Inter-Mlecz Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Inter-Mlecz Sp. z o.o.

kisia

Odchodzą, odchodzą. Pracuje klika. Jak mogą wprowadzać produkty do produkcji jak to hurtownia? Chyba do sprzedaży. Zarobki słabo.

emil

nie wiem skąd masz informacje, że ludzie odchodzą @sucz, ja zauważyłem, że wprowadzają nowe produkty do produkcji a to raczej wiąże się ze wzrostem zatrudnienia

adam

firma jest dystrybutorem wyrobów nabiałowych,swoja zialanosc prowadzi nieprzerwalnie od 1992 roku,firma pracuje od pon do niedz,zatrudnia duż ilość pracownikow,nie wiem jak wygladaja tam zarobki,ale pewnie nie jest zle

sucz

odchodzi trochę z niej ludzi, może coś złego się tam dzieje?

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie Inter-Mlecz Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Mlecz Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Mlecz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter-Mlecz Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter-Mlecz Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter-Mlecz Sp. z o.o.