Meditor Biuro Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Meditor Biuro Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o.

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

spy

Witam. Sporo mówi się obecnie o zarobkach w tej branży. Rozmawiałem ze znajomym który opowiadał , że w tej firmie pieniądze nie są problemem. @kamil jeśli natomiast chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to również nie jest ona wielką katorgą. Spoko doświadczenie

Pytam

Czy kancelaria jeszcze istnieje? I czy rekrutują nowych pracowników?

Natka

Ja niestety jako klientka nie jestem zadowolona. Moją sprawę w dodatku łatwą - ciągnęli ponad rok i prawie nic nie zdziałali. Raczej odradzam, chyba, że tylko w moim przypadku tak kiepsko im poszło. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Meditor Biuro Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meditor Biuro Dochodzenia Odszkodowań Sp. z o.o.