Opinie o WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. w Poznań

Aaa

Brałam niedawno udział w procesie rekrutacyjnym w 3 etapach: 1)rozmowa telefoniczna, 2) spotkanie, 3) kolejne spotkanie, na które trzeba było przygotować dwa zadania + jeszcze jedno zadanie na miejscu. Po wszystkim nie dostałam ŻADNEJ odpowiedzi, sama musiałam dzwonić do rekruterki i dopytywać się o status. Zapewniała mnie, że otrzymam odpowiedź mailową, która do dnia dzisiejszego do mnie nie dotarła:).Totalny brak szacunku dla poświęconego czasu przez kandydata.Mam wrażenie, że chcieli zdobyć ode mnie tylko moją wiedzę. Niesmak pozostanie, tym bardziej, że to ich wewnętrzna rekruterka mnie znalazła na portalu społecznościowym i przedstawiła ofertę pracy - employer branding pozostawia wiele do życzenia.

@Aaa

Czego więc dotyczyły przygotowane przez Ciebie zadania, że obawiasz się, iż chodziło o wyciągnięcie Twoich pomysłów bez płacenia za nie? I w związku z jakim stanowiskiem była ta cała rekrutacja prowadzona?

Mnie zainteresowała praca jako junior finance analyst. Jako, że jest to praca dla juniora oferują 6000 - 8000 zł brutto pensji. Czy wiecie, po jakim czasie można dostać podwyżkę i awans na mida? I co do podwyżki, jak jest taka, to dajcie znać, o ile rośnie pensja podstawowa.

niedoszly kandydat Nowy wpis

beznadziejny proces rekrutacji. kilka spotkan, zadania, po ktorych myslisz ze to juz formalnosc a oni ci mowia,. ze brak doswiadczenia - aha, to nie mozna bylo tego zweryfikowac na podstawie CV tylko trzeba bylo zmarnowac mi dobre 4 godziny z zycia?

Aaa Nowy wpis

@Aaa

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. jako Project Manager. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. na stanowisko Księgowy / Księgowa? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ktoś

Niestety nie otrzymałam żadnego feedbacku po rozmowie kwalifikacyjnej. Poświęciłam czas na rekrutację w Państwa firmie, więc spodziewałabym się chociaż mejla z odpowiedzią, nawet negatywną. Nie polecam.

Rafał
@Ktoś

Ile Ci czasu zajęli i na jakie stanowisko to była rekrutacja? Czy mówili w jej trakcie, że się odezwą lub przedstawili warunki finansowe?

Hm
@Ktoś

A o jakie stanowisko sie ubiegales (ubiegalas)?

Kyle

Aplikowałem na ofertę, dla której spełniałem wszystkie wymagania, oprócz jednego opcjonalnego. Dostałem zwrotkę, że po przejrzeniu mojego CV uznali, że nie spełniam wymagań w kwestii posiadanych umiejętności i brakuje mi doświadczenia (którego mam więcej niż było w wymaganiach). Widzę dwie opcje: a) moje cv nie zostało w ogóle przeczytane b) coś innego się nie spodobało, ale otrzymałem "standardową zwrotkę". (email jest no-reply) W związku z powyższym ciesze się, że nie było dalszych etapów, bo jest to kiepska wizytówka firmy. Jeśli zaglądasz tutaj przed aplikacją, to polecam olać.

Ewelina
@Kyle

nie podawałeś tam aspiracji co do stawki itp? zastanawiam się co mogło przeważyć o rezygnacji. możliwe, że nie dopisali czegoś w wymaganiach odnośnie tego doświadczenia? ciekawe czy po prostu nie przewyższasz poziomu stanowiska czy coś. a wiadomo tak właściwie ile osób tu przy tych rekrutacjach pracuje i ilu kandydatów się zgłasza?

