Wsf Group Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Wsf Group Sp. z o.o.

Natalia

Wsf Group, nie posiada żadnej strony internetowej ,która pomogłaby w zapoznaniu się z firmą oraz tym w czym się specjalizuje. Może na forum znajdą się osoby które pracowały w Wsf Group? Napiszcie, jak wygląda praca w firmie, jakie stanowiska są najbardziej poszukiwane, jaka panuje atmosfera i najważniejsza kwestia czy można liczyć na stałą umowę?

3e

@stefan no z cala pewnoscia nie..zalezne jest tez od tego jakie sie ma dosiwadczenie czy tez wyksztalcenie

szukam

A czy ktoś ostatnio był na rozmowie w tej firmie czy ktoś z was obecnie w niej pracuje? Zastanawiałem się ostatnio nad złożeniem cv do tej firmy, bo też obecnie działam w przyprawach.

Amadeo

Ten gość to chodząca porażka, odradzam.

Szkoda gada

Kiedyś współpracowałem z szefem WSF na zlecenie. Egscentryczny własciciel nie dotrzymuje słowa i kreatuje się na nie wiadomo kogo... Szkoda gadać po prostu. Nie wiem jakim cudem jego firma się jeszcze trzyma...

siabadaba

Ja powiem tak brak ładu i składu kreują się na potwora biznesowego niczym super korporacja z warszawy a tak naprawdę smiech na sali. Co do pana prezesa to robi z małych rzeczy dużą sprawę a zamiast zając się konkretami czepia się o przecinek w niewłaściwym miejscu i może o tym drzeć kopare przez cały kolejny tydzien. Fakt faktem to ze jest wymagający duzo mnie nauczyło, ale jeśli ktoś lubi nie spać po nocach i psuć nerwy to proszę bardzo rozolnienie i ból brzucha gratis. Aha pracownik biurowy= pracownik fizyczny :)

ja

racja !! pani Doroto ile premii od prezesa za tą słodką wypowiedź a może to pan prezes sam napisał słuszna uwaga PATAŁACH:]

nick

Zgadzam się z przedmówcą niestety kolejny pracodawca, który obiecuje złote góry i potrafi ubrać w piękne słowa kawał gówna, który tak naprawdę ma do zaoferowania. Prezes, który rządzi tym bałaganem mimo przekonania, że jest nieomylny i doskonały w swoim fachu jest najprościej mówiąc patałachem.

Nie polecam tej firmy !!!! Oszuści nie dają umowy w/g regulaminowego czasu przy jakimkolwiek problemie chowają głowę w piasek. Brak im wizji i sami nie widza chyba czego chcą.

Zostaw opinię o Wsf Group Sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wsf Group Sp. z o.o.