takie do jakich aspirujesz. Jesli ktos mam pozwolenie na bron nie oznacza ze musi pracowac na obiektach z bronia czy nie ? i nadal wole na budowie za 5 k polezec a ty z ta szczotka nie wiem jakie masz sporsne marzenia :) w sumie nie interesuje mnie a ty rach ciach 19.70 czeka na ochroniarza opoki

Bolo
@Marcin

Nie wiesz jakie mam obiekty książeczko z budowy. Jak na razie to masz pozwolenie na kaleczenie odmiany przez przypadki co nawyżej. "Jesli ktos mam pozwolenie" - to.jakaś gwara budowlana, ukraińska czy ruska ? Najpierw wymyślasz coś o szczotkach ale nie chcesz wiedzieć ? Gratuluje logiki. I rozumu a raczej jego braku Wracaj studiować te książeczke swoją - polecam podręcznik polskiego do podstawówki - tam poucz sie odmiany. Beka z ciebie ukraińcu

@Bolo

Ja takze pracuje na ochronie na budowie ,mam pozwolenie na bron z tym ze kolego to ze mam uprawnienie nie znaczy ze biegam z gnatem obiektowym pilnujac koparek :'-) poprostu oracuje jako zwykly cieć i podpusuje sie co kokega wyzej pisze- budowie da sie dobrze zarobic i wyleżeć , oczywiscie nie na wawie bo tam specyfika jest inna tj kontrole i na sztywno 24 h Ps nie pisze tutaj o konsalnet

Obserwator
@Arek

Wlasnie mam.podibny problem co innego na umowie a do ręki wychodzą grosze 2.098zl za 186h to płakać się chce ze tak ludzi robiona w ciula

@Bolo

Ty po fakultecie za 19.70 zl brutto Ucz mnie pokaz jak sie zarabia hahaha Udanej zarwanej nocki ;) 19 .70 stygnie powodzomka

Jędrek

Ok

Arek

To jest polityka firmy a, meganery i tak jeszcze dodatkowo robią wałki Ten lepszy a ten gorszy

Nikt
@Halina

W umowie jest zawsze płaca minimalna.Reszta jest płacona pod stołem.

@Nikt

Jak pracujesz w jakiejś firmie krzak, to tak też płacą

@Andrzej

Możesz sobie szerzyć propagandę, jaki to Konsalnet jest cudowny, ale rzeczywistość jest inna... bardzo inna od tego, co mówisz. W żadnej ochroniarskiej firmie nie miałem takich cyrków jak z Konsalentem. Przed podpisaniem 2 umów zlecenie wszyscy mili, kierowniczka do rany przyłóż... kiedy orientujesz się, że będąc na zasiłku dostajesz tylko 200 PLN mniej (1200) a nie ryzykujesz życia/zdrowia siedząc na (usunięte przez administratora) w domu, to chyba każdy by zrezygnował z pracy. Po wypowiedzieniu umów, nagle dzwoniąc do kierowniczki z prośbą o wyłączenie z ubezpieczeń w celu ponownej rejestracji jako bezrobotny, ta mówi, że nigdzie nie musi jeździć i niczego nie będzie dowozić, a przekierowuje do innego miasta, żeby się samemu fatygować. To dopiero bezczelne. Proszę więc o numer telefonu, bo nie zamierzam jechać. Nikt telefonu nie odbiera. Dzwonię do Warszawy do tych pseudo "kadr"... nikt nie odbiera, a jak odbiera, to przekierowują na numery, pod którymi nikt nie odbiera. Konsalnet to jaja a nie firma.

@Andrzej

Wlasnie widze po nowych wpisach ze kasy ludzie nie dostali:'-) takze te Twoje przechwalki wsadz sobie

@Były Pracownik Konsalnetu

Jakim trzeba być przekrętem i leniem, żeby w kraju gdzie brakuje rąk do pracy wyłudzać zasiłek dla bezrobotnych

@Łukasz

U mnie na obiekcie wszyscy dostali. Bo pracują porządnie.

