Inter-Mlecz Sp. z o.o.

Opinie o Inter-Mlecz Sp. z o.o.

p

wita ma do pana pytanie czy moze pan mi cos powiedziec na temat dostaw produktow

Milos

Czy może ktoś napisać na jakie zarobki można liczyć?

@Milos

MILOS< Firma ma mocno rozbudowana strukturę zatrudnienia. Zatrudniamy pracowników na stanowiska o różnych szczeblach kariery, od wysoko wyspecjalizowanych menagerów po osoby obsługujące magazyn o niższych kwalifikacjach. Wynagrodzenie uzależnione jest od zajmowanego stanowiska, zaangażowania, stażu i doświadczenia zawodowego. Minimalne wynagrodzenie to 2500 zł netto

bao

Najgorszy okres i praca w moim życiu. Kiepsko i nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. (usunięte przez administratora) Rotacja w firmie nie jest duża, ale do małych nie należy. Atmosfera sztywna, słabe zarobki, słabe wdrożenie i wytłumaczenie systemu firmy - wymagania ogromne, przeszkolenie pracownika prawie że zerowe. Nie polecam.

Kamil
@bao

Jak to się stało, że w ogóle trafiłeś do pracy w firmie Inter-Mlecz? Odpowiedziałeś na aktywne ogłoszenie o pracę, które umieścił pracodawca, czy może pracę w tej firmie polecił Ci znajomy? Napisałeś o sztywnej atmosferze, która panuje w tej firmie. Zastanawia mnie, co według Ciebie wpływa na to, że relacje pomiędzy pracownikami nie są luźne i koleżeńskie? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

@bao

BAO Dziękujemy Ci za przesłanie subiektywnej oceny naszej Firmy. Przyznamy się, że zaniepokoiła nas Twoja wiadomość, dlatego że nie docierały do nas wcześniej takie informacje. Bardzo cenimy sobie opinię każdego pracownika. Wysłana do nas wiadomość jest dla nas cennym źródłem informacji i stanowi bodziec do ciągłego usprawniania systemu wdrożeń nowych pracowników. Dokładamy wszelkich starań aby nowozatrudnieni w naszej firmie, czuli się bezpiecznie i mogli w sposób profesjonalny zostać przygotowani do wypełniania swoich obowiązków. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, która nas mobilizuje do ciągłego rozwoju i podnoszenia naszych standardów. W związku z tym zapraszamy wszystkich przyszłych, obecnych i byłych pracowników do zgłaszania problemów i wyrażania opinii pod adres e-mail: jaroslaw.bil@intermlecz.pl

chlebuś

nie polecam, niemila atmosfera slabe zarobki Moje sugestie dla Inter-Mlecz Sp. z o.o.: nie polecam

@chlebuś

Atmosfera w firmie zależy w dużej mierze od nastawienia pracowników. W końcu, gdy wszyscy pracują zespołowo, praca potrafi być przyjemniejsza. Powiedz nam, w jaki sposób według Ciebie możliwe jest poprawienie atmosfery w Inter-Mleczu?

kandydat
@chlebuś

złożyłem aplikację na fakturzystę, możesz mi podać jakich zarobków mogę się spodziewać? Mam rozmowę w czwartek i nie wiem czy warto się wybierać. Co masz na myśli niemiła atmosfera? Szef ciężki, czy współpracownicy?

@kandydat

Trzymajmy kciuki, aby użytkownik @chlebuś postanowił szybko udzielić Ci odpowiedzi. Ale bądź jednak świadomy tego, iż Ty możesz mieć inne odczucia wobec pracodawcy, jakim jest firma Inter-Mlecz, niż on. Wynika to z tego, iż każdy ma zupełnie inne wymagania i oczekiwania. Pisałeś ten post już ponad miesiąc temu - czy zatem dostałeś propozycję pracy w tym przedsiębiorstwie? Opisałbyś nam to, jak odbywał się cały proces rekrutacyjny?

Fakturzystka

przez 10 min pani opowiadała ze system pracy 3 zmianowy i firma czynna cała dobę, w soboty niedziele i święta. później były bajki ze można zarobić 2600 netto ale zaczynamy od najniższej krajowej + jakaś premia pod stołem. Brak jakiegokolwiek odezwu z firmy, bardziej przypomina to badanie rynku i kandydatów chętnych do pracy.

Patryk

Może trzeba wspólnie popracować nad atmosferą w firmie skoro inne tematy są w miarę pozytywne.

Teresa

Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku. Co jest powodem Waszego milczenia? Jak obecnie mają się sprawy w firmie? Czy Inter-Mlecz aktualnie rekrutuje? Jak wygląda sam proces rekrutacji? Czy jest tu jakaś osoba, która może ostatnio była na rozmowie w tej firmie? Podzielcie się opinią z innym użytkownikami.

kisia

Odchodzą, odchodzą. Pracuje klika. Jak mogą wprowadzać produkty do produkcji jak to hurtownia? Chyba do sprzedaży. Zarobki słabo.

emil

nie wiem skąd masz informacje, że ludzie odchodzą @sucz, ja zauważyłem, że wprowadzają nowe produkty do produkcji a to raczej wiąże się ze wzrostem zatrudnienia

adam

firma jest dystrybutorem wyrobów nabiałowych,swoja zialanosc prowadzi nieprzerwalnie od 1992 roku,firma pracuje od pon do niedz,zatrudnia duż ilość pracownikow,nie wiem jak wygladaja tam zarobki,ale pewnie nie jest zle

sucz

odchodzi trochę z niej ludzi, może coś złego się tam dzieje?

admin

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie Inter-Mlecz Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Mlecz Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Mlecz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter-Mlecz Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter-Mlecz Sp. z o.o.