Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa

Błonie

Opinie o Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa

uakaoao

każdy chciałby z nas zarabiać wiecej i wiecej, ale wydaje mi się, ze lepiej do nich uderzyć etraz, bo potem nie wiadom jak bedzie z zatrudnieniem, bo ofert jak widze jest już coraz mniej.

Froger

@ tak - mówię całkiem poważnie. I nie jest to żadna ironia. Jak ja pracowałem to tak było - aż sam byłem zdziwiony. Nie wiem jak jest teraz. Czemu odszedłem ? Do dziś się nad tym zastanawiam - ale myślę, że większe zarobki i coś na zasadzie a może tam będzie jeszcze lepiej ? Okazało się, że jednak nie. Pensja faktycznie wzrosła - ale reszta znacznie się pogorszyła. Do dziś wracam myślami do tamtych czasów - i tak jak mówię. Jak by była możliwość ponownej pracy tam to bym wrócił, zwłaszcza teraz - mając większe doświadczenie pracy w branży oraz wiedzę. PS. może i brzmi to aż za dobrze, ale właśnie tak było - i może dlatego patrze do dziś przez pryzmat tej firmy na inne. I nigdzie nie jest tak jak było właśnie w Błoniu.

Froger

Tak ! Tak ! Tak ! To jest firma ! Gdybym miał możliwość powrotu, bez słowa namysłu bym wrócił ! Rodzinna atmosfera, każdy służy pomocą, Pan Krzysztof Woliński - prezes firmy - człowiek Złoto ! Pracowałem nie długo - i żałuję, że odszedłem - bo takiej firmy to ze świecą szukać. Pensja zawsze na czas - co 3 miesiące miałem socjal w postaci ręczników, kawy, herbaty, mydełek. Zawsze bonus na święta ! Premie !! Polecam każdemu ! Nie wiem jak z bonusami teraz ale kiedyś, to bajka ! POLECAM !! DZIĘKUJĘ !!

Wiesz o firmie Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mefa Sp. z o.o. Firma Komputerowa