Kyle
@Ewelina

Hej, podawałem stawkę, która mieściła się w środku podanych widełek z ogłoszenia. No niestety nie dowiemy się jaki był dokładnie powód - i to dla mnie jest bardzo słabe.

@Kyle

No ciekawostka faktycznie z tą zwrotką. A można wiedzieć, na jaką posadę to była rekrutacja? I ile czasu czeka się na taką zwrotkę od momentu wysłania CV?

Maria

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pracą w WTT. Obawiałam się trochę wielkiej i twardej korpo, jak piszą w innych opiniach, a spotkałam paczkę dobrych ludzi. Dużo wolności, mega otwartość na inicjatywy pracowników i taka ludzka atmosfera. Bez spiny, bez obmawiania po kątach, wręcz powiedziałabym, że jest wspierająco. Polecam!

Małgorzata
@Maria

To fajnie, a powiedz mi czy zarobki są równie zadowalające? :) Można liczyć na jakieś premie albo na benefity pozapłacowe?

ex software engineer

Po zmianie marki na WTT praca w projektach stala sie bardzo korporacyjna ciagle podkrecanie sruby. Czulem sie jak na tasmie produkcyjnej, przestal liczyc sie czlowiek jak to bylo wczesniej. W ostatnich miesiacach rowniez wielu innych doswiadczonych programistow wyszlo w Wundermana, biuro to same ale wszystko inne zmiana o 180 stopni. -projekty w niszowych technologiach backendowych, ktorych znajomosc nie przyda sie na polskim rynku. -zarobki sporo ponizej stawki rynkowej dla kazdego lvl'u doswiadczenia, na podwyzki liczyc mozna tylko ledwo wyrownujace inflacje raz w roku. -nieprzyjemna atmosfera korporacyjna -szybkie, nierozwojowe projekty

@ex software engineer

Te niskie stawki są właśnie dlatego że to jakieś niszowe technologie? One sa jakos mniej płatne skoro niepopularne?

beton

firma rekrutuje ale nie chce zatrudnić

@beton

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej i się nie udało? Może szukają kogoś innego?

Dawny kandydat

Kiedyś aplikowałem na stanowisko Młodszego Administratora IT. Po rozmowie telefonicznej otrzymałem informację, że dziękują, ale szukają kogoś kto jest w stanie poświęcić im czas w pełnym wymiarze godzin (wtedy pracowałem jeszcze w innej firmie, w której miałem zadaniowy tryb pracy). Odpowiedziałem, że ok, w takim razie jestem skłonny zrezygnować z obecnej firmy i przejść na pełen etat do Cognifide. Na to otrzymałem odpowiedź, że moja wiedza i doświadczenie jest za wysokie na staż, a za niskie na stanowisko juniorskie. Nie polecam. Brak szacunku do ludzi.

Dorota
@Dawny kandydat

No to słabo w takim razie, że nie dali Ci szansy. No to jak masz się dowiedzieć czegokolwiek jak na staż wiesz za dużo podobno?

WTTechnology

Rekrutacja na bardzo niskim poziomie. Niezręczne i jałowe pytania, których w dzisiejszych czasach się już nie zadaje. innych słabych zachowań nie wymieniam. W feedbacku odpisano, że przyjęto kogoś innego na to stanowisko i tego samego dnia wystawiono ta sama ofertę na pracuj.pl jeszcze raz. Jeśli odpowiedź rekrutacyjna jest oparta na słabej jakości kłamstwie, to z pracownikami pracodawca tez nie jest szczery.

Ewelina
@WTTechnology

Ale mi to zamieszało w uczuciach, bo już miałam nadzieję w sercu, że chociaż feedback dali, a tu taka zagrywka. :/ A może podasz te przykładowe pytania, bo ciekawa jestem. Czy ktoś jeszcze ostatnio na rekrutacji miał podobnie?

