Opinie o Asco Sp. z o.o. S.K. Systemy Internetowe w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Asco Sp. z o.o. S.K. Systemy Internetowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asco Sp. z o.o. S.K. Systemy Internetowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asco Sp. z o.o. S.K. Systemy Internetowe w Kraków

Mikołaj Nowy wpis

A od czego wychodzi tak duża rotacja?

rodzer Nowy wpis

Hej, a jak tu teraz z możliwościami pracy, bo niby piszecie o rotacjach, a ogłoszen pracy od nich brak.

Co do rotacji to ostatnio tak w tej firmie jest ale i w innych jest podobnie. Kiedyś pobodno tak tam nie było ale firma ciągle rośnie. Jeśli chodzi o stanowisko Wdrożeniowiec/Administrator Systemu to widząc ilu ludzi przychodzi na rozmowy nie sądzę aby przyjmowali każdego kto przyjdzie na kolejny etap rozmowy. Na 2 rozmowie sprawdzają czy kojarzysz jak działa program, niektóre pytania były bardzo szczegółowe inne ogólne. Jeżeli podoba ci się taka praca (kontakt z klientem, pomaganie im,rozwiązywanie problemów czasem nie takich prostych) i chcesz tam pracować to do drugiej rozmowy musisz się przygotować. Atmosfera w dziale w miarę luźna ale pracować trzeba. Jeśli szukasz pracy w której chcesz spędzić 8 godzin i całkowicie o niej zapomnieć na resztę dnia to zgadzam się z @_kam_ - szkoda twojego czasu. Aby tam pracować to jak pisze asco_finest trzeba żyć tym co się tam robi co nie każdemu pasuje. Jeśli chodzi o stanowisko wdrożeniowiec/handlowiec to nie znam szczegółów, ale większość handlowców to starzy pracownicy.

asco_finest Nowy wpis

Witam, jako ekspracownik wspomnianej firmy mogę podkreślić kilka faktów. Po pierwsze: firma charakteryzuje się ogromną rotacją - podczas mojej, czteromiesięcznej kadencji z 40-to osobowej ekipy, byłem dziewiątą osobą która odeszła - syndrom ten dotykał zarówno nowych, jak i starych pracowników, z różnych działów. Średnio odchodzi jedna, dwie osoby miesięcznie, na ich miejsca byli zatrudniani kolejni itd. itd. Po drugie: zgodnie z tym, co mówił mój przedmówca @_kam_, ASCO przyjmuje dosłownie każdego, kto przyjdzie na kolejny etap rozmowy, najczęściej trafiają tam osoby, które desperacko szukają pracy (bez obrazy, sam takową kiedyś byłem), a ASCO - z racji pojawiających się wolnych miejsc - odpowiada błyskawicznie, nie każąc czekać swoim kandydatom więcej niż kilka dni. Fakt o ogromnej rotacji potwierdza ilość ogłoszeń zamieszczonych w internecie w różnych odstępach czasowych. Aby zostać przyjętym nie potrzeba błysnąć czymś konkretnym, a jedynie wystarczy się "spodobać" rekrutującym - lub trafić na rozmowę w czasie, kiedy w firmie nie ma kto odbierać telefonów. Po trzecie: w ASCO stanowisko Wdrożeniowiec/Administrator Systemów, jest niczym innym jak CallCenter, tłumaczące klientom dzwoniącym non-stop (kolejkowanie rozmów, telefony dzwoniące na okrągło), co trzeba, gdzie kliknąć itp. Więc krótko referując: bardzo dobrze odnajdują się tam osoby pracujące w Orange lub z innych firm, gdzie pracownik niemal jest przykuty do słuchawki telefonicznej. @TT, kwestia zarobkowa - jeżeli jesteś osobą, która ma dwadzieścia lat i dopiero zaczyna przygodę z szukaniem pracy, to zarobki w ASCO określiłbym na uczciwe (aby nie było tylko hejtowania z mojej strony). Troszkę więcej niż w telekomunach, jednak nieadekwatne do oczekiwań, gdy potrafisz robić coś więcej, niż odbieranie telefonów. Chcesz zarabiać więcej? damy Ci 10-15% premii do pensji, ale robisz ABC...XYZŻŹ (tutaj cały koncert życzeń). @admin, piszesz, aby opisać możliwości awansu: owszem są, ale aby iść takową ścieżką musisz: żyć tą firmą, oddychać nią, zamienić prywatny telefon na służbowy (nawet w weekendy), co dla osób po 30-tce, mających swoje rodziny i poukładane życie - jest nieakceptowalne, a na dodatek nie spodziewaj się, że firma potraktuje Cię specjalnie w momencie, gdy się wypalisz. Na zakończenie napiszę, że w ASCO panuje zawiesista atmosfera, poziom zarządzania firmą jest bliżej lat 90-tych, niż drugiej dekady XXI wieku. Łatwy do zaobserwowania będzie fakt niepodawania ręki przez właścicieli firmy na przywitanie pracowników, gdy się z nimi spotykają na korytarzu - co dla osób, które miały kontakt z większą ilością rożnych organizacji, oraz biorąc pod uwagę, że ASCO z definicji skali jest przedsiębiorstwem Małym, które przede wszystkich budują pracujący tam ludzie - jest co najmniej dziwne, jak po prostu nieuprzejme. @Arek - domyślam się, że odpowiedź piszę nie na czasie, ale dla ewentualnych czytelników tego wątku, ale dla osób niezniechęconych - proponuje sobie ściągnąć demo programu Firma2000 i je konkretnie przeklikać. Reasumując: zgodnie z @_kam_ - ogólnie strata czasu...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Asco Sp. z o.o. S.K. Systemy Internetowe? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
TT

jak wygląda kwestia zarobkowa i obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku?? Bo zostałem zaproszony na rozmowę...

_kam_

Jeżeli chodzi o stanowisko wdrożeniowiec - handlowiec to przyjmują osobę która po prostu przyjdzie na drugi etap rozmowy. Akurat z tym jest problem ponieważ warunki jakie proponują nie są zadowalające. Ogólnie strata czasu....

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Asco Sp. z o.o. S.K. Systemy Internetowe? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Asco Sp. z o.o. S.K. Systemy Internetowe - Kraków

Asco Sp. z o.o. S.K. Systemy Internetowe