Nijhuis Water Polska Sp. z o.o.

Piastów

Opinie o Nijhuis Water Polska Sp. z o.o.

Niepoważna i nieprofesjonalna firma, pod pretekstem braku zaufania są w stanie wycofać się z każdego porozumienia zostawiając Cię na lodzie, za nic mając wcześniejsze ustalenia i "gentlemen's agreement". Szczerze odradzam, szczególną uwagę zwrócić na Prezesa, który to z zimną krwią i wyrachowaniem jest w stanie jednym ruchem pozbawić pracy.

Nijhuis
@anonim 10.10.2017 08:58

Panie Marcinie, trzeba mieć też odwagę, żeby przyznać się do braku profesjonalizmu ze swojej strony. Chytry dwa razy traci - to w Pana przypadku podsumowanie procesu rekrutacji. Pozdrawiam

Wiesz coś na temat pracy i warunków zatrudnienia w firmie Nijhuis Water Polska Sp. z o.o.? Jak można się do nich dostać? Czekamy na opinie.

Zostaw opinię o Nijhuis Water Polska Sp. z o.o. - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nijhuis Water Polska Sp. z o.o.