@Były Pracownik Konsalnetu

Więc po kolei: - twierdzisz że ba zasiłku dostaniesz 1200 więc przy kwocie mininalnej 13.70 wyrobiłbyś całe 100 godzin - ludzi którzy wyrobią 100 godzin i uciekają NA ZASIŁEK tak należy właśnie traktować - olewać i robić im problemy BO SĄ PASOŻYTAMI - to że po 100 godzinach ci sie odechciało pracy i rozwaliłeś na jakimś obiekcie grafik i narobiłeś ludziom problemów to cie nie obchodzi BO ZASIŁEK CZEKA - wymyślasz totalne bzdury o niewyrejstrowaniu NA 300% firma płaci za ciebie składni bo chce palić pieniądze i płacić na jakiegoś miłośnika ZASIŁKÓW - o tym że wystarczy złożyć wypowiedzenie umowy i nic więcej cie nie obchodzi to zapewne nie wiesz - ŻYCZE CI ABYŚ NIE DOSTAŁ ŻADNEGO ZASIŁKU - zajmij sie pracą pasożycie społeczny.

Paweł
@Czas

A dzie ci idzie?

@Andrzej

Jak tam pracowalem jeszcze calkiem nie dawno to mialem dwie umowy zlecenie i platnosci 2x w miesiacu co 2 mce i nigdy mi sie nie zgadzalo.(usunięte przez administratora) Buty kupilem.za swoje bo jak nie masz butow to nie pracujesz:'-) Zaluje tylko ze nie napusalem do inspekcji pracy - skladki na moim koncie co dwa mce i to jeszcze od jednej z umow gdzie stanowisko wykanczalo znamiona umowy o prace. Taki o to twoj platnik wielki i zacny Nie wspomne ze obiektu na ktore trafialem to żenua za ta sama stawke gdzie indziej leżeli inni i sie smieli

Kelo 55
@Łukasz

Hej czytam te wasze sprzeczki i nie wiem komu dać wiarę sam mam kwalifikowanego Broń obiektową wyższe wyksxtalcemie i pracuje w Gdańsku za 19,70 brutto a netto 14 75 bo niby emeryt i polski ład, pomóżcie mi pisząc do jakiej firmy uderzyć by zarobić więcej na godz czekam na podpowiedzi

@Kelo 55

Menadżerów szukają. Jest ogłoszenie na OLX. Tylko nie wiem czy w Gdańsku ?

Stary
@Kelo 55

Masz 19,70 zł brutto z pozwoleniem na broń? Na śląsku z bronią masz koło 20 zł netto. I niech nie zrzucają na polski ład bo to ściema, wypłata niższa składkowa koło 150 zł i tyle. Powiedz managerowi że odchodzisz i czekaj ile Ci zaproponuje bo to zdecydowanie za mało.

Krasnal Ducha 66
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Pieniądze ostatecznie otrzymałem ale przy tym kosztowało mnie to masę nerwów . Pierwszy przelew otrzymałem 8.09. W tym jeszcze była kasa za lipiec W tym przelewie było o ponad 200 zł za mało . Menager tłumaczył się tym ,że za mało ze względu na papier o składkach które mam odprowadzane z umowy o pracę. Chodziło o formę dostarczenia w papierku a pani z kadr chciała skana na maila . Absurdalny powód by obciąć pensje buhahahahahaha . Ostatecznie menager wypłacił kasę z własnej kieszeni na moje konto to było te ponad 200 zł . Bo napisał że nie będzie brał udziału w aferze ze mną i się wykłucał. Piszę tu o tym ,bo chcę przestrzec ludzi którzy będą zatrudniać się w tej firmie i mają swoje zobowiązania , żeby nie marnowali swojego czasu i nerwów ,lepiej wziąć pod stołem i mieć spokój Ja np nie mam komornika i dużego kredytu itp . Ile można czekać na swoje ciężko zarobione pieniądze??? rąbać tak ludzi na kasę i przywłaszczać sobie czyjąś kasę ,to już jest nie do przyjęcia . Firmą która jest w pożądku w stosunku do pracownika i płaci na czas ,to wy już dawno nie jesteście .

