Opinie o Commpol Sklep ze Sprzętem Komputerowym Tomasz Czerwonka w Krasnystaw

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Commpol Sklep ze Sprzętem Komputerowym Tomasz Czerwonka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Commpol Sklep ze Sprzętem Komputerowym Tomasz Czerwonka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Commpol Sklep ze Sprzętem Komputerowym Tomasz Czerwonka w Krasnystaw

Mariusz Nowy wpis

Hej! Czy sklep ma może aktualnie nabór nowych osób do firmy ?

Tomasz Nowy wpis

Zgadzam się, że firma ma dobre opinie ale ważne jest również to, że to bardzo dobry pracodawca więc polecam pracę.

Katarzyna Nowy wpis
@Tomasz

Gdzie commpol komputer serwies ul..........?

Marik Nowy wpis

Witam. Według mnie najsolidniejszy sprzedawca sprzętu komputerowego w Krasnymstawie. Kupuję tam od lat. Proponuję pójść, tak dla porównania do któregoś innego sprzedawcy "bajkopisarza - obiecywacza". Niemałą i bardzo ważną sprawą są reklamacje. Tomek załatwia je "od ręki" często wydając od razu uszkodzoną część (piszę o stacjonarkach) lub na drugi dzień. Pozdrawiam.

zenek

Najtańszy w południowo-wschodniej Polsce, szybka obsługa, dobra znajomość sprzętu, potrafi idealnie skonfigurować i doradzić. Jak dla mnie (klienta) rewelacja można zaoszczędzić nawet do tausena na kompie. No jeżeli chodzi o konkurencję to się nie dziwię że takie pierdoły wypisują, po prostu ich wykańcza :)))

Czy po rozmowie w Commpol Sklep ze Sprzętem Komputerowym Tomasz Czerwonka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
syvek

wiesz, sytuacja sklepów ze sprzętem komputerowym chyba nie jest najkorzystniejsza, mkoże dlatego,ale i tak uważam że świetnie dają sobie radę. ludzie mniej chodza teraz do takich sklepów, sprzęt wolą w sieciówkach kupować, no ale co zrobić, trzeba żyć

ziemniaki

Legendarny Tomasz Cz. W skrócie: 1. Drogo 2. Tomasz niemowa 3. W Toi-Toi jest więcej miejsca

Grzesiek...
@ziemniaki

Drogo ??? kupuję materiały eksploatacyjne od kilku lat dla kilku firm i nie znalazłem tańszego sklepu... Tomasz niemowa??? może nie ma o czym z Panem gadać po prostu... Mało miejsca :P ok to jedyna z czym się mogę zgodzić ale sam Pan wie że nie stoji tam mięso czy kiełbasa tylko sprzęt IT a w Polsce trzeba kombinować żeby się utrzymać to na lokalu zawsze można zaoszczędzić parę zł :P ważne że zawsze wszystko jest :)

Zostaw merytoryczną opinię o Commpol Sklep ze Sprzętem Komputerowym Tomasz Czerwonka - Krasnystaw

Commpol Sklep ze Sprzętem Komputerowym Tomasz Czerwonka