Lingua Nova Sp. z o.o.

Opinie o Lingua Nova Sp. z o.o.

Karolina

To jest forum macie prawo wypowiadać się za i przeciw, jednak, czy sukces nie jest zależny od nas samych? Ważna jest też nauka w domu, tak? Być może jedni się przykładają na zajęciach a drudzy mniej? @Karol, a czy jako pracownicy posiadacie zniżki na naukę języka? Jakie najczęsciej stanowiska pracy są poszukiwane? Jakaś rekrutacja obecnie?

Karol

Moim zdaniem jedna z lepszych szkół językowych, wsparcie metodyczne jak najbardziej jest, dużo materiałów i zawsze zapewniony zestaw dla lektora. Pensja zawsze na czas, miła atmosfera, sympatyczny szef.

Iza

Szkoła nie wyróżnia się specjalnie jakością. Używane są standardowe książki oraz tradycyjne podejście do nauki. Może to i dobrze. Stawki niezbyt wysokie, ale nie żenująco niskie. Słaby punkt to pomoc metodyczna.

Beata

Jestem nowa lektorką i jak na razie mam pozytywne doświadczenia, przyjazna atmosfera, mili i kompetentni ludzie, duże wsparcie Metodyka i potężna biblioteka

ah

DObrze, że atmosfera dopisuje @tyćka jak i opieka metodyczna.

Lektor

Pracuję w tej szkole od kilku lat. Świetny i szybki kontakt, duże wsparcie metodyczne no i pieniądze na koncie o czasie. Fajni ludzie, miła atmosfera. Gdyby tak nie było, dawno zakończyłbym współpracę z tą szkołą, tak jak z kilkoma innymi. Polecam i lektorom i słuchaczom – wysoka jakość usługi i obsługi.

artb

A ja pracuję już kilka ładnych lat dla firmy Lingua Nova i jestem zadowolony - pieniądze na czas , kompetentni ludzie - jedynie co to prowadzę działalnośc i ten dziadowski ZUS mnie wykańcza - kto to słyszał, żeby płacić ponad 1000 zł ZUsowi miesięcznie i ciągle rośnie- zgroza i rozbój

kate_bezele

Pracuję to już klika lat i mogę powiedzieć, że jest ok. Ani dobrze, ani źle. Szkolenia akurat są i duża pomoc metodyka szkoły dla lektorów.

morgan5

Pracuję w dziale marketingu. Atmosfera bardzo przyjazna, warunki pracy bardzo dobre, ciekawa mozliwosc rozwoju.

etat

jaki etat? w tej firmie praca tylko na umowe o dzieło - ŻADNYCH ŚWIADCZEŃ (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Lingua Nova Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingua Nova Sp. z o.o.