Fire-Max Sp. z o.o.

Opinie o Fire-Max Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

wołek
użytkownik zarejestrowany

po za premiami to czasami nie ma o czym specjalnie gadać ;) szukają teraz recepcjonistów - portierów.

czarny murzyn

mam dość trzeba szukać sobie pracy. biedna firma ?, duże koszty? to przestań tyle wydawać i żyć za nasze należne premie. z resztą kto miał dostać to dostał i teraz nawet na fajku nic nie mówi. obłuda

strażak

masakra. pomyłka omijajcie tą firmę jak największym łukiem pomyłka i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> obiecali dużo a nic z tych obietnic się nie spełniło. płacą premie pod stołem jakieś śmieszne pieniądze masakra. omijać !!!!

@strażak 04.02.2014, 13:57

Dobrze napisane tylko szkoda że sam w tym był

sl

banda (usunięte przez administratora) kazdeko klient pracownik nie ma znaczenia.

fm

Nie polecam. Pracownik jest tylko "wycieraczką", liczy się kasa i układy. Zgadzam się z przedmówcą, odnośnie zatrudnienia ludzi-prawda w tym jest.

Zostaw opinię o Fire-Max Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fire-Max Sp. z o.o.