Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.

Wojciech

Słyszałem o Gigabyte Technology Poland wiele dobrego. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja w firmie?

Joanna

@Młody długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych przez firmę.

ij

Ale wiadomo jakie zarobki są zapewnione na stanowisku key account manager? Nie ukrywam, że odpowiadało mi takie zatrudnienie, bo stawki są raczej adekwatne do obowiązków.

Młody
@ij 04.09.2016 20:48

Nie wiem jakie są zarobki na stanowisku key account manager, ale ogólnie zarobki w tej firmie to jak w dniu świra, jakby Ci ktoś w mordę dał... Tragedia, nie polecam ani trochę współpracy z tym managerem. Nie wiem, czy można trafić gorzej!

serwisant

zdarzają się oddelegowania do innych serwisów (Niemcy, Czechy, Węgry, Holandia)

serwisant

nie życzę nikomu pracować dla managera tego serwisu!

it

czy ktoś wie gdzie w Katowicach ma swój oddział Gigabyte?

gigbyte
@it 23.11.2015 21:41
czy ktoś wie gdzie w Katowicach ma swój oddział Gigabyte?

w Bytomiu, ul.Moniuszki 22

Miałeś do czynienia z firmą Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.