Legnica

Opinie o Mercus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Centrum Handlowe Budownictwa

Ania

Kto ci to kazał napisać? Nie ładnie tak kłamać, musisz mieć moralnego kaca, albo poprostu lubisz kłamać.

Zostaw opinię o Mercus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Centrum Handlowe Budownictwa - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Centrum Handlowe Budownictwa