Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Witam.Wiecie może czy też wypłaty będą dwa razy w miesiącu jak było wcześniej czy tylko raz jak ktoś ma umowę na zlecenie?

nowy pracownik

Ok dziękuję za odpowiedź ja może krótko pracuje ale widzę ze w tej firmie mają jakieś znośne warunki i mniej biurokracji niż w solidzie wktorej 11 lat przepracowałem

Staly P[racownik

w nowych umowach jest napisane ze do 15-go kazdego miesiąca ale zawsze jest na 10-ego kazdego miesiaca zlecenie

nowy pracownik

Witam mam pytanie jestem nowym pracownikiem firmy zatrudniłem się 19 12 2016 r wypłatę dostałem 30 12 2016 ram pytanie którego mogę się spodziewać wypłaty zlecenia w lutym

Kleszczewo

Kleszczewo

Zaza

Nie ma co przesadzać, komu nie odpowiada taka praca zawsze może zmienić na inną. Przy dużej konkurencji firma daje sobie radę.

Gosc

Kiedy będzie kasa za styczeń?na początku lutego?

Gosc

Kiedy będzie wypłata za styczeń?na początku lutego?

chyba ciebie tak kratowali bo u mnie to9 woj. lubelskie ) firma jest otwarta do parownika potrzebowałem iść na pól etatu i nie robili mi problemów , kolega odchodził z firmy nie oprocali mu wogole za mundur jesli pracownik jest ok wogec firmy to i firma bedzie pamietaj

była pracownica
@pracownik

Co znaczy być w porządku wobec firmy a oni będą wobec Pana? Wystarczy, że za dużo wiesz i wylecisz na zbity pysk.W Konsalnecie zaangazowanie w cokolwiek jest wykorzystywane, nie doceniane.

Belzebub

Wiem że jako firma ochroniarska maja dobrą opinię.

Julii

Witam. W poniedziałek idę na rozmowę o prace w firmie konsalnet. Powie mi ktos jaka jest tam stawka godzinowa ? Praca 24/48. Nie wiem czy kwalifikacja i zawód technika ochrony coś daje dodatkowego?

gosc

do którego wypłacany jest ryczałt na paliwo???bo nie dostałem

Czy aktualna jest oferta na pracownika kontroli towaru? Widziałem ją ale na jesieni w ubiegłym roku.Bardzo mi zależy. Słyszałem, że płacą w terminie? Zarobki jak na ten rodzaj pracy całkiem godziwe i nie ma co narzekać. Może jakieś dodatki socjalne mają?

spoko

witam. pytanie do osob co pracuja na umowe zlecenie: wyplaty sa tak jak w tamtym roku tzn 10 i pod koniec miesiaca czy moze cos sie zmienilo????????? bo slyszalem ze nowe umowy zlecenia od stycznia sa. prosze o odpowiedz dzieki

Lublin

ktoś dziś dostał możne zlecenie za Grudzień ?

@Lublin

Tak zlecenie wpłynęło etat jutro

@Mistrz

Niektórzy mają dziś etat a jutro zlecenie,tylko ci co mają konto w m banku dostali całość

Ratajczak Tomasz
@Mistrz

Nie ma za czym płakać, jak się nie podoba, zmieniacie pracodawcę albo robicie wojnę o pieniądze i wszystko. Jak byłem w liceum , pracowałem w ochronie , spotkałem takiego pedała , patologia jakaś. Emeryturę miał , jeszcze o 13 zł się kłócił i udawał , że robi coś. Na szczęście wyrolowano gościa, nie ma za czym płakać , on sam wygląda jak klamka od zakrystii - jak to ujął - dziewczyny mają fajnie - a sam ma starą babę u boku, która wiecznie walizki wystawia za drzwi - kto z takim wytrzymuje - a nawet razem nie mieszkają tylko herbate piją i dzikie orgie urządzają.

Kur

Przy placeniu zaokraglam kwote przy nastepnym wystawionym rachunku nie odejmuja nadplaty. Czekam 3 miesiac az mi umowe wysla. Ostatnio uslyszalam ze mam napisac "prosbe na wyslanie umowy". Czekam 2 miesiace na technika ktory zapomnial wyciagnac jakis nadajnik dzieki ktoremu moge korzystac z mpanic. Gdy przy podpisywaniu umowy pytalam konsultanta czy bede placic 50zl na reke powiedzial ze tak. Okazalo sie sie ze z 50zl zrobilo sie 61.50. Nie mam umowy wiec nie wiem ile powinnam placic. Ogolnie ta firma ich podejscie itd to wielkie kur..estwo.

Lublin

ja juz mam przed chwila dostałem wynagrodzenie

Michael

Przestancie wprowadzac w blad z innego banku to dostana ostatnim ksiegowaniem w dniu dzisiejszym

@Michael

Ja juz mam dopiero wpłynęły

@Mistrz

w jakim masz banku mordo????

@Mistrz

hejka masz w innym baku niz mBank ?

Lublin

hejka. Dostał ktoś już wypłatę z banku innego iz mBank?

@Lublin

z innego banku będą jutro

bik

Tak dostałem przed chwila konto w mBanku

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1064, z czego 340 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 457 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.