Atem Polska Sp. z o.o.

Opinie o Atem Polska Sp. z o.o.

Dawno nikt z pracowników Atem Polska Sp. z o.o. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

amal

teraz dla odmiany w Zarze potrzebny jest, ale koordynator :) @hgf, fajna opcja, zniżki na zakupy na pewno :)

Stażysta

We Wrocku jest wiele firm z branży Telco. Atem w porównaniu do innych oceniam dobrze. Wystarczy zobaczyć na atmosferę,wyposażenie,samochody,pracę przy nowych technologiach.Niestety trudno się dostać do tej firmy .

taaaa

A świstak siedzi i zawija...

Zostaw opinię o Atem Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atem Polska Sp. z o.o.