Krasnal Ducha 66

Dziś składamy skargę do Pipu . Brak kasy na kontach ,to jakaś kpina . Cały czas mydlenie oczu Polecą niezłe kary Nie polecam pracy w tej firmie nikomu

Rafał
@Krasnal Ducha 66

Może jakieś konkrety ??? Bo takie teksty o braku wypłaty każdy może pociskać. Dla mnie jako wieloletniego pracownika jest to mało prawdopodobne, ale wszystko może się zdarzyć

Mietek
@Krasnal Ducha 66

Kolejny bajarz od skarg. Nigdzie nic nie złożysz. Popłaczesz na tym forum i na tym.sie skończy. Żadnej kary nikt nie dostanie bo nie złożysz żadnej skargi. Takich jak ty co opowiadają jak to sie naskarżą i zniszczą firmę to już tu było pewnie ze stu. I jakoś firma dalej działa xd

@Rafał

A wypłatę, która miała być 10.08 już dostałeś? Bo wciąż zalegają

Rafał
@Tomek

Wypłatę dostałem 9 sierpnia. Zresztą wszyscy na obiekcie dostali w terminie. Niektórzy nawet mieli na kontach 8 sierpnia

@Rafał

My niestety wciąż bez pensji, cała ekipa, w kadrach tłumaczą się bezskładnie, obiecują rekompensatę. Zaraz będą dwa tygodnie zaległości. Pierwszy raz to się zdarzyło, a kilka lat pracuję. Ale jak czytam wcześniejsze komentarze, to w lipcu też ludzie mieli problemy z zapłatą.

Pracodawca

@Tomek

Wypłaty są realizowane zgodnie z harmonogramem. W celu szybkiego rozwiązania sytuacji i wyjaśnienia ewentualnych nieścisłości prosimy o bezpośredni kontakt z działem HR – hr@seris.pl

@Seris Konsalnet Holding S.A.

Ogarnij się człowieku... kim Ty jesteś. Sam sobie odpowiedz... wszystkich wysyłacie do jakiegoś "HR" do pseudo "kadr" a i tak tam nas wszystkich zlewacie. Czwmu to ma służyć? Będziecie mieli masę spraw w sądzie i tyle. Takie krętactwo jest karalne.

@Krasnal Ducha 66

Spokojnie mozna pisac. Urzednik nie wyda Twoich danych osobowych.

Prawda
@Seris Konsalnet Holding S.A.

Komu są realizowne? człowieku ja mam zero wpływów od was od kupy czasu na koncie!!!! pomimo ciagłego interweniowania!

Hupil

Czy jeśli nie rozliczę się z firmą to nie dostanę wypłaty?

@Hupil

Dostaniesz, tylko potrącą za mundur i legitymację

Tede

Jest kasa PKO

Ar

Dostał już ktoś wypłatę w Credit Agricole?

Daro
@Ar

Na chwilę obecną cisza

Ja
@Ar

Jest miałem po 15:00

@Ja

Dziś nie będzie po co kłamiesz

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Magazynier w Seris Konsalnet Holding S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Mika
Kandydat

A co powiecie na to kazali zrobic badania. Od 1 września miala byc praca. A teraz koordynator nawet nie odbierze telefonu

Leo7xv
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Dlaczego nie ma przepracowanych godzin na paskach ?

Tomvzjejsjjd

Taa nie żerująca na grupach i emeryturach?normalny człowiek pracować nie może na umowe o prace,pracowałem wcześniej w securitas w innym mieście niestety musiałem się wyprowadzić to firma płaci na czas nie jakieś 2 przelewy miesiąc przerwa i nie zatrudnia z orzeczeniem nawet nie pyta masz to masz nie to nie i każdy ma umowę o pracę...

@Tomvzjejsjjd

To idz do cieciuritasu który tak kochasz do roboty w nowym mieście. Kto broni ? Jakbyś był dobrym pracownikiem to by ci inspektor ogarnął temat. Tylko jak już tak kochasz ten cieciuritas to może wspomnij że ponad 50% ludzi tam robi na UZ.

@Andrzej

Ty tak nie skacz, bo w żadnej ochroniarskiej firmie nie miałem takich cyrków, jak w Konsralnecie

Zniecierpliwiony

Czy ktoś z was spotkał się ze swoim menagerem w sądzie? Mieliście taki przypadek?

zdziwiony
@Zniecierpliwiony

Nie wiem czy coś brałeś, czy na poważnie to piszesz? Chyba, że działasz z ramienia konkurencji, żeby zobrzydzić Konsalnet.....

