Sidrog Sp.z.o.o.

Błaszki

Opinie o Sidrog Sp.z.o.o.

Jaś

Wszystkim odradzam tej mobbingowej firmy, tam każdy psychiatra wchodzi i stwierdza mobbing. Zdecydowanie odradzam, zdaaaaaaaala od tej firmy. Pozdro

Tymek

Dzień dobry, interesuje mnie aplikacja do firmy Sidrog Sp.z.o.o. na stanowisko Operatora robót bitumicznych, ale nie widzę obecnie aktualnych ofert pracy. Może ktoś wie coś na temat obecnej rekrutacji? Wiem, że o firmie krążą różne zdania, ale chętnie przekonam się osobiście co i jak :)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Sidrog Sp.z.o.o. - Błaszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sidrog Sp.z.o.o.