HCL Permanent

London

HCL Permanent

Opinie o HCL Permanent

Julita

Aktywność na tym forum jest znikoma i już dużo czasu minęło od zamieszczenia ostatniej opinii przez Was. Czy w związku z tym, ktoś mógłby przedstawić aktualną sytuację występującą w HCL Permanent? Merytoryczne wpisy dotyczące zatrudnienia w tej firmie będą ważne dla tych osób które poszukują informacji o tej firmie.

hh

@kamila a gdzie i kiedy widziałaś ogłoszenie na stanwoiko Onsite Support Engineer? bo przegladałąm regularnie i nic takiego nie widziałam, a oferta na pewno musiała być bardzo fajna, bardzo ciekawa. I teraz na chwile obecna tez nie szukają ludzi....

Kamila

Witam,chicałam zapytać o rekrutację w firmie HCL(Wrocław) na stanowisku Onsite Support Engineer, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i czy ktoś zna pytania? Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

Zostaw opinię o HCL Permanent - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HCL Permanent