@Zniecierpliwiony

Nie ale wygląda na ,to że niedługo do tego dojdzie jeżeli na 10.09 nie zajmie się podsumowaniem i wysłaniem godzin jak się należy . Zostanie najbardziej rozpoznawalnym menagerem w Polsce Jeszcze na dodatek Stonoga nakręci film o tej pysznej firmie i sytuacji ludzi który zostali bez środków do życia

Jest już
@Zniecierpliwiony

Tak spotkałam się i wygralam

@zdziwiony

Chcemy tylko odzyskać wypłatę za lipiec. Nie życzę Ci naszych emocji. Daruj sobie ocenę.

@zdziwiony

Nie Konsalnet jest winny tym menager, nie nadinterpretuj moich słów

@Krasnal Ducha 66

Trudno w to uwierzyć, ale powinienem dzisiaj mieć wypłatę.... Nie ma....

@zdziwiony

Mnie też olewają kiedy wypowiedziałem umowy. Mają mnie w (usunięte przez administratora) od ponad miesiąca blokując mi zasiłek dla bezrobotnych, bo nie mogę się zarejestrować na nowo. Do tego kierowniczka nonstop mówi mi, że ona nic nie musi i że nie będzie jeździć nigdzie specjalnie, tylko jakoś specjalnie jechała z umowami, które podpisałem. Wydaje mi się, że droga sądowa to jedyna opcja interakcji z Konsalnetem. Nie, nie jestem z konkurencji, bo teraz jestem bezrobotny i przez tych krętaczy nie mam nawet zasiłku

Były Pracownik Konsalnetu

Przepracowałem kilka godzin "niby szkolenie" na umowy zlecenie (bo były dwie na SECURITY i OCHRONA. Przed tym byłem zarejestrowany jako bezrobotny. Ponad miesiąc od wypowiedzenia przeze mnie umów, nadal nie wyłączyli mnie z ubezpieczeń, przez co zablokowali mi możliwość rejestracji jako bezrobotnego. Kontakt z kierowniczką jest, ale gdy proszę o wyłączenie mnie z ubezpieczenia czy o cokolwiek, co pozwoli mi ponownie zarejestrować się jako bezrobotny, ta mówi, że nic nie musi, że nie będzie nigdzie specjalnie jeździć i że jak chcę, to niech sobie jadę do innego miasta, gdzie niby są nakieś "kadry" i daje mi numer telefonu, pod którym nikt nie odbiera. Dzwoniąc natomiast do "kadr" w Warszawie, Ci przekierowują mnie na jeszcze inne numery, pod którymi też nikt nie odbiera. Konsalnet to żart, nie firma. W żadnej ochroniarskiej firmie nie było takich jaj, jak w Konsalnecie. Wypłata miała być tak niska, jak bym siedział na zasiłku + 200PLN więcej to bardziej opłaca się siedzieć na zasiłku, z tym, że teraz mi Konsalnet zasiłek blokuje bo nie byłem na tyle (usunięte przez administratora) żeby w nim zostać. Narażanie życia/zdrowia za 1400 (bo w Konsalnecie są wyłącznie obiekty handlowe typu market) a wszystkie przemysłowe spokojne są dla "znajomków". Z całego serca nie polecam, to najgorsze, co mnie obecnie spotkało w kwestii pracy, pozdrawiam

Pilnuję straganów

No niestety chyba ktoś tu sobie w kulki leci z pensją za lipiec . Pieniądze miały być do 10 .08 nie pojawiły się ,bo niby jakieś zamieszanie z grafikami itp. Potem mówiono że niby do 20 który przypada w sobotę tego miesiąca . Jeżeli do jutra pieniądze się nie pojawią jesteśmy zmuszeni zgłosić sprawę do odpowiednich instytucji i żeby nie było nikt tu nikogo nie straszy . Z umowy trzeba się wywiązywać i dotrzymywać słowa a nie mydlić ludzią oczy

Elvis
@Pilnuję straganów

Z tego co piszesz to menadżera masz barana, takiego z łapanki ;)

@Elvis

A co ma wspólnego brak wypłaty z poziomem intelektualnym menagera?

@Pilnuję straganów

Jak u Ciebie sytuacja z pensją za lipiec? Jest 23.08 i wciąż nam nie wypłacili... Obiecują rekompensatę, chyba odsetki mają na myśli... Przyjdzie oddać sprawę do sądu.

