Pro Inwest Sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Pro Inwest Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Inwest Sp. z o.o.

Hrgf

Hej no wiecie co ta oferta to już chyba nieaktualna jest no a jeżeli chodzi o zarobki to taka kwestie można poruszyć podczas rozmowy kwalifikacyjnej ;)

Pracowałem tam

Polecam ! Znakomity ewenement jako pracodawca ! Ma ostry charakterek ale dzięki temu firma się trzyma a pracownicy fizyczni jak i chyba ci umysłowi są naprawdę uczciwie wynagradzani i zadowoleni !

anonim

Czołem wszystkim. Postanowiłem napisać kilka słów o firmie Pro Inwest , ul.Oswobodzenia 1 w Katowicach zarządzanej przez [usunięte przez moderatora], ponieważ powruciły mile wspomnienia związane z tą firmą. Pracowałem tam kilka lat temu na stanowisku pracownika fizycznego( prace remontowe). Musze stwierdzić, że jest to pierwszy tak rzetelny pracodawca w branży po części budowlanej, z którym miałem przyjemność współpracować. Jeśli chcesz pracować i pracujesz napewno będziesz zadowolony ze współpracy z tym pracodawcą. Facet wie co robi i mam nadzieje że firma będzie się dalej błyskawicznie rozwijać. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w nadgodzinach i w soboty .Wynagrodzenia są wyplacane na czas. Takich pracodawców powinno być znacznie więcej a [usunięte przez moderatora] powinni dawać za przyklad jako znakomitego przedsiębiorce innym pracodawcom by z niego brali przykład jak wspolpracować z ludzmi by i szef i pracownicy byli zadowoleni z pracy jaką wspólnie wykonują ! Wielki pozytyw na [usunięte przez moderatora]!

Zostaw opinię o Pro Inwest Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Inwest Sp. z o.o.