PM_kandydat

Firma zmieniła markę na Wunderman Thompson Technology. Nie polecam. Proces rekrutacyjny na stanowisko low-level trwał u 7 miesięcy. Sporo zadań rekrutacyjnych do wykonania w krótkim czasie, kilka wymagających rozmów na różnych szczeblach. Mimo przejścia ostatniego etapu brak decyzji miesiącami. firma przez cały czas czeka na więcej kandydatów. W siódmym miesiącu wycofałem się z rekrutacji, nie chcąc dłużej czekać. Mimo obietnicy przekazania feedbacku zabrakło i tego. Rekrutację polecam cierpliwym osobom mogącym poczekać z rok na odpowiedź lub też wyłącznie na stanowiska high-level - być może w takich sytuacjach firma jest bardziej zdecydowana.

Alicja
@PM_kandydat

Ooo aż 7 miesięcy trwała rekrutacja w Cognifide? Mógłbyś napisać coś więcej na temat tych zadań rekrutacyjnych? Jak one wyglądały i czy były trudne do przejścia? O co Cię mniej więcej pytano na każdej z tych rozmów?

PM_kandydat
@Alicja

Hej. Rekrutacja nie trwała 7 miesięcy - to ja zrezygnowałem w siódmym miesiącu czekania na decyzję. Niestety nie mogę pomóc co do charakteru zadań i rozmów - to informacje poufne, których nie sposób z czystym sumieniem udostępniać. Aby skutecznie sprawdzać wiedzę i kompetencje kandydatów na różne stanowiska, szczegóły rekrutacji nie mogą być powszechnie znane. Na tle innych organizacji poziom trudności raczej wysoki. Nie pomogłem, ale życzę dobrych doświadczeń w ewentualnej rekrutacji :)

Frontend

Nie polecam - w czasie procesu rekrutacyjnego trwającego 2 miesiące, dostałem do wykonania zadanie rekrutacyjne, na tydzień czasu. Po oddaniu wykonanego zadania odpowiedzieli, że wrócą z odpowiedzią po analizie zadania. Dalej kontakt się urwał, rekruterka nie odpisała na maile. Tak więc oczywiste, że odradzam kiedy ktoś mnie o nich pyta.

Magdalena
@Frontend

Drogi Kandydacie, Nasz proces rekrutacyjny jest zaprojektowany tak, aby kandydat mógł się wykazać i zaprezentować swoje umiejętności. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi kandydatami i do każdego wracamy z informacją zwrotną. Przykro nam w związku z Twoją sytuacją. Jeśli wiadomość nie dotarła do Ciebie w ustalonym terminie, skontaktuj się proszę z nami - sprawdzimy co się zadziało i odpowiemy na Twoje pytania. Serdecznie pozdrawiamy!

Karol

Czy uważacie ze w firmie jest przestrzegane bhp?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Cognifide Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ola

Hej! :) Mamy swój program stażowy Career Start Up, podczas którego pod opieką mentora poznasz nowe narzędzia i dobre praktyki. Nasi stażyści razem z zespołem realizują projekty IT dla klientów z całego świata. Po zakończeniu stażu, masz szansę zostać członkiem naszego zespołu na stałe. Chętnie dopasujemy wymiar godzin i czas pracy do Twoich zajęć na uczelni. Obecnie mamy otwartą rekrutację na staż z obszaru project managementu. Pozdrawiam

Łukasz

Hej koledzy, koleżanki, jak wygląda proces rekrutacji? Czytałem na stronie ze cały proces jest po angielsku od A do Z. Dotyczy to wszystkiego czy tylko rozmowy telefonicznej wstępnej? Na jakie zarobki mogę liczyć jako Junior Java Developer? Czy jeżeli będę miał jakieś braki w danej technologii, czy języku ang mówionym to czy firma jest w stanie to zaakceptować pod warunkiem mojego mocnego zaangażowania, żeby to nadrobić? Jestem osobą, która nawiązuje współprace z firma na dłuższy czas i wiem ze wtedy tez takie osoby są inaczej postrzegane. Nie zamierzam popracować chwile i uciekać gdzie indziej. Zależy mi na stabilnej pracy, gdzie będę mógł się rozwijać a co za tym idzie zarówno pracodawca jak i jak wtedy będziemy zadowoleni. Proszę o jak najwięcej informacji, z góry dziękuje osobą które się udzielą.

