Delikatesy BOMI-legnica

Legnica

Opinie o Delikatesy BOMI-legnica

grilo
użytkownik zarejestrowany

Jak będziesz na rozmowie o pracę to możesz powiedzieć, że chcesz zarabiać 1900 netto, mogą się na to zgodzić, na socjał duży bym nie liczył, ewentualnie jakieś bony na święta, no ale zatrudnienie jest na umowę o pracę więc to jest na pewno korzystne...

BOMI sa najlepsze jest towar taki ktorego nigdzie nie kupicie duzy wybor produktow i pe�na kultura oraz czysto ze z przyjemnoscia sie wraca tam po zakupy ;]

legniczanka

Nie wecie o czym piszecie, pracuję tam od początku, kierownictwo ok, płacą najlepiej w Legnicy, warunki sa dobre. Złe opinie wystawiają tylko ci którzy tam nie pracują.

violka273

nikt nie każe robić ci tam zakupów zapraszam do carefura smrodek syf i nic więcej

legniczanka

Nie polecam kierownictwo, ponizej poziomu! (usunięte przez moderatora) bez wyksztalcenia bez wiedzy za to z ogromnymi ambicjami

Zostaw opinię o Delikatesy BOMI-legnica - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy BOMI-legnica