Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

Rzeszów

Opinie o Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

tr

to wydaje mi sie malo prawdopodobne @mecop z cala pewnoscia szef musi sie znac na prowadzniu firmy oraz na tym co robi przede wszsytkim musi tez miec odpowiednie kwalifiakcje i kompetencje no i posiadac doswiadczenie..to w koncu odpowiedzialne stanowisko

Justyna

Firma w której najważniejsze jest to, aby klient zapłacił. Reszta na odpier..ol. Szefowa - a raczej żona szefa, wtrąca się we wszytko - o czym nie ma pojęcia (uczy programistów - programować, sprzątaczkę sprzątać, handlowców handlować, a nie potrafi expresu do kawy używać, nie mówiąc o US). Szef wie wszystko najlepiej - BO TAK, BO JA TAK MÓWIĘ + skłonność do przeinaczania "na pewno tak nie mówiłem". Nowe technologie, rozwój? zapomnij - power builder to rozwiązanie na wszytko. Na to czy dostaniesz podwyżkę czy cie zwolnią, ma wpływ to czy cię synek lub żonka polubi - jeżeli głośno wyrażasz swoją opinie - do widzenia.

Znacie firmę Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Set(h) Sp. z o.o. Systemy Informatyczne