Ola
@Łukasz

Cześć Łukasz, Standardowo nasz proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów: 1) zadanie, 2) spotkanie techniczne, 3) spotkanie z osobą zarządzającą zespołem, do którego miałbyś dołączyć i HR. Rekrutacja przeprowadzana jest po polsku, natomiast w jej trakcie sprawdzamy znajomość języka angielskiego. Cognifide w ścisły sposób współpracuje z biurem w Londynie i zagranicznymi klientami. Z tego powodu, umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim jest dla nas bardzo ważna. Zaangażowanie to zdecydowanie coś, na czym nam zależy. Nasz staż, to tak naprawdę początek współpracy. Większość naszych stażystów, zostaje z nami na dłużej. Ogłoszenie razem z widełkami możesz podejrzeć na nofluffjobs: (usunięte przez administratora)

Tomasz

Firma dbająca o pracowników i dobrą atmosferę dlatego polecam bardzo pracę w takim miejscu.

Maciej

Bardzo fajnie pracowało mi się w Cognifide. Miałem szczęście pracować z wieloma rewelacyjnymi specjalistami. Jako programista nie miałem kontaktu z klientem, ilość calli ograniczona do niezbędnego minimum, można było się skupić na pracy :)

Piotrek

Brałem udział w rekrutacji w tej firmie na stanowisko Java Developer. Przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji i po każdym z nich otrzymałem jedynie krótką odpowiedź, że "po analizie zebranych informacji, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Pana do kolejnego etapu". Na pytanie o jakiś feedback, po każdym etapie, zazwyczaj byłem zbywany, że ktoś się odezwie. Na ostani etap rekrutacji specjalnie przyleciałem do Poznania (nie mieszkałem wtedy w Polsce). Po tym etapie otrzymałem informacje, że "po analizie..." nie mogą mnie dalej zaprosić. Znowu ponowiłem pytanie o feedback i tym razem nawet nie dostałem odpowiedzi. Jest to przykre, że jako kandydat i być może przyszły pracownik poświęcam swój czas i pieniądze, a firma nawet nie zada się minimum trudu, aby wysłać jakieś konstruktywne wnioski. Bardzo się cieszę, że nie udało mi się tam dostać. Nie chciałbym pracować w firmie, która nie szanuje swoich przyszłych pracowników.

ZiomusProgramista

Generalnie dosc kiepska firma. Place sa przecietne. O kasie nikt nie chce rozmawiac. Sensownych projektow rowniez brak. Ludzie siedza miesiacami na lawce rezerwowych. Technologie sa dosc niszowe i w sumie marne sa szanse na wykorzystanie wiedzy poza firma.

@ZiomusProgramista

chyba firmy pomyliłeś, pracuje w firmie 6 lat, na ławce spędziłem może z miesiąc lub dwa.

Ryszard
@pracownik

Pracując sześć lat jesteś już doświadczonym pracownikiem. Napisz jak z Twojego punktu wiedzenia wygląda zatrudnienie. Mam na myśli wynagrodzenie i możliwość dalszego kształcenia się i rozwijania. Cognifide proponuje pracownikom kursy językowe i branżowe i dofinansowuje dalsza naukę? Twoja opinia będzie bardzo cenna.

ZiomusProgramista
@Ryszard

Sa kursy angielskiego. Prawie co tydzień masz spotkanie na ktorym ktos przedstawia jakas technologie.

Zostaw merytoryczną opinię o WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.?

WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.
  • Murawa 12-18
    61-655 Poznań

WUNDERMAN THOMPSON TECHNOLOGY Sp. z o.o.