Elvis
@Tomek

Najczęściej nic, ale w tym przypadku wygląda na to, że menadżer zapomniał wpisać mu przepracowanych godzin w dniu robienia wypłat i teraz musi wypłacić w terminie dodatkowym. Coś wiem na ten temat, bo miałem takiego menadżera, który nigdy dobrze nie wpisał godzin. Różnice były zawsze. Czasem na plus, czasem na minus. Czas kilkadziesiąt złotych, czasem kilkaset. Raz wypłacił ponad dwa tysie za dużo

Pracodawca

@Elvis

@Seris Konsalnet Holding S.A.

Wasze zgłaszanie do HR nic nie daje bo macie wylane na pracowników i zostawiacie ich bez środków do życia .Właśnie ,że wypłaty nie są realizowane na czas ,to wynika z wpisów moich i kolegów . Co to jest za firma a szczycicie się tym ,że płacicie na czas ??? Na pewno nie wszystkim !!! Po raz kolejny nie polecam tej firmy (krzak )

@Seris Konsalnet Holding S.A.

Wysłaliśmy maila do HR... Zaraz koniec miesiąca, a wypłaty, która miała być 10 sierpnia wciąż nie ma. Odpowiedzi od HR też nie ma.

@Krasnal Ducha 66

Dokładnie, wysłaliśmy prośbę o wyjaśnienie sytuacji z ciągłym brakiem wypłaty za lipiec (powinno być wypłacone 10.08.2022r.) i cisza. Ani wypłaty ani wyjaśnienia.

@Zniecierpliwiony

Kiedyś pracowałem w HR u konkurencji. Krótko, ale trochę orientuję się w temacie. Moim zdaniem HR nie ma nic wspólnego z brakiem wypłaty. Tam robią to, co zleci menadżer. Menadżer podaje liczbę godzin i stawkę za godzinę, więc może się pomylić lub zrobić to celowo. Bardzo często zdarza się, że na wypłatę wchodzi komornik. Wtedy wypłata przelewana jest na jego konto. Skoro HR nie powiadomiło o Komorniki to oznacza, że menadżer nie wywiązał się z obowiązków.

@Zniecierpliwiony

Dziś mój pełnomocnik wysłał skargę do pip w wawie . Jeżeli nie pomoże , spotkamy się w sądzie pracy razem z tym pięknym menagerem i pozna go w końcu cała Polska . Nawet Zbigniew Stonoga zrobi o nim film !!!!!!

@Kowalski

Dzisiaj się właśnie o tym dowiedzieliśmy, że zawalił menager. Najgorsze jest to, że gość od 2 tygodni, od kiedy sprawa się rypła, przestał odbierać telefony i nie pokazuje się na obiekcie. Kadry twierdzą, że to nie ich sprawa. Trochę dziwne, bo nie u menagera jesteśmy zatrudnieni, tylko w firmie. Czekamy cierpliwie, ale wezwanie do wypłaty zaległej wypłaty już leży.

@Zniecierpliwiony

Jeśli jesteś na umowie, to trzymam kciuki, my na zleceniowce, więc tylko sąd, PIP nam nie pomoże. I jeśli będzie trzeba, to tak się skończy.

@Zniecierpliwiony

No bo faktycznie to nie jest sprawa kadr. Oni nie mogą zapłacić nic, ponad to, co dostaną od menadżera. Nie są od tego, aby jeździć po obiektach i sprawdzać kto kiedy pracował i ile godzin wyrobił. Ciekaw jestem rozwoju sytuacji

@Kowalski

Nie mamy syndromu bitej żony, próbujemy skontaktować się z tym pseudo menagerem, ale wogole nie ma z tym kontaktu. Firma wyraźnie nie zamierza pomoc, choć to z nimi mamy umowę a nie z menagerem. Zdajemy sobie sprawę, że jakakolwiek sprawa w sądzie równa się szukaniu nowej pracy, a my jesteśmy wieloletnimi pracownikami i do tej pory wogóle nie narzekaliśmy na firmę. Dlatego pytałem czy ktoś już się sądził z menagerem, ale odpowiedzi nie ma. Wszyscy pewnie psioczą, ale podkulają ogony i godzą się z niewolnictwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 704.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 665, z czego 172 to opinie pozytywne, 229 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Seris Konsalnet Holding